Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego Ghostbusters na PC nie ma trybu multiplayer?

39 postów w tym temacie

Taa... to mogli opóźnić datę wydania wersji PC albo obniżyć cenę. W taki sposób tylko pokazują, że nie szanują posiadaczy komputerów osobistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne tłumaczenie. Twórcy po prostu rozleniwieni, mogli np. wejść we współpracę z Games for Windows Live i zrobić multi prawie identyczne z xboxowym. Wstyd panowie i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie oczekuje znacznie niższej ceny. W XXI wieku multi jest raczej rzeczą obowiązkową w grach. Ja za niekompletną grę nie mam zamiaru płacić jak za pełnowartościowy tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 00:48, M3rc3n0r napisał:

W takim razie oczekuje znacznie niższej ceny. W XXI wieku multi jest raczej rzeczą obowiązkową
w grach. Ja za niekompletną grę nie mam zamiaru płacić jak za pełnowartościowy tytuł.

No i sporo nizsza cena na zachodzie jest . Prawie o polowe jesli dobrze pamietam .
Ciekawe czy u nas ktos wogole wyda ta gre na jakakolwiek platforme .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kto w takim razie kupi wersję pecetową skoro jest najgorsza ze wszystkich i okrojona ? Bo w newsie nie ma jeszcze wszystkich "bonusów" wersji piecykowej - na multi im zabrakło czasu, ale SecuRom zdążyli dodać. Wymagania sprzętowe są horrendalne (jak ktoś chce sobie poczytać jakie to odsyłam na GOL-a, link ponizej):

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46926

Crysis się chowa . A wystarczyło przesunąć premierę, zamiast wydawać wersję ewidentnie niedokończoną i niezoptymalizowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to niech siadają i dłubią już kod! Coś mi się wydaje, że pan od tej wypowiedzi już został pouczony przez PRowca w jaki, właściwy sposób się mówi, że się kogoś ma w czterech literach. Ehhh, szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no proszę, to można o pół roku przesunąć premierę dragon Age bo wersje na konsole nie są gotowe, a gdy wersja PC nie jest gotowa to po prostu idzie do sklepu? Atari, umrzyj. Popularności na Pirate Bay życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 09:03, DonSzabla napisał:

Ghostbusters? Nie dziękuje postoję. Obawiam się że ta gra nie będzie warta nawet zagrania
w singla. Kolejny gniot? Bardzo prawdopodobne.


Gra jest świetna. Super humor i klimat. Co do newsa to brak mi słów. Sam gram na konsoli, ale takie zachowanie producentów wobec graczy PC jest nie na miejscu. I jeszcze te debilne tłumaczenie... . To tak jakby wydać betę, bo wersje na konsole są ważniejsze. A najgorsze jest to, że przecież za to się płaci, później jest tylko narzekanie jaki to PC zły, bo piractwo jest na porządku dziennym. Ja się w takich wypadkach nie dziwie, bo dlaczego to konsumenci :P PC mają nie dostać czegoś co mają konsole? Gorsi są czy jak? Zwykłe chamstwo, a taki komentarz tylko potwierdza poziom twórców. Szkoda, bo Ghostbusters to naprawdę dobra produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa.... Czasu nuie starczyło, ale jakoś w Europie to na razie będzie tylko wersja dla PS3, bo se Sony załatwiło wyłączność na stary kontynent (gdzieś czytałem, że aby zagrać na innej platformie u nas przyjdzie poczekać do października). I teraz takie tłumaczenie, jak dla mnie to jest farsa. TFUrcy powinni szczeznąć za takie gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować