Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-order Aion dostępny w sklepie gram.pl!

57 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2009 o 12:27, Pajonk78 napisał:

Aion EK zamówiony poprzez GameSeek - koszt całkowity wraz z przesyłką: 238,50 PLN.
Dziękuję za uwagę i na pohybel polskim dystrybutorom!

Edit do poniższego
Oto, że skoro widzę różnicę to tym bardziej nie zamierzam przepłacać. :D

Jak juz zdobedziesz klucz do bet, napisz jak Ci go wyslali. Czy trzeba bylo cos wplacac, z kims sie kontaktowac, czy moze odrazu wyslali po zlozeniu zamowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 12:41, gothicsheep napisał:

Jak juz zdobedziesz klucz do bet, napisz jak Ci go wyslali. Czy trzeba bylo cos wplacac,
z kims sie kontaktowac, czy moze odrazu wyslali po zlozeniu zamowienia.

Klucz zostanie wysłany po zweryfikowaniu karty - czyli dziś wieczorem/jutro rano najpóźniej będzie przesłany mailem - o nic nie trzeba się dodatkowo dopraszać jak to w Polsce jest obecnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż faktycznie zamieszanie wokół tego jest trochę głupie, ale co zrobić.

@TheStalker

Abonament miesięczny będzie wynosił 12,99 Euro. Jednak tak jak inne gry NCSoftu będzie można go przedłużać również przez karty pre-paid czyli 80-90 zł za 60 dni w zależności od sklepu. Norma.

Swoją drogą jeżeli ktoś wciąż zastanawia się nad kupnem wersji kolekcjonerskiej po dobrej cenie za granicą to niech się szybko zastanawia, bo większość sklepów w ciągu doby wyprzedała swoje limity. Widać te 15k kopii to chyba trochę za mało na Europe i będą musieli dorobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 14:23, Talek napisał:

Cóż faktycznie zamieszanie wokół tego jest trochę głupie, ale co zrobić.

@TheStalker

Abonament miesięczny będzie wynosił 12,99 Euro. Jednak tak jak inne gry NCSoftu będzie
można go przedłużać również przez karty pre-paid czyli 80-90 zł za 60 dni w zależności
od sklepu. Norma.

Swoją drogą jeżeli ktoś wciąż zastanawia się nad kupnem wersji kolekcjonerskiej po dobrej
cenie za granicą to niech się szybko zastanawia, bo większość sklepów w ciągu doby wyprzedała
swoje limity. Widać te 15k kopii to chyba trochę za mało na Europe i będą musieli dorobić:)

Z tego co wiem, to te 15k przypadlo na Europe i Australie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Australijczycy grają tylko w WoW''a więc wątpie, żeby u nich było jakieś duże zainteresowanie tego typu grą :) no ale niech będzie, że 13k było na Europe :) Co nie zmienia faktu, że większość sklepów internetowych już wstrzymała sprzedaż pre-orderów EK, zapewne do czasu potwierdzenie przez NCSoft, że dostaną więcej kopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 07:57, kamuto napisał:

Jeżeli ktoś kupił na Ultimie to niech spojrzy w zamówienia czy nadal ma...

Jeśli kartą to ma, jeśli no to pech bo cdp się rządzi i zmienia zasady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 08:15, Pajonk78 napisał:

Tak do informacji ZŁODZIEI


A ktos cos Ci ukradl? Nie. Byles juz niejednokrotnie proszony, zeby zachowac kulture w swoich wypowiedziach, a Ty nadal bezpodstawnie oskarzasz. Zatem - degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 11:53, Wojman napisał:

A ktos cos Ci ukradl? Nie. Byles juz niejednokrotnie proszony, zeby zachowac kulture
w swoich wypowiedziach, a Ty nadal bezpodstawnie oskarzasz. Zatem - degrad -1

Jaką mi tym krzywdę sprawiłeś... Chyba zamknę się przez to w sobie i klucz wyrzucę. Wasze rangi mam w głębokim poważaniu, bo dzieckiem Neo nie jestem i takie coś jest mi całkiem zbędne oraz nie zwracam na to uwagi, więc... Skoro Wy traktujecie mnie i innych swoich klientów jako potencjalnych oszustów to ja traktuję Was jak ZŁODZIEI - sprawa jest teraz jasna czy trzeba Ci to narysować? ;P

Dnia 19.06.2009 o 11:53, Wojman napisał:

Byles juz niejednokrotnie proszony...

Tia - jasne: do tego mam piękne, długie, czarne i kręcony zęby... N/C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 10:34, Pajonk78 napisał:

Naprawdę wolę zamówić grę zza granicy: zapłacę mniej i nie będę się czuł jako potencjalny oszust.


Tylko w czym problem? Taniej za granica, to kupuj tam. Czy jak widzisz na jednym straganie jabłka za 2 PLN, a na drugim za 2,50 to wydzierasz się na pół targowiska ze to rozbój i że ten sprzedawca to złodziej? Nie, po prostu idziesz do tego co sprzedaje za 2 PLN i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm tyle narzekań na cenę, a zamówienia na kolekcjonerkę tylko Simsy i Mass Effect przebiły. A kolekcjonerka była dostępna niecałą dobę :) Nie mówiąc już, że pre-paid paki Aiona są top1 w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 16:17, Xantus napisał:

> Naprawdę wolę zamówić grę zza granicy: zapłacę mniej i nie będę się czuł jako potencjalny
oszust.

Tylko w czym problem? Taniej za granica, to kupuj tam. Czy jak widzisz na jednym straganie
jabłka za 2 PLN, a na drugim za 2,50 to wydzierasz się na pół targowiska ze to rozbój
i że ten sprzedawca to złodziej? Nie, po prostu idziesz do tego co sprzedaje za 2 PLN
i po sprawie.


Problemem nie jest cena, a właściwie nie najważniejszym problemem, bo to już nie pierwsza gra MMO, którą taniej można sprowadzić z zagranicy. Problemem jest sprzedaż kluczy do pre-orderów jako osobnego produktu, a z tego co pisał Pajonk78 są one integralną częścią gry i nie można ich sprzedawać oddzielnie. To tak samo jak płyt z czasopism nie można sprzedawać bez tych czasopism, a każdy sprzedawca który to robi musi się liczyć z karami.

A''propos cenzury, to widzę że niektórym władza uderzyła do głowy i myślą, że posiadanie czerwonego napisu "moderator" pod ksywką stawia ich ponad prawem i rzucają bany nawet bez wyjaśnienia. Ale tak to jest jak się dobiera nieodpowiednich ludzi na ważne stanowiska. Trochę pokory, bo jak zbanujecie wszystkich użytkowników mających odmienne zdanie, to nie będzie miał tu kto dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że CDP dyktuje innym warunki i narzuca jak mają sprzedawać produkty. Daruj ale to nie jest normalne żeby dzwonić do Ultimy i moówić że nie mogą sprzedawać preorderu w taki sam sposób jak robią to zagraniczne sklepy czli: preorder = klucz do bety. Do cen które są na kretynogramie też się przyzwyczaiłem nie opłaca się to już kupować bo cena nie jest dostosowana do warunków rynku przez co powstają właśnie takie super oferty w stylu EK Aiona za 300zł+ (289zł +15 zł z groszami za przesyłkę kurierem). Poprostu szkoda mi gram.pl bo był to fajny portal i fajny sklep ale niestety ktoś w zarządzie zamiast głową myśli dupą o graczach co potwierdza konieczność wkładu finansowego w gram.pl przez firmę Action ale co się dziwić jak dla nich promocja to gra na x360 za 200zł a w innych sklepach 234 zł EK, 179zł wersja normalana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować