Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy America`s Army 3 zwolnieni

31 postów w tym temacie

Eh, "zadowoleni"? Ja tam nie jestem. W ogóle Steam to nie jedyne źródło, z którego AA3 można pobrać. Czekam, aż w grę będzie można normalnie pograć, bo pobrana już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze zadowoleni? Od dwóch dni próbuję wbić na jakikolwiek serwer bez powodzenia. Oficjalne nie działają, zostaje LAN. Tu nie jest lepiej bo gra ma mnóstwo bugów i jest wyraźnie niedopracowana. Do tego wprowadzone zmiany typu: brak możliwości skakania (sic!), zdobywane doświadczenie pozwalające na posiadanie lepszego wyposażenia i odejście od oryginalnego klimatu wcześniejszych wersji AA powodują, że to co dostaliśmy to jakiś niestrawny mix CounterStrike z EnemyTerritory.

Wypuszczenie AA poprzez serwery Steam to kolejna sprawa - za to już na pewno należy sie conajmniej reprymenda. Komuś się zaczęło wydawać, że Steam podoła takiej ilości ściągnięć - wyszło na to, że przez 24h od premiery nawet sie zalogować do Steama nie dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony, że gra już jest :) Mimo że nie da się przejść treningu jestem pewien, że lada dzień zostanie to naprawione. A sama gra już na starcie bardziej mi przypadła do gustu niż poprzednie wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dieselmower
przesadzasz, ja preloadnołem gre przez steam''a, sciągneła mi się równo 30 minut po premierze, niemiałem żadnych problemów z dekodowaniem plików. Ciekawi ile czasu bedziemy musieli czakać na patcha od nowych developerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 15:26, Karlik00 napisał:

@Dieselmower
przesadzasz, ja preloadnołem gre przez steam''a, sciągneła mi się równo 30 minut po premierze,
niemiałem żadnych problemów z dekodowaniem plików. Ciekawi ile czasu bedziemy musieli
czakać na patcha od nowych developerów.

Ja miałem problemy z dekodowaniem. Musiałem ściągać jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie dziwota, że ich zwolnili skoro optymalizacja AA3 woła o pomstę :P Wczoraj próbowałem grać ale te dwa skończyło się na zwiechach. A podczas premiery zdołałem włączyć misję a jej wczytywanie to porażka...nie na tym sprzęcie omg >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już chyba gorzej być nie może mi pisało ze statystyki ładuje z singla i jednego uczestnika wyscigu nie ma!!! a po 40 minutach biegnie tyłem wprost poza mape do lasu bugi są tak duże ze jak robimy konto to musimy dzien czekać aż powie że jest zatwierdzone już szybciej po 20 minutach ctrl+alt+delete i też będzie zatwierdzone ogólniej:czasem inteligencja botów jest niszsza niż w pierwszych grach komputerowych bugi uniemożliwiają grę ogólniej gra jest dużo niedopracowana radze innym pobrać ją jak jakiegoś patcha wydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim pudle wywala BSOD przez to, że siedzę na XP 64bit ;] Poza tym jest supeeeer....Tak super, że wywaliłem go już z dysku. Poczekam, aż będzie wersja, powiedzmy 3.7. Wtedy pomyślę :)

A już myślałem, że ich zwolnili za stworzenie crapu :P Damn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodobało się graczom? Spodobało się prasie?! Kurna, póki co ta gra jest tak zabugowana, że się treningu nie da przejść! Mam trening trzech broni(w jednym) robię na 100 procent i... FAILED...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować