Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision przestanie inwestować w produkcje na PS3?!

129 postów w tym temacie

Dziekujemy juz za pobyt na naszym forum - BAN za obrazanie innych uzytkownikow. A ja sobie ten watek przejrze i cos mi mowi, ze beda "nagrody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może przesadziłem z tym ;] Jednak zwróć uwagę , że PS3 ma również czytnik blu-ray co daje spory zakres możliwości . Przecież w przyszłym czasie , dzięki tej technologii będą mogli zaowocować nową jakością w grach .
I tutaj nie możemy być tego pewni ;/ Trochę mnie dziwi fakt Twojej wielkiej krytyki nad PS3 . Drwisz z kilku rdzeni - racja dotychczas xpudło korzystniej wypadało w pojedynkach graficznych , ale znajdź proszę mi w najbliższym czasie produkcje równie efektowną co killzone 2 . To jest typowy next gen i chociażby w tym roku okaże się która z konsol lepiej w tym wypada . Pojawią się takie tytuły jak np. Modern Warfare 2 i wtedy się przekonamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 wygląda jak przerośnięta maszynka do golenia, a XBox360 jest tak ciężki, że można nim wyciskać na klatę. Żadna z nich nie podoba się kobietom pod względem estetycznym (a sprawdzałem na dość reprezentatywnej grupie ;-)) Żadne z tych urządzeń nie jest konsolą sensu stricte, taką jaką kiedyś był SNES czy MEGADRIVE. Dzisiejsze konsole istnieją tylko dlatego, że amerykanie są zbyt leniwi żeby włączyć komputer ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 11:12, LittleBigLegend napisał:

> Nie wiem kto to powiedział, ale Xboxów 360 jest 30 milionów, a PS3 22 miliony.
I co musiałeś to pisać? (wiadomo że tak jest ale skoro to wiesz to zachowaj dla siebie).


Dla ścisłości, i pisze tutaj o danych biznesowych za ostatnie 2, 5 roku (są ogólnie dostępne, jeśli ktoś jest ciekawy na pewno je znajdzie)- sprzedaż PS3 to ok. 22. 7 mln, X360 to ok 20.5 mln.

Nie są to moje widzimisię. Ok 30 mln to całkowita sprzedaż X360 od momentu wejścia na rynek. Piszę o tym w nawiązaniu do wypowiedzi lidera Acti. ( być może już niedługo nim będzie po tak nieprzemyślanej ,i do tego publicznej wypowiedzi, i spadku akcji Act.)

Wartość rynku PS3 wzrasta (prognozy są baaaardzo optymistyczne), więc trzymanie z marką PlayStation jest jak najbardziej rentowne. I bardzo przemyślane z punktu widzenia biznesu.

Co można natomiast powiedzieć a żalach tego pana? Na pewno przemyślane to nie było. Jeśli myślał, że cały świat mu przyklaśnie, to chyba się przeliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 14:51, windows00 napisał:

> > Live płatny , a tu cud 13 milinów graczy nie?
> dobra, ale to akurat świadczy że posiadacze xboxa to idioci, bo jako jedyni dają
się
> doić na: płatne multi, zestawy 4 map w promocyjnej cenie 10$, akcję "kup sobie zakończenie"

> jak to było w PoP itd. Niby kwoty groszowe, ale ja wolę wydać je inaczej i dostać
pełnoprawny
> produkt. Zwłaszcza jak się kumulują, bo to wtedy całkiem spora sumka.
> ale ja się wychowałem w erze PS2 gdzie gra była grą, a nie demkiem z płatnymi dodatkami.

Gran Turismo 5 Prologue ? ;>
Hipokryzja czy skleroza?



Hehe, celnie ;). Ja też uważam GT5 Prologue za płatne demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 20:09, MisioKGB napisał:

Bracio aż 350 nowych tytułów na PS3? Nawet o tym nie wiedziałem :P To teraz pytanie:
kiedy ta czarnulka będzie miała czas na umieranie ? :)


Nigdy na to nie pozwolimy przecież :)

Te 350 tytułów jest ogólnie na markę PlayStation :). Ale to wcale nie znaczy, że jest źle :P. Wręcz przeciwnie, "teoria" o 10 letniej żywotności zdaje się w pełni potwierdzać, ponieważ koło 100 z tych tytułów jest przeznaczona na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony rzeczywiście powinno zejść z ceny bo ich polityka cenowa jest porąbana. Wszyscy analitycy co roku prorokują, że sony zejdzie z ceny konsoli a tu co roku lipa:) Ale ale jak Activision chce wydawać gry na Xboxa i Wii to krzyżyk na drogę. PS3 to demon prędkości i gry na niego są po prostu lepsze. A poza tym już niedługo Xbox nie pociągnie takich gier jakie będą na pleja. Więc Nie wiem czy inwestowanie w Xbox 720 czy co tam teraz będzie jest takie przyszłościowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura!

Znaczy sie, maja po czesci racje, ale sprawa dotyczy tylko Activision. Z tego co pamietamy inaczej jest z innymi firmai np. Ubisoft, mia najwiekszy dochod wlasnie z PS3... przynajmniej mial w poprzednim roku, czy cos w tym styku. Teraz nie moge wykopac tego newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować