Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision przestanie inwestować w produkcje na PS3?!

129 postów w tym temacie

Dzwine ponieważ przecież Splinter Cell Conviction nie będzie na PS3. Tłumacząc że to jest "exclusiv" dla M$. Pewnie już powoli pogrążają PS3. Ja osobiście nic nie mam do użytkowników PS3 ale dziwne ponieważ Xbox 360 i Ps3 to to samo. No może nie identyczne ale co wychodzi coś nowego to i na PS3 oraz Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to tam bez różnicy jakby to wpłynęło na jakość gier pozytywnie to niech zostawiają a jak chodzi tylko o kasę to ich sprawa. Ale znając życie tak się nie stanie bo bądź co bądź na ps3 te gry też idą jak świeże bułeczki. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 11:12, LittleBigLegend napisał:

> Nie wiem kto to powiedział, ale Xboxów 360 jest 30 milionów, a PS3 22 miliony.
I co musiałeś to pisać? (wiadomo że tak jest ale skoro to wiesz to zachowaj dla siebie).


Tak musiałem, ktoś napisał, że Xboxów jest 20 milionów, a PS3 22 miliony, więc go poprawiłem. Zresztą Ty nie musiałeś pisać tego i nikt nie musi niczego pisać, bo wszystko jest w artykule, więc po co są te fora?

Płaciłem prawie 100 zł za wowa na 2 mieś to zapłacę i za XBL 1 na rok 140 zł tak jak mówią inni serwery są bardzo dobre nawet jak jest jakaś awaria w weekend MS to naprawi w maksymalnie kilka godzin, więc wole zapłacić niż grać na darmowym PSN, w którym jednak są lag, bo serwery są trochę gorsze. I tylko idiota może wyzywać innych od idiotów za to, że płacą , bo nawet z różnicy cen obu konsol można kupić sobie XBL na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na PSN nie mam żadnych lagów. Mam połączenie 1MB i wszystko chodzi płynnie - żadnych wyjść, lagów itp. Internet na PS3 uległ poprawie i w najnowszych grach nie uświadczysz żadnego laga (oczywiście sieć musi być od 512MB w górę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2009 o 11:11, Lordpilot napisał:


Wyhamuj kolego, bo się chyba jednak ciut zagalopowałeś.

cóż,ja patrzę na to z perspektywy doświadczeń rynku PC - jak ktoś starał się nam narzucić (pierwsza wersja windows live) takie debilizmy jak płatne multi czy map-packi nie dajac nic w zamian, to ostentacyjnie wyśmiewano i grano w co innego, a xboksiarze? Dzięki nim mamy przysłowiową zbroję dla konia.. inaczej jak idiotyzmem tego nazwać nie można, zwłaszcza że w najbliższym patchu do DoW''a II ZA DARMO dostanę 8 map. Wg standardów obecnej generacji i cennika activision, właśnie oszczędziłem 20$.
umówmy się, jak chce się zrobić coś porządnie to można zrobić to i tak, by było za darmo - z tego co wiem, na PSN się nie narzeka, chyba że na regionalizację sklepów i braki w asortymencie Europy.

resztę wywodu z którym z grubsza się zgadzam pominę, poza obroną swojej konkluzji - tak, to są idioci, bo kupują takie 2MB pliki od capcomu, a przez to ja mam niekompletną grę. Co innego music packi do GH (to akurat fajna sprawa, kupujesz tylko to co cię interesuje, a sama gra jest tylko podstawą pozwalającą rozbudowywać ją wg własnego widzimisię), co innego zakończenie PoPa. Myślę, że dalsza dyskusja na ten temat potrzebna nie będzie ponieważ obaj mamy swoje zdanie na ten temat ;)

Dnia 20.06.2009 o 11:11, Lordpilot napisał:

Co do tematu - taa... już widze jak jeden z największych wydawców "olewa" PS3 i 22 mln.
użytkowników - pozbawiając sie ich potencjalnych pieniedzy :) Przeciez zarówno serio
CoD jak i Guitar Hero sprzedają się na PS 3 calkiem nieźle.


Cóż, jeśli z tych 22 milionów ich grę kupuje dajmy na to 1 mln, bo 2 mln wolą ją kupić na x360, a 500 tys na PC, przy czym wersja na x''a kosztuje połowę mniej i jest łatwiejsza (Czytaj: szybsza, a to mniejsze koszty) w produkcji, a PC to port z klocka za grosze, to taki scenariusz nie jest wcale taki nieprawdopodobny, bo wersje na PS3 mogą być zwyczajnie nieekonomiczne. Tzn w przypadku takich CoD''ów, Bo GH niedługo wyjdzie nawet na lodówki i maszynki do golenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu... jeśli to potwierdzi się w najbliższym czasie, to PlayStation 3 naprawdę dużo straci, a Xbox 360 tylko zyska. Czyżby odwieczna konsolowa wojna dobiegała do końca ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już niesnaski między Acti. a Sony, nawet jeśli przestaną wspierać tą platformę ( jak dla mnie żart), to jakoś to przeżyjemy. Na PS3 najważniejsze są genialne exclusive z wewnętrznych studiów Sony, być może dlatego Sony nie robi z tego takiej wielkiej sprawy (lub po prostu w te pogróżki nie wierzy).

Ale Acti. strzeliłoby sobie w stopę podejmując tak nierozsądną decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 12:09, Baknak napisał:

Czyżby odwieczna konsolowa wojna dobiegała do końca ? :P

Nie wydaje mi się. Według mnie to zwykła ściema. A nawet jeśli jest to mało opłacalne, to coś muszą wymyślić, bo raczej nie zrezygnują z PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na przykładu, dwie gry nie exclusive na PS3:

1. Grand Theft Auto 4 (5,6 mln)
2. Call Of Duty 4: Modern Warfare (4,3 mln)

Faktycznie, PS3 leży i kwiczy, nie opłaca się robić gier na ta platformę. To prawdziwa strata pieniędzy. Biedny Acti.

Współczujemy strat i wspieramy was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt sobie ni strzeli w stopę palpatine. Jak już coś to Sony. Nie wszyscy grają w GTA4, CoD4 czy podobne gry. Na pewno strata act blizz nie wyjdzie Sony na dobre. Na dobre wyjdzie za to xboxowcom i możliwe że samemu studiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisioKGB widzisz i tu jest problem. Bo żeby wymagać trzeba coś dać od siebie. Sony olało wydawców pakując kasę w swoje studia. Pomoc ogłosiło studio nie należące do Sony, a to dopiero kpina. Tak żeby wszyscy zrozumieli, jak przez 10 lat jeździsz zwykłym samochodem i nagle dostaniesz super brykę z kierownicą w bagażniku, pedałami na suficie i skrzynią biegów na dachu to wolisz jednak po staremu, nawet jeśli owy samochód jest super bezpieczny i jeździ na powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps3(małą literą bo ta konsolka nic nie warta) sie kończy!! Dobrze, że mam XBOX360(wielką literą bo to król konsol)!!! Hhahahaha fanboye ps3 do domu XBOX 360 nadchodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie tacy jak sepokiu utwierdzaja mnie w przekonaniu ze nawet po stronie xboxa sa idioci:) fanboye to nuby i niech sie chowaja(tak to do ciebie tez sepokiu), kazdy gra na czym chce i to jego tylko problem! Jesli chodzi o Acti, to duzej straty nie odczuje, jak to powiedzial juz MAD_G4M3R, Sony wpakowalo kupe kasy w swoje studia na takie wlasnie wypadki, takie jakby zapezpieczenie z ktorego i tak juz wychodzi kupa exclusivow:) Wiec tak czy siak bedzie w co grac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 100% zgadzam sie z Archartas. niedługo mam zamiar kupić konsole i na pewno wybiorę PS3 m.in. dlatego że widzę w nim lepszą przyszłość. a co do activision... myślę że Sony poradzi sobie bez tej firmy (chociaż uznaję to tylko za próbe przestraszenia SONY). Na ta konsolkę wychodzi bardzo dużo gier innych wydawców więc na pewno będzie w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ps3.....troche mi smutno, nie jestem jakims tam fanboyem ale rozumiem innych ludzi - w koncu kazdy chwali swoje...Mam jednak nadzieje że firmy dostrzegą jednak ten niewykorzystany potencjał jaki tkwi w "pleju" i zastanowią sie 2 razy zanim podejmą tak radykalne kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak "stary" dobry blaszak. A jeśli chodzi o konsole zawsze uważałem że konsola Microsoftu jest lepsza od Soniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować