Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Shift - zapowiedź

43 postów w tym temacie

"...ogłosił pracę nie nad jednym, ale nad czterema nowymi odsłonami jednocześnie! Jedną z nich jest do tej pory nieujawniony "duchowy" spadkobierca Most Wanted, kolejna to Undercover.."
Jaki kurde Undercover? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno te elementy tuningu, choćby poszerzenia samochodu będą takie same jak w poprzednich częściach, wystarczy popatrzeć na to Porsche i jeszcze jakiś pseudo ogień, który leci z pod tłumików, rzygać się chce. Mam nadzieję, że nie spierniczą tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat przykład Porsche trochę zza krzaka wyjęty, torowe modele Porsche właśnie są takie "szerokie", co dodaje im spoooro przyczepności. Pseudo ogień to po prostu wybuchy z tłumika, przecież torowe autka nie jeżdżą na benzynce, czy dieslu ze stacji BP... polecam LeMans obejrzeć, choć urywki, to powinno Ci rozjaśnić myślenie o samochodach wyścigowych.

Co do gry: ja tu widzę "ulepszoną" wersję GRIDa. O ile nie będzie to klon (może być nawet lepszy, klon to klon), to chętnie spróbuję "pozmieniać" trochę biegów przy nowym NFSie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulepszoną wersję Grida? No ja przepraszam, na PC to akurat Grida reszta goni bo jest wzorem i szybko lepszej ścigałki nie będzie w kategorii pseudo-symulacji. Chociażbym był niepoprawnym optymistą to takiego kredytu zaufania Shiftowi nie dam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL. Dawno się tak nie uśmiałem czytając komentarz... Yeah, co mi tam psuedo ogień, wole ultrarealistyczne wyścigi w NFS Pro Shit... Oczywiście powinny być jakieś seksi neony, co mi tam: fabryczne wozy są dla cieci. Mam nadzieje, że będzie można kupować nowe komórki by mieć dużego rispekta na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pożegnałem z serią NFS po Most Wanted, po którym zresztą zaczął się upadek tej świetnej serii. Jeszcze jedna szansa w postaci krótkiego zetknięcie z ProStreetem, nieudolnego naśladowania przez NFS symulatora, którym nigdy nie był. Po Undercoverze, którego wielu nie zalicza nawet do serii NFS :) wątpię, żeby zmieniło się cokolwiek w materii badziewności nowych NFS. A że chcą trzasnąć dwa tytuły prawie jednocześnie, nie wróży nic dobrego dla jakości tych "produkcji"... Pałeczkę jeśli chodzi o zręcznościowe ścigałki i tak dzierży niezmiennie Test Drive Unlimited - przykład jak nie zepsuć długiej, legendarnej serii. EA powinna się uczyć na tym przykładzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle brzmi bardzo ładnie - ale co z tego wyjdzie - nie wiadomo. W moim przekonaniu hiciora nie będzie, chociaż ta gra może być zjadliwa. A dzieci neo i tak będą ją wielbić, jakakolwiek by się nie okazała.
Btw - zaawansowany model zniszczeń? Na paru gameplay''ach, które widziałem, nie dało rady tego nazwać nawet modelem zniszczeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed? A co to takiego?

Ja przygodę z tą grą skończyłem na Most Wanted (imo najlepsza część zaraz po Porsche 2000) i wracać do niej raczej nie mam zamiaru. Bo co to za problem odpalić Grida, który leży sobie spokojnie na półce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedną z nich jest do tej pory nie ujawniony "duchowy" spadkobierca Most Wantedoraz Undercover, o którym nie wiadomo praktycznie nic" - te zdanie jest pokręcone do granic możliwości, można je zrozumieć niekoniecznie poprawnie. :P

Dalej - nie zgodzę się ze sformułowaniami "Undercover pogrążył markę" i "niedoceniony ProStreet". Bądź co bądź to właśnie PS był grą nijaką i został odebrany gorzej. Sama zapowiedź całkiem fajna, ale krótka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProStreet od samego początku nie przypadło mi do gustu ale Shift wydaje się naprawdę bardzo dobrą grą. Poczekamy zobaczymy, może wypuszczą jakieś demko w którym będzie można sprawdzić czy rzeczywiście jest taka świetna, ja bardzo chętnie zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy. Wszystkie poprzednie zapowiedzi NFS dawały nam nadzieję na lepszą kontynuację od poprzedniej, aby później się mocno rozczarować. Za dużo było niepowodzeń ze strony EA aby myśleć pozytywnie nad kolejną odsłoną. Mimo to zawsze jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Undercover pogrążył markę" kpina autor: Paweł "Zaix" Pochowski jak można takie coś napisać ?!
Mi Undercover sie bardzo podobał po Most Wanted i przyjąłem go bardzo dobrze. Co do Prostreet nei mam zdania. Shift może okazać sie hitem albo kitem myślę że to pierwsze się sprawdzi bo na razie gra zapowiada się ciekawie a grę i tak kupię nawet nei patrząc jak będą grę oceniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować