Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji!

81 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2009 o 19:39, kiczka116 napisał:

ah ... jutro sobie wiedzmina kupie!!!


Masz Geralta w avatarze a gry nie masz? ;)

Zestaw Legend bardzo fajny, ale nie mam spośród nich tylko Lionheart i Planescape: Torment. Tym niemniej za taką cenę to wychodzi 10 złotych za każdą grę (z dodatkami). Warto. ;) Wiedźmina można było sie spodziewać, ale większość kupiła już premierową za 100 czy 80. Tym niemniej ostatnio sporo było promocji na tę grę - po 50 PLN była (lub jest) premierowa np. w MM, wirtusie, czy w metrze gram.pl - chociaż nie zawsze w ed. rozszerzonej.

A pewnie nie będą każdy w osobnym pudełku, bo to wymagałoby ze czterech... pewnie jedno mega albo dwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie! Nie mogliście dać tego newsa wcześniej? Ja 3 dni temu kupiłem Tormenta, a tak to bym mógł poczekać i kupić ten cały pakiet, zwłaszcza, że Baldur''s Gate tez miałem zamiar kupić. Porażka na całej linii z waszej strony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 20:18, Mariax napisał:

No nie! Nie mogliście dać tego newsa wcześniej? Ja 3 dni temu kupiłem Tormenta, a tak
to bym mógł poczekać i kupić ten cały pakiet, zwłaszcza, że Baldur''s Gate tez miałem
zamiar kupić. Porażka na całej linii z waszej strony ;/

Sprzedaj i kup teraz tą kolekcję :]
@tomoliop
Już nie przesadzaj. Lionheart jest całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lionheart? lmao xD jaka to legenda, przeciez to gniot jest ;) no ale o gustach sie nie dyskutuje... lepiejby wlozyli jakiegos nwn albo fallouta... a na wiedzmina troche nie za wczesnie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 20:31, Purpose napisał:

lionheart? lmao xD jaka to legenda, przeciez to gniot jest ;) no ale o gustach sie nie
dyskutuje... lepiejby wlozyli jakiegos nwn albo fallouta... a na wiedzmina troche nie
za wczesnie? :>

Tak tylko że Saga Fallouta była dostępna za 6zł to po kiego wała pakować go do takiej serii hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, Wiedzmina mam od dawna, wiec nie widzę sensu kupować, aczkolwiek gdyby wszystkie pudełka z PK wyglądały tak, jak to wiedźmiśkie, to byłbym szczęśliwy. Legendy RPG - znając życie pewnie kupię, mimo iż wszystkie te tytuły (poza Lionheart''em) już posiadam. W tym zestawie powinien być jeszcze Fallout, który jest zdecydowanie większą legendą RPG od Lwiego Serca :/. Mount & Blade... hmmm, "Platynowa Kolekcja to seria starannie dobranych, najlepszych gier komputerowych, które zdobyły uznanie i rzesze fanów na całym świecie" i dlatego Mountblabla powinien się raczej pojawić w Top Sellerze, ale pomyśle nad tym. Reszta mnie nie interesuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję z tego wydania Wiedźmina. Dziwi mnie, że w "Legendach RPG" znalazła się gra Lionheart, bo jest to całkiem niezły gniot. Jednym słowem, bardzo słaba gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legendy RPG muszę kupić, bo wszystkie tytuły tam mi wyparowały.

@
Sad_Statue

Żeby gra była legendą, musi ją robić BioWare albo Black Isle? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować