Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji!

81 postów w tym temacie

gram.pl

Jeszcze w tym miesiącu w serii Platynowa Kolekcja ukażą się: Wiedźmin Edycja Rozszerzona, Lineage II: The Chaotic Throne Gracia Final, Mount & Blade, The Guild 2 Antologia i Legendy RPG. Możecie je zamawiać w sklepie gram.pl w cenie 59,90 zł.

Przeczytaj cały tekst "Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... gdybym nie miał już Sagi IceWind Dale i Sagi Baldur''s Gates to kupił bym te Legendy RPG, ale tak to będe musiał się obejść smakiem, przynajmniej na Lionheart, bo Planescape mam zamiar w najbliższym czasie zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądało pudełko Legend RPG. Czy zrobią coś w stylu pudełek do Wiedźmina/Jade Empire, czyli każda gra na osobnym slim DVD case? Bajerancko by wyglądało, jeśli faktycznie na coś takiego by się CDP zdecydował. Czekam na jakieś real-fotki ;]

Co do Antologii Guild2: W styczniu kupiłem na gram.pl Złotą Edycję The Guild II (plus Piraci Starego Świata) za... 10zł, więc cena 59,90zł za dodatek "Wenecja" i wydanie Platynowe wprawia mnie w błogi śmiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy by nie abonament w Lieneage pewnie bym się nim zainteresował... a tak... za tą cenę z pewnością dało by radę kupić WoWa.

The Guild 2 widziałem gdzieś złotą edycję za 9.90...

Mount & Blade w ogóle mnie nie interesuje.

Legendy RPG - bardzo ciekawa propozycja, dla kogoś kto chce zacząc z cRPGami, gdzieś tak z 1000 godzin z głowy :) Nie wiem tylko co tam robi Lionheart,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wracając do samego wydania Legend... Wygląda biednie. Jeśli to będzie jedno pudło formatu dvd z czterema płytkami, to nieciekawie. A pewnie tak będzie... A można by z tego zrobić naprawdę "wypasione" wydanie, za które zapłaciłbym i 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować