Zaloguj się, aby obserwować  
Arcizo_7

Diablo 2+ lod-Jaka postać najlepsza twoim zdaniem

9 postów w tym temacie

Nawet znam sie na diablo 2, ale chce znać wasze zdanie.Jaka jest najlepsza postać.Mi podoba sie Asska na trapy elektryczne, a jakie jest wasze zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zawsze dobrze grało barbarzyńcą. Wg mnie to jest najlepsza postać w grze silna, dużo życia i szybko rozwala. Próbowałem grać też Paladynem ale średnio mi to wychodziło. Często umierałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 20:34, Arcizo_7 napisał:

Nawet znam sie na diablo 2, ale chce znać wasze zdanie.Jaka jest najlepsza postać.Mi
podoba sie Asska na trapy elektryczne, a jakie jest wasze zdanie ?

ZAWSZE kiedy grałem grałem barbarzyńcą.
Jakoś ta postać jest najłatiejsza to obsługi idealnie na pierwszy raz .
Raz grałem czarodziejką i całkiem fajnie mi szło poza tym że trudniejsze postaci (typu kowal z klasztoru) nie mogłem go zranić czarami( może to dla tego ze nie potrafiłem zbyt dobrze dysponowac punktami nauki na tą klasę o_O ? )
Musiałem rzucać w nich oszczepami przez co bardzo często ginąłem.
Ostateczna odpowiedź to BARBARZYŃCA :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej grało sie zabójczynią na trapy,ale grałem też czarodziejką mróz i necromantą na ożywienia, ale niestety żadna z tych postaci nie mogła równać sie z siłą pułapki elektrycznej :D
Pozatym nie grałem barbarzyńcą bo nie jest w moim guście, zato potrzebuje postaci grupowej gdzieś na około pięciu kumpli.Więc temat może być zamknięty i spróbuje sił w graniu barbarzyńcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować