Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji!

81 postów w tym temacie

Nic z tych gier mnie nie interesuje :P. Troszeczkę może Wiedźmin, ale gdybym chciał zagrać w jego pełną wersję naprawdę bardzo, to już dawno bym go kupił :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 22:19, Arkads napisał:

Żeby gra była legendą, musi ją robić BioWare albo Black Isle? -.-


Arcanum robiła Troika, a też legendą jest :> Jednak fakt faktem, że Lionheart zbyt pięknej średniej ocen nie ma, na gamerankings bodaj 68%, więc bez porównania z innymi tytułami z pakietu. Jak jest faktycznie to nie wiem, ale pakiet już zamówiłem, więc powinienem się niedługo dowiedzieć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legendy RPG - na coś takiego czekałem i można było się tego spodziewać po wznowieniu Planescape: Torment w Extra Klasyce. Tylko po co upchali tam jeszcze Lionheart? Nie mogli zrobić z tego Sagi Infinity Engine?! Tak więc, w tym momencie mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 23:09, tykus napisał:

Ale po co narzekać? Tak mamy sagę Infinity z bonusem ;)

Narzekam, bo po co mam kupować wydanie z grą w którą i tak nie będę grał?
Wolę już sobie oddzielnie kupić w Extra Klasyce Sagę Baldur''s Gate + Sagę Icewind Dale + Planescape: Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin! Mam, ale... fajnie, że taki tytuł w jakiejś kolekcji... ;) Najlepiej (oprócz Wiesia) prezentują się Legendy RPG, ze względu na BG i PT, ale raczej i tak spasuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym Legendy RPG, gdyby nie fakt, że wszystkie gry Infinity mam w starszych wydaniach eXtra Klasyki, a Lionheart w edycji premierowej (wcale nie taka słaba gra, choć silnik wg mnie nietrafiony i nieoferujący zbyt dobrej grafiki to system (Falloutowy), świat (ziemski i magiczny zarazem) i fabuła (wciągająca i nieco historyczna) stoją na naprawdę wysokim poziomie). Faktem jednak jest, że LH ma w sobie w dość wielu miejscach coś z hack&slasha. Mi się gra osobiście podobała. Wiedźmina ER już mam premierowego. Może bym się pokusił na Mount & Blade, ale w jego przypadku wolę poczekać, aż zejdzie do eXtra Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że taki Lionheart słaby? Czy gra ma średnią 90% czy 70% to bez znaczenia, mało które wysoko oceniane (z nowym GTA na czele) mnie raduje.
No ale w wersji 1.0 to był kosmos, prędkośc przeciwnikó większa niż kursora myszy:]

Fajnie się czytało - Icewind Dale z Baldursami i na deser Planescapea tu bach! Lionheart...
Wiesmaka mam ale mi się okładka ta akurat podoba, mogłoby być bez tych nagród na okładce :]

M&B b.fajne i pomysłowe, zachodznie studia sobie na takie pomysłowe gry nie pozwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lionheart nie pasuje do tego wydania absolutnie choć uważam, że zły nie jest. Po prostu na tle wybitnych produkcji wygląda blado.

The Guild? Można nabyć za śmieszne pieniądze gdzie wychodzi że Wenecja kosztuje 40 zł ;) (The Guild 2 jest za 19.99)

Ja bym chciał, żeby do eXtra klasyki wrzucili starą i zapomnianą ale hmm nieziemską przygodówkę - Głupki z kosmosu (Stupid Invaders)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho to najlepszy refresh Platynowej w całej historii CDP/Gram.pl. Co prawda nie lubię MMO, więc L2 skreślam, ale reszta... miodzio.
The Guild 2 mam bez dodatku, ale mi niepotrzebny - gierka bardzo dobra, niezgorsza symulacja, a w PK z dodatkiem naprawdę warto.
Witcher to wiadomo, ciągle i wszędzie o tym pisali. Nie uważam tej gry za apogeum cRPG, ale i tak kasa niewyrzucona w błoto.
Mount&Blade... ewenement. Jedyny cRPG, który na grafę nie zważa. Grałem kilka lat (i naprawdę retail wyszedł dopiero w 2008? o_O) temu w demko, grywalność NIEZIEMSKA!!! Fantastico! Ale w dzisiejszych czasach mało kto da tyle kasy za "grę z taką grafiką". A szkoda, bo gra bardzo dobra.
No i rodzynek na koniec. Legendy RPG. na takie wydanie czekałem od zawsze. Co prawda liczyłem na jakieś EK, zajebiście wydane, z artworkami, skórą, skrzynią, mapami, muzyką, filmami, etc. Ale i tak jest nieźle. Liczy się sam fakt. Właśnie te gry. I nie wiem, czemu się tak wszyscy rzucacie na Lionhearta. Gra jest naprawdę bardzo dobra. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że lepsza od Icewind Dale. Bo IwD to młócka jakich mało. LH to też h&s, ale mnie bardziej przypał do gustu, ze względu na oryginalność i klimat jak dotąd niepowtarzalny. BG to klasyka sama w sobie, nie ma co pisać, w dodatku zawiera w sobie wszystko, co IwD ma dobre (co umniejsza IwD ]:->). Torment to osobna liga. Nie porównuję BG i Tormenta, bo to dwie rożne gry, każda podchodzi do gatunku w inny sposób. Ale nikt chyba nie będzie oponował, jeśli ustawię je wysoko w rankingu gier wszech czasów. Ludzie! Takie "erpegi" za 6 dych (czy też 45zł po jakichś obniżkach)?! Jeśli nie macie, to kupujcie w ciemno! i wakacje macie z głowy xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legendy.... hmmm.
Nie no pakiet pierwsza klasa, ALE
Ważne pytanie :D Jak by nie patrzeć to są w pakiecie gry dość wiekowe. Szczególnie IWD 1, BG 1 i Torment. Więc czy będą działać bez problemu a Viście??? Bo wydać kasę ze gre która będzie stała na półce to tak nie bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 22:19, Arkads napisał:

Legendy RPG muszę kupić, bo wszystkie tytuły tam mi wyparowały.

@
Sad_Statue

Żeby gra była legendą, musi ją robić BioWare albo Black Isle? -.-


Nie zrozumiałeś kolego :) Spójrz gry jakich firm są w tym wydaniu? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba tak jak wszystkich tutaj piszących "kuszą" te legendy RPG, tylko niestety nie znam żadnej z tych gier oprócz tormenta i lionhearth, Planescape''a widzialem jak kolega gra:D a lionherarth to totalna porażka;p
Zastanawiam się jeszcze nad Mount&Blade grałem w triala więc jeśli znajduje się w niej kod aktywacyjny i wszystkie potrzebne rzeczy do grania bez ograniczeń i po każdym odinstalowaniu tej gry nie trzeba kupowac nowego zestawu to jestem bardziej skłonny kupić M&B. Jedyny minus dla mnie jaki ma ta gra to brak fabuły ( która dla mnie jest najwarzniejsza, ale w tej grze można to wybaczyć). Zatem może mi ktos przybliżeć ten tytuł LEGENDY RPG:D? Jestem zapalonym fanem gothica, nawet tgo całkowicie zmarnowanego jakim jest Gothic 3.
Zatem LEGENDY będą atrakcą dla mnie, nie mniejszą jak Gothice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taschon... co masz na mysli mowiąc, ze LH to tez h&s? bo nie wydaje mi sie, zeby Ice Wind Dale byl
hack''n''slashem... dla mnie to bardziej crpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować