Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy America`s Army 3 zwolnieni

31 postów w tym temacie

Ludzie nie wiedziałem że to taki badziew. A już miałem ją ściągnąć,ale bym się na bluzgał gdybym to zrobił.Oby wyprostowali ją jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 20:32, calwert napisał:

Ludzie nie wiedziałem że to taki badziew. A już miałem ją ściągnąć,ale bym się na bluzgał
gdybym to zrobił.Oby wyprostowali ją jak najszybciej.

No właśnie, jestem ciekaw czy to poprawią, skoro twórcy już nie pracują...
Ja chcę w to do cholery zagrać, a póki co nie da rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 19.06.2009 o 20:39, Kirabaxior napisał:

No właśnie, jestem ciekaw czy to poprawią, skoro twórcy już nie pracują...

Zaitsev jak zwykle jest cholernie dokładny przy pisaniu newsów. :/ Pracę stracili tylko ludzie ze studia z Emeryville, zespół z Redstone ciągle istnieje. Właśnie ten drugi team zajmie się teraz AA3 i kolejnymi częściami. Zresztą w necie pojawiły się już sugestie, jakoby część zwolnionych pracowników została zatrudniona właśnie w Redstone.

Dnia 19.06.2009 o 20:39, Kirabaxior napisał:

Ja chcę w to do cholery zagrać, a póki co nie da rady!



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem chęć na ściągnięcie tej gierki, ale Wasze komentarze skutecznie mnie od tego odciągnęły. Może to i nawet lepiej, bo skoro ta gra naprawdę wygląda tak jak mówicie, to lepiej nie tykać jej nawet kijem (przynajmniej na razie). xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowa decyzja ja bym to samo zrobił wywalił na zbity pysk.Darujcie sobie ogólne komentarze na temat tej gry bo nie wiecie w czym rzecz a mianowicie:
Gra jest tak nie dopracowana ze nie umożliwia granie w multi a czemu?
aby zagrać trzeba przejść różne treningi tak w moim przypadku jak i u kolegów przejście treningu strzeleckiego kończy sie nie powodzeniem bo serwer AA nie zapisuje wyniku i uniemożliwia przejście do kolejnego etapu i tak w kółko,debile tak zrobili grę by każdy trening zapisywać na serwie zamiast w pliku gry.Cóż pogratulować głupoty producentom dodam że już 2 lata produkowali tą grę a mieli doświadczenie z poprzedniej wersji fundusze jakie były przeznaczone poszły w błoto bo i grafika jest nędzna.
Grałem w różne mody gier gdzie są darmowe i zrobione nie mal do ideału przykładem jest Darkest hour mod do Red Orchestry moderzy zrobili moda za darmo.
Aa 3.0 takie pieniądze i wyrzucone w błoto.Nie dziwie się decyzji armii amerykańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens zwalniania twórców po wydaniu nie grywalnej gry? To se ludzie pograli już, ci się męczą robią grę, a ci ich wywalają i nikt już błędów nie naprawi ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już miałem pobierać America''s Army 3, ale po komentarzach zostawię sobie tę czynność na później. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ironia on> Dobrze że przetestowali tą grę - inaczej byśmy sobie nie pograli...<ironia off>

Udało mi się tylko pierwszy trening przejść (udało mi się go odpalić dopiero za trzecim razem). Następnego nie odpaliłem mimo dziewiątej aktualnie próby. Na multi i tak się nie wbije. Brawo dla wszystkich pracujących nad tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 20:50, Lex napisał:

/ciach/
> No właśnie, jestem ciekaw czy to poprawią, skoro twórcy już nie pracują...
Zaitsev jak zwykle jest cholernie dokładny przy pisaniu newsów. :/ Pracę stracili tylko
ludzie ze studia z Emeryville, zespół z Redstone ciągle istnieje. Właśnie ten drugi team
zajmie się teraz AA3 i kolejnymi częściami. Zresztą w necie pojawiły się już sugestie,
jakoby część zwolnionych pracowników została zatrudniona właśnie w Redstone.
> Ja chcę w to do cholery zagrać, a póki co nie da rady!

Patrzę, na steam jest jakaś aktulka. Oby poprawili te treningi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować