Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP Go - nowe informacje

41 postów w tym temacie

Ma nadzieję że będzie tak jak obecne w Empikach wystawiona do pogrania żeby sprawdzić jak to się je. Na razie wymianki swojego 2004 chyba że nie będzie innej możliwości żeby zagrać w Gran Turismo :-), dla tej gierki jestem na zmiankę gotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powstanie chyba coś na kształt PSPowego steama. Jak znam życie, w Ameryce i Europie zachodniej się sprzeda, a Europę Środkową i Wschodnią oleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 10:52, igor8472 napisał:

Na razie wymianki swojego 2004 chyba że nie będzie innej możliwości żeby
zagrać w Gran Turismo :-), dla tej gierki jestem na zmiankę gotów...


No to nie kupisz nowej wersji :P PSP GO! będzie miał taką samą specyfikację co PSP 3k (2k też btw), ofc chodzi mi o procesor i RAM. Od kiedy oficjalnie został zapowiedziany dano jasno do zrozumienia że ta wersja nie będzie miała żadnych exlusivów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny dla krajów, które z inną walutą - w tym i Polski - są jeszcze niewiadome.

To zdanie warto by dokonczyc/zmienic, bo brzmi conajmniej dziwnie ;)


Dopisek w ramach potrzeby:
CZY KTOS Z GRAM MOGLBY W KONCU NAPRAWIC PROBLEMY Z WYLOGOWYWANIEM?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek_K
ja masz z tym problem to usuń wszystkie pliki cookie z przeglądarki internetowej ... mi to pomogło i morze Ci też pomorze!!! :)
... A co do PSP to nawet fajne jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP i SONY cofają się w rozwoju. 250€ za taką upośledzoną konsole? Czyli przeliczając na złotówki i doliczając inne koszty cena powinna przekroczyć 1000zł i to grubo. To jest po prostu śmiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakim bólem?? przecież to właśnie UMD jest najwieksza wadu PSP - niekompatybilne, drogie i do d. z wieksza pamiecia mozna teraz bedzie ogladac filmy kupione normalnie na dvd a nie speciajlnie wydawac dodatkowa kase na filmy tylko dla psp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś się ta konsolka średnio podoba, co nie znaczy że nie, ale narazie wolę 3004 czas pokaże co będzie. Zresztą przyszłość bez cd itp. na pewno nadejdą zwłaszcza, że pamięci przenośne mają coraz większe rozmiary w GB ;) Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... pomoŻe...


Wylogowuje mnie tez na swiezo zainstalowanym Windowsie 7. Wiec usuwanie ciasteczek mi nie pomoze...


Dopisek w ramach potrzeby:
CZY KTOS Z GRAM MOGLBY W KONCU NAPRAWIC PROBLEMY Z WYLOGOWYWANIEM?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"> Raczej na PSNie będzie się wpisywać numer seryjny nośnika z grą i zostanie on na stałe związany z tym kontem PSN. Czyli maks 1 osoba będzie mieć możliwość ściągnięcia."

Ciekawi mnie tylko co będzie z graczami, którzy nie mają dostępu do neta a będą chcieli w jakieś gry pograć. Bo przecież jeśli nawet będą wydania pudełkowe zawierające np. małą kartę pamięci, która zawierałaby grę to, to wtedy jest duża szansa, że wykorzystają to piraci - opracują zapewne sposób, w którym będziesz mógł ściągnąć grę na komputer i albo przetransferować ją przez coś innego niż PSN, albo odłączyć dostęp do internetu i zrobić transfer podając fałszywego cd-keya. Ciekawi mnie czy uda im się wprowadzić jakiś full bezpieczny system...

Co do samej konsolki, to nawet jak bym potrzebował kupić PSP, to prędzej poczekałbym aż GO! wejdzie, a stanieje 3k...

Jakoś mnie nie przekonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Mniejszy ekranik, brak napędu (za to mały 16 GB dysk... co to jest. Kilka gier, parę filmów i po sprawie), ten sam czas działania, dużo wyższa cena i... tyle. Słabiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak czysty zarobek ;p . Zmiana designu na gorszy ,wyciecie polowy bebechow i dowalenie wiekszej ceny ;] . Spor osobie sony zarobi na ow zabaweczce ;] oczywiscie jak bedzie schodzic z puleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposobem dystrybucji gier się nie przejmuję - pójdzie jak z telefonami komórkowymi np. iPhone. Ale wydawać kasę na coś starego w nowej obudowie jest bez sensu - no chyba, że się z kasą nie ma co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 22:15, fifmat napisał:

Ciekawe po co im bluetooth ? Bo jeśli nie zrobią gier multi to tylko do łączenia z kompem


Dzięki bluetooh można będzie podpiąć bezprzewodowe słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować