Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Conduit w "złocie"

11 postów w tym temacie

A tego fragmentu to już kompletnie nie rozumiem:
"Zawarto w niej także termin debiutu strzelanki w Europie i Ameryce Północnej - dojdzie do niego odpowiednio 26 i 23 czerwca. Niestety, kiedy mieszkańcy Europy zagrają w The Conduit, na razie nie wiadomo."

W jednym zdaniu jest napisane premiera w Europie 26 czerwca, żeby w kolejnym przeczytać, że nie wiadomo kiedy Europa zagra. Ktoś mi to wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie wiadomo kiedy w Polsce? To by się zgadzało - przewidywany termin - nigdy.

Spoko - mam nadzieję, że będzie to pierwszy poważny FPS na Wii. Kolejnym powinno być Modern Warfare 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hallas - nie zapominasz aby o dwóch częściach Medal of Honor, i takoż dwóch Call of Duty? ;) To tak w kwestii "poważnych FPSów".

Co do samej gry - ja jakoś jestem sceptyczny. Technologicznie może i niezła, ale sam design, wygląd obcych i broni, a także etapów, wygląda dość słabo. Zupełnie, jakby gra była tech-demem, a nie pełnoprawną produkcją rozrywkową. No ale może po prostu się czepiam - trzeba poczekać na premierę i recenzje. :]

I niestety to prawda - żadna gra na konsole Nintendo oficjalnie nie jest w Polsce rozprowadzana, bo po prostu Nintendo w naszym kraju nie ma oddziału i nie dba o zapewnienie dystrybucji - wszystko co leży w sklepach to egzemplarze sprowadzane przez nie na własną rękę. Smutne, ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować