Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aion - wiadomo kiedy rusza otwarta beta!

29 postów w tym temacie

i w pudełku i do ściagnięcia. Czekamy z niecierpliwością na pre-ordery :)

Daty były znane już wcześniej chodź tutaj jest podanych więcej konkretów co kiedy będzie testowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można już pobrać klienta gry? Bo w końcu do tego sierpnia się muszę wyrobić. :D

A gra jest genialna - tyle mogę stwierdzić po zagraniu w chińskiego triala. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pre-order za 179zł? Ostro...prawie jak WoW po premierze. Muszę zerknąć na otwartą betę, bo jeśli to kolejny czysty grinder, nie ma mowy, bym wydał tyle kasy ;> Nawet, gdyby te skrzydlate panie nie miały ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... A ja myślałem, że nie będzie Open Bety. Ech... Jak widać tylko w okresie 19-21 będę mógł pograć, bo niestety w kolejnych terminach mnie nie ma ;( a z chęcią bym sprawdził arenę PvP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie dokładnie miło , że taki news , ale gdzie preordery?
Jakieś może oficjalne stanowisko w tej sprawie kiedy będą czy coś w tym stylu ? Dzisiaj , jutro za miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, GDZIE JEST PRE-ORDER U WAS. Podobno cdprojekt jest wydawcą Aiona na rynek polski, więc Ultima ma w re-sprzedaży (cena pokazuje że kupują z zach sklepów i odsprzedają na kosmiczną cene) a GRAM.pl nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 14:09, Drum napisał:

Zgadzam się z przedmówcami, GDZIE JEST PRE-ORDER U WAS. Podobno cdprojekt jest wydawcą
Aiona na rynek polski, więc Ultima ma w re-sprzedaży (cena pokazuje że kupują z zach
sklepów i odsprzedają na kosmiczną cene) a GRAM.pl nie ma???


No, dobrze. Firma CDProjekt jest wydawcą tej gry, lecz ta firma, jeszcze nie ustaliła ceny gry itd. więc jeszcze od niej nie ma żadnej informacji nt. kupowaniu itd.
Gdy firma CDProjekt wszystko już będzie wiedziała i poda to do wiadomości, to zapewne sklep.gram.pl zacznie mieć Aion''a w pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 14:24, szang napisał:

Dawać pre-ordery ludzie mają do ściagania pare giga a beta w piatek a bez klucza z bety
nie ściagną klienta


sciagniesz, ja zassalem bez problemu - potem tylko klucz ktory uzyskalem pozniej podalem na swoim koncie na stronie ncsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować