Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision przestanie inwestować w produkcje na PS3?!

129 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2009 o 00:17, Furr napisał:

Ja mam całe World Tour. Stwór ma całe World Tour.

I ja mam całe World Tour + Metallica z gitarą. Guitar Hero to w tej chwili jedna z najbardziej liczących się na świecie marek gier. Gdyby nie miały się ukazywać na PS3... klęska.

Dnia 20.06.2009 o 00:17, Furr napisał:

Blablablablabla...
Widzę, że nie ma sensu rozmowa z Tobą :).

"Nie karmić fanboya - a jak już coś tam połknie sam to niech sam się tym dławi".

Straszna wieść. Co prawda do ewentualnego zaprzestania inwestowania w gry na PS3 przez ActiBlizz dziala nas co najmniej 2 lata, ale takie wypowiedzi to nic miłego - odrzuca ludzi od platformy (już nie raz mieliśmy takie teksty w stosunku do PC). Inna sprawa, że Sony od dłuższego czasu (od premiery PS3?) prosi się o takiego kopa w zad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furr

No i super Ty masz Stwór ma czyli kilkanaście osób ma jaki to procent w całej społeczności forum ? Raczej znikomy. No i fajnie macie i mieć będziecie mało tego pioseneczki nowe też będą wychodziły i jakieś bajerki pewnie też od czasu do czasu. Czyli macie i bawicie się tym ta gra zostaje i prawdopodobnie nadal będzie wspierana a nowa raczej nie potrzebna bo jaka innowacja miałaby się pojawić? No właśnie tytuł dobry ale czym mógłby nas jeszcze zaskoczyć ? COD 4 no okej może się sprzedał najlepiej na klocka ale w ogólnym rozrachunku nie był to hit i na pewno nie sprzedał się jakoś super dobrze. Widocznie posiadacze PS3 są na tyle kumaci że wiedzą że w w TYPOWEGO shootera lepiej sie im będzie grało na PC a może wersja na PS3 była słaba nie wiem czemu tak się stało ale COD nie jest już tym czym były dwie pierwsze części więc też mi jakoś nie żal że nie będzie na PS3 jeśli będzie dobre zawsze mogę pograć na PC.
Blablablablabla ? no właśnie byebyebye activision pomacham Ci na dowidzenia a potem zasiądę przed jakaś grą ze stajni np. incognioto ;] i będę się wspaniale bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Nie wyrabiam.
"COD 4 no okej może się sprzedał najlepiej na klocka ale w ogólnym rozrachunku nie był to hit i na pewno nie sprzedał się jakoś super dobrze."

"jaki to procent w całej społeczności forum ? Raczej znikomy."

ROTFLOLMAO!!!
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się wtrącę, choć tego zazwyczaj nie robię :>

Dnia 20.06.2009 o 00:33, Jankes17 napisał:

Co mnie interesuje ACTIVISOION ? Nic! xD PS3 się obejdzie zdecydowanie bez tego upadającego producenta.

?
Coś o czym nie wiemy? Proszę, pokaż mi dowody na to, że Activision to upadający producent, bo chyba coś mnie ominęło...

Dnia 20.06.2009 o 00:33, Jankes17 napisał:

No i super Ty masz Stwór ma czyli kilkanaście osób ma jaki to procent w całej społeczności
forum ? Raczej znikomy.

Na podstawie wiedzy o posiadaniu gry przez 2 (słownie: dwie) osoby, oceniasz jaki % wszystkich użytkowników ma ten tytuł?
No to posłuchaj tego: Ty masz ps3, no spoko, czyli parę osób ps3 ma, ale jaki to procent całej społeczności forum?

Z resztą rewelacji żal nawet polemizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nareszcie Sony coś zrobi, bo jak pierwsza firma i największa na rynku tak postąpi, to ruszą następne.

A argument "Mamy Blu-ray - jesteśmy najlepsi" przestał już wystarczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Furr znowu nie zrozumiałeś 4 osiągnęła najlepszy(najlepszy czyli najwyższy wśród platform) wynik sprzedaży na klocka ale w ogólnym rozrachunku na wszystkie platformy wcale już tak wesoło nie jest(nie sprzedała się tak dobrze na innych platformach po za tym wyniki sprzedaży ponoć zostały sfałszowane przez MICROSOFT i ja też nie wierze że taka beznadziejna gra tak dobrze się sprzedała ) i właśnie mnie to dziwi że COD sprzedał się lepiej na klocka niż na PC ponieważ jak już pisałem ta gra to domena PC i nie rozumiem czemu tak się stało.

"jaki to procent w całej społeczności forum ? Raczej znikomy."

No znikomy jest to procent w całej społeczności ponieważ można policzyć właścicieli tej specyficznej gry na palcach wśród społeczności forum(Przynajmniej kilkanaście osób na tym forum) na tym czyli forum gram tak wynika z Twojej wypowiedzi.

I z czego tu się śmiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś o czym nie wiemy? Proszę, pokaż mi dowody na to, że Activision to upadający producent, bo chyba coś mnie ominęło...

Activision zaliczyło ostatnimi czasy wielkie straty np. przejęło zadłużone Vivendi,
w zeszłym roku byli na minusie w tym pewnie będzie jeszcze gorzej z powodu osławionego kryzysu, z resztą Vivendi przejęło jeszcze wcześniej Bilzzarda którego wydoiło do końca i no zaczyna brakować co doić xD. Firma nie ma zbyt wielu perspektyw z takim podejściem do rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 01:09, Jankes17 napisał:

Activision zaliczyło ostatnimi czasy wielkie straty np. przejęło zadłużone Vivendi,
w zeszłym roku byli na minusie w tym pewnie będzie jeszcze gorzej z powodu osławionego
kryzysu

http://tnij.org/dmqe
Oj, jakie słabe wyniki! Ratujmy się! Activision upada!!!!
-,-

Dnia 20.06.2009 o 01:09, Jankes17 napisał:

z resztą Vivendi przejęło jeszcze wcześniej Bilzzarda którego wydoiło do końca

A na to jakieś dowody (jeśli są jakiekolwiek) masz? Czy tak tylko sobie piszesz dla pisania?

Dnia 20.06.2009 o 01:09, Jankes17 napisał:

i no zaczyna brakować co doić xD. Firma nie ma zbyt wielu perspektyw z takim podejściem
do rynku.

A musi mieć skoro zarabia? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Activision upada ? To raczej jakaś plotka ;). Z pewnością takiemu gigantowi daleko do upadku.

Myślę, że informacja, że przestaną wspierać PS3 jest typowym zmiękczaniem, zresztą moim zdaniem zupełnie nie na miejscu. Daleko Sony do upadku tym bardziej, że jak dane biznesowe z ostatnich dwóch lat pokazują, sprzedaż PS3 to coś około 22. 7 miliona i wzrasta, a X360 to ok.20.5 miliona,więc chodzi z pewnością o pieniądze, jakie trzeba wyłożyć na produkcję gier na PS3.

Jak wyglądają relacje między Activision a Sony, można się tylko domyślać. Czy to Sony nie uznaje Acti. jako ważnego partnera biznesowego, czy też Acti. chcę wymóc na Sony obniżenie cen- trudno powiedzieć, ale na teorie o zakończeniu współpracy chyba jeszcze za wcześnie. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra Avtivision nie jest upadającą marką i przynajmniej z aktualnych informacji z sieci mozna wywnioskowac ze finansowo maja sie dobrze. Co nie znaczy że gry tworzone przez nich sa do bani producent upada jeśli chodzi o jakosc wydawanych gier sa to produkcje schematyczne i pozbawione polotu. Activision prawdopodobnie zabije dotychczasowe marki billzarda np. starcraft tak jak to sie stalo przy EA ktory zabil np westwooda i dostalismy takiego slabego red alerta. Dla mnie to jest upadlosc kiedy powstaja takie kolosy typu EA i Activision ponieważ one jadą na poprzednich markach dojąc je maksymalnie. Byłem pewien złych wyników własnie z powodu tak slabych kontynuacji prastarych gier ale widac ludzie to kupuja i należy sie nad takim upadkiem zastanowić. Obecnie gry sa tak tworzone zeby trafialy do jak najwiekszej rzeszy odbiorcow dlatego korzystam z exclusive dla ps3 bo nie są właśnie takimi "jak najwiecej, jak najszybciej dla kazdego" dlatego ACTIVISION bojkotuje PS3 bo żeby odnieść sukces i wydać grę która dobrze się sprzeda na PS3 nie wystarczy "duzo, szybko, dla jak najwięcej osob".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL skąd ty bierzesz te dane o ilości sprzedanych konsol? Ja się nie dziwie że chcą przestać wspierać , w końcu to na x360 został pobity rekord a nie na PS3 , przypomnę 13 mln. Więc coraz częściej odczuwam , że większość użytkowników kupuje PS3 żeby sobie pooglądać filmy na blu-ray. Live płatny , a tu cud 13 milinów graczy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 02:29, palpatine napisał:

Daleko Sony do upadku tym bardziej, że jak dane biznesowe
z ostatnich dwóch lat pokazują, sprzedaż PS3 to coś około 22. 7 miliona i wzrasta, a
X360 to ok.20.5 miliona


Nasycenie rynku - X był na rynku cały rok, kiedy weszło PS3. W ciągu tego roku sprzedano 10 mln sztuk konsol, których właściciele, prawdopodobnie w większości, nie kupili drugiego egzemplarzu.

Dnia 20.06.2009 o 02:29, palpatine napisał:

Jak wyglądają relacje między Activision a Sony, można się tylko domyślać. Czy to Sony
nie uznaje Acti. jako ważnego partnera biznesowego, czy też Acti.


Ze słów Acti wynika, że raczej Sony nie uznaje konsumentów jako ważnych partnerów biznesowych, co jest sprzeczne z ich nastawieniem.

PS:
Na wschodzie już świta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 00:33, Jankes17 napisał:

Furr

No i super Ty masz Stwór ma czyli kilkanaście osób ma jaki to procent w całej społeczności
forum ? Raczej znikomy. No i fajnie macie i mieć będziecie mało tego pioseneczki nowe
też będą wychodziły i jakieś bajerki pewnie też od czasu do czasu. Czyli macie i bawicie
się tym ta gra zostaje i prawdopodobnie nadal będzie wspierana a nowa raczej nie potrzebna
bo jaka innowacja miałaby się pojawić? No właśnie tytuł dobry ale czym mógłby nas jeszcze
zaskoczyć ? COD 4 no okej może się sprzedał najlepiej na klocka ale w ogólnym rozrachunku
nie był to hit i na pewno nie sprzedał się jakoś super dobrze. Widocznie posiadacze PS3
są na tyle kumaci że wiedzą że w w TYPOWEGO shootera lepiej sie im będzie grało na PC
a może wersja na PS3 była słaba nie wiem czemu tak się stało ale COD nie jest już tym
czym były dwie pierwsze części więc też mi jakoś nie żal że nie będzie na PS3 jeśli będzie
dobre zawsze mogę pograć na PC.
Blablablablabla ? no właśnie byebyebye activision pomacham Ci na dowidzenia a potem zasiądę
przed jakaś grą ze stajni np. incognioto ;] i będę się wspaniale bawił.



Skoro dużo osób w to gra to coś w tym musi być nie? Myślisz że tyle osób grałoby w słabą grę? I weź się nie ośmieszaj , CoD 4 to chyba najlepiej oceniany i ceniony FPS w branży , a Ty mówisz że nie był to hit. Jeszcze mówisz , że posiadacze PS3 są tacy "kumaci" , przekreślasz to stwierdzenie każdym swoim postem :) Jak nie chcesz to nie graj , a nie szukasz argumentów , że każda ich gra to szit tylko dlatego , że powstał taki news o wspieraniu PS3. Żałosne.


P.S
Na zachodzie jeszcze nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh i tylko jedno zaczyna mi przychodzić na myśl, "a nie mówiłem", jeszcze w tamtym roku, pisałem o tym, że SONY się sypie (przynajmniej odzdział Playstation), ale nieee, oczywiście każdy fan Soniaka, musiał po mnie jeździć, no to teraz macie dowód.

Ale już zaniecham długich komentarzy, bo mi się nie chce znowu kłócić.


powiem tylko tyle, mam nadzieje, że jakoś z tego wybrną, bo konkurecja jest zdrowa dla klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, żeby konsola z takimi możliwościami nie została wykorzystywana, miejmy nadzieję, że to tylko "wyjątkowy" przypadek i reszta producentów gier nie pójdzie w myśl tego co zaproponowało Activision.
Ewentualnie, taki lekki szantaż może spowoduję przemyślenia sony na temat ceny swojego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować