• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Gumisiek2

Błąd z Rockstar Social Games Club

Pytanie

Witam, zakupiłem oryginalną grę GTA IV, zainstalowałem ją zgodnie z instrukcją, zrobiłem konta na Games for Windows Live oraz Rockstar Social Game Club, lecz podczas uruchamiania RGSC wyskakuje mi błąd o treści "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację." (screen w załączniku). Postanowiłem zainstalować Net Framework, lecz także napotkałem błędy (screen w załączniku). Ponadto, gdy chciałem uruchomić grę bez uruchamiania RGSC wyskoczył mi błąd "Nie znaleziono pliku xlive.dll". Konta na GfWL i RGSC są połączone. Konfiguracja mojego komputera to:
- Windows XP Professional SP3,
- Intel Core 2 Duo E6750 2x2,66 GhZ
- Nvidia GeForce 8600 GTS 256 MB DDR3,
- 2 GB RAM.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

20090617234909

20090617234926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Od wczoraj nie działa mi stronka Microsoftu, jeżeli ten plik nie zajmuje zbyt wiele, to mógłby mi ktoś wysłać go na maila? ;) Jakby co, to jest na GS-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

BTW. Podczas instalacji któregokolwiek komponentu potrzebnego do uruchomienia gry (C++, Framework, GfWL) wyskakuje mi błąd, że system jest uruchomiony w trybie awaryjnym lub instalator jest uszkodzony. Zauważyłem, że takie coś pojawiło się dopiero po zainstalowaniu Service Pack 3. Wiesz, co to może być? Sorry za tyle postów z rzędu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie chcę sobie nabijać postów na tamtym koncie (to konto jest tworzone przeze mnie i dwóch kolegów). Miałem uszkodzony Instalator Windows, oto co trzeba było zrobić:

Start---->Uruchom---->Wpisać w okienku msiexec /unregister


Start -----> Uruchom ------>Wpisać w okienku msiexec /regserver

Wszystko będzie OK, zaraz zainstaluję grę i dam znać, czy chodzi.

Bardzo przepraszam za tyle postów i spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wszystko działa, a błędem był zesputy instalator (rozwiązanie błędu w poście powyżej). Przepraszam za spam i dzięki Ci S1G za pomoc :) Temat można zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować