Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Xbox w przyszłym roku?

47 postów w tym temacie

Dlaczego wsrod nas uzytkownikow PS3 jeest tak wiele idiotow?! :( Co do nowego xboxa, wieksza konkurencja, wiecej korzysci dla nas graczy, skusilbym sie na nowego xboxa gdyby nie to ze nienawidze M$, zdzieracze kasy i chamy:P Chociazby wprowadzili Live w polsce:P (TO TYLKO MOJA OPINIA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Już niedługo będzie trzeba wymieniać tak często x-kloca jak pc :P

Ty naprawdę wierzysz w tą plotkę? To tak jak niedawno była plotka o zmianie nazwy Xboxa 360 na Xbox Pure, czy jakoś tak. Była tak samo prawdopodobna jak ta fanboye byli nakarmieni, a tu nagle musieli wszystko zwrócić, bo to była tylko plotka. Tak jak już wcześniej pisałem Microsoft niedawno zaprzeczył wszystkim plotkom, że wydają nowego Xboxa. Powiedzieli, że jeżeli mieliby go wydawać to wydadzą go najwcześniej w 2013 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z mojego Xboksiaka, ale Blu-ray by się przydał.....fajnie byłoby oglądnąć czasami jakiegoś filma w HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 12:11, SpecShadow napisał:

> Otwierajcie skarbonki, nadchodzi nowy kloc ^^

Potwierdzasz tylko to co się mówi o fanboyach PejS3.
Jest to najzwyklejsza plotka, nie dość że "TV kłamie" to jeszcze prasa też.


Jejku, pożartować nie można :P. Zawsze w plotkach jest ziarnko prawdy, być może szykują nową edycję Xsa, bardziej dopasioną, z Natalem na pokładzie.

Co do BR no cóż - boję się cokolwiek napisać. Dobrze by było, gdyby się taki u MS pojawił, na tylko cyfrową dystrybucję jeszcze troszkę za wcześnie. A czy się pojawi ? Jak się w proroka nie chcę bawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koszt "XBOX''a Natal" nie będzie mega-wielki, to przecież będzie największa rewolucja gamingu kiedykolwiek. Zwykłego XBOX''a 360 sobie nie kupiłem, ale jeśli Natal będzie świetny i nie-taki-drogi, to od razu zacznę zbierać na kupienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:00, Pheel0 napisał:

Jeśli koszt "XBOX''a Natal" nie będzie mega-wielki, to przecież będzie największa rewolucja
gamingu kiedykolwiek. Zwykłego XBOX''a 360 sobie nie kupiłem, ale jeśli Natal będzie
świetny i nie-taki-drogi, to od razu zacznę zbierać na kupienie.

>najwieksza rewolucja
>rewolucja
Khyhyhyhy, starte slowko, tak samo jak "ewolucja" ;) Juz dawno stracilo swoje znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:00, Pheel0 napisał:

Jeśli koszt "XBOX''a Natal" nie będzie mega-wielki, to przecież będzie największa rewolucja
gamingu kiedykolwiek


Ociupinkę przesadzasz ;). Dobra rada- rozważ wszystkie za i przeciw na chłodno, bo po kupnie konsoli będzie już za późno.

Na tą chwilę X360 premium kosztuje tyle, co PS3 :), granie po necie darmowe więc nawracajcie się niewierni na jedyną, słuszną i absolutnie prawdziwą wiarę, czyli SONY 4ever :D

Robię też rytualne ołtarzyki Sony na specjalne życzenie, do pierwszego PS3 gratis !! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:11, palpatine napisał:

> Jeśli koszt "XBOX''a Natal" nie będzie mega-wielki, to przecież będzie największa
rewolucja
> gamingu kiedykolwiek

Ociupinkę przesadzasz ;). Dobra rada- rozważ wszystkie za i przeciw na chłodno, bo po
kupnie konsoli będzie już za późno.

Na tą chwilę X360 premium kosztuje tyle, co PS3 :), granie po necie darmowe więc nawracajcie
się niewierni na jedyną, słuszną i absolutnie prawdziwą wiarę, czyli SONY 4ever :D

Robię też rytualne ołtarzyki Sony na specjalne życzenie, do pierwszego PS3 gratis !!
^^


A skoczysz za PS3 z bloku? Jak tak to chętnie je zrzucę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2009 o 15:11, palpatine napisał:

Na tą chwilę X360 premium kosztuje tyle, co PS3 :), granie po necie darmowe więc nawracajcie
się niewierni na jedyną, słuszną i absolutnie prawdziwą wiarę, czyli SONY 4ever :D


powiesz mi gdzie mogę kupić PS3 za 1000 zł (koszt xboxa premium z 2 grami) ? koszt PS3 to ok 1400zł, więc nie wiem skąd Ci się wzięło że kosztują tyle samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 17:05, panas54 napisał:

Czy może mi ktoś doradzić bo mam dylemat nie wiem czy mam kupić XBO 360 czy poczekać
na XBOX Natal


Jeszcze ludzie wierzą w tą plotkę? Nie będzie, żadnego Xboxa Natal, możesz czekać na wypowiedź MS, ale raz już mówili, że nie będzie i teraz też to pewnie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 14:37, palpatine napisał:

Jejku, pożartować nie można :P. Zawsze w plotkach jest ziarnko prawdy, być może szykują
nową edycję Xsa, bardziej dopasioną, z Natalem na pokładzie.

Co do BR no cóż - boję się cokolwiek napisać. Dobrze by było, gdyby się taki u MS pojawił,
na tylko cyfrową dystrybucję jeszcze troszkę za wcześnie. A czy się pojawi ? Jak się
w proroka nie chcę bawić :P

Ja bym się nie zdziwił w końcu to gadanie "Start Natala jak start nowej konsoli" coś w sobie ma. Zresztą już zbliża się czas redesignu obu konsol (tj. np. slim), więc wcale jest to prawdopodobne. Tym bardziej MS wie, że nic tak nie spopularyzuje natala jak bundle z nową wersją konsoli.
Konkludując nowy Xbox360(no może lekko ulepszony Xbox Natal czy jakoś inaczej) i PS3 w przyszłym roku są dla mnie jak najbardziej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli będziemy mieli xBox 360 2. Ciekawe co na to sony? Może PS3 slim też będzie mocniejsze niż te PS3 co teraz jest? Bardzo dobry pomysł ma microsoft, grafa zawsze będzie na najlepszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to, że mógłby być to Xbox 360 w wer. slim jest bardziej prawdopodobne, bo MS już dawno temu mówił, że po Jasperze może zrobią coś jeszcze mniejszego i połączą razem CPU i GPU, ale, że będzie to nowa konsola to nie wierze, bo dopiero co MS zaprzeczał, że zrobią nową konsole na 2010 r.
Swoją drogą chętnie bym kupił taką wersję slim gdyby wyszła, bo jakiś duży ten X360 nie jest, ale trochę biurka zajmuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG nie wyczuliście w poście paplatajna nutki sarkazmu??

Co do newsa. Wątpię, szczerzę wątpię że nowy X pojawi się w przyszłym roku. tak jak wcześniej musiało by to być najpierw na E3. Chyba że sam M$ będzie chciał wszystkich zaskoczyć.

Ale wątpię. z X360 i PS3 jeszcze wiele do wyciągnięcia. Nie zapowiada się żeby któraś z tych konsol miała upaść w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Xbox Natal byłby idealnym uzupełnieniem na rynku konsol. Po pierwsze - i Sony, i Nintendo mają w ofercie po dwie konsole - Sony ma PS3 i PSP, a Nintendo Wii i NDS. Po drugie - na razie istnieją, w gruncie rzeczy, 3 rodzaje konsol - przenośne, casulalowe oraz sprzętowo mocne. Przenośne są reprezentowane przez PS Portable i NDS; te mocniejsze to Xbox 360 i PS3; casual jest tylko jeden - Wii. Wii jest samotne, przez nic i nikogo nie atakowane - nie licząc podróbek. Microsoft próbuje podbić ten rynek - i ma na to całkiem spore szanse - o ile dadzą lepszy sprzęt, niż jest w Wii - ale to jest baaaardzo łatwe ;] No i jeszcze ten innowacyjny "kontroler"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w to nie wierzę (że wyjdzie tak szybko) ale jeśli już to od nowa się zacznie "ring of death" i temu podobne problemy ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 19:59, au_rel napisał:

Korporacje zawsze wszystko dementują, a potem okazuje się, że plotka była jednak prawdziwa ;)

A tak swoją drogą to w tym artykule do którego podałeś link nie ma bezpośredniego zaprzeczenia, że nie robią trochę mocniejszego XBoxa 360 z natal included.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować