Zaloguj się, aby obserwować  
Madoy

Gothic 2 Noc Kruka Multiplayer

2 posty w tym temacie

Jeden z austriackich graczy (mianowicie DaRk) postanowił zmodyfikować dodatek do drugiej części Gothic''a. W zamyśle twórcy nie jest jednak, tak jak w innych przypadkach, stworzenie czegoś na wzór WoW''a czy Lineage''a. Tym razem dostaniemy możliwość rozegrania całej gry (kampanii) wraz z innym kolegą w trybie kooperacji! Możliwe że wszystko ulegnie zmianie, jednak na dzień dzisiejszy w takiej postaci wypuszczono multiplayera. Oczywiście projekt nie jest jeszcze do końca gotowy (brak animacji postaci itp.), trwają dopiero beta testy, jednak w końcu fani serii dostaną to, na co tak długo czekali (no chyba, że skończy tak jak jego poprzednik). Każdy z Was może wziąć w beta testach udział, wystarczy pobrać klienta oraz specjalnego patcha. Linki do nich widnieją na dole:

Fix: http://www.gothic.phx.pl/nk/download.php?cmd=click&id=23

Gothic II Noc Kruka Multiplayer : http://www.gothic.phx.pl/nk/download.php?cmd=click&id=24


Filmik : http://www.youtube.com/watch?v=xrjFDAblfqg


INSTRUKCJA INSTALACJI:

1.Multiplayer wymaga zainstalowania specjalnego patcha (fixa), którego znajdziecie wyżej. Patch instalujemy do folderu z zainstalowaną grą Gothic II: Noc Kruka w polskiej wersji językowej.

2Wyżej znajduje się link do pobrania multiplayera. W trakcie ściągania uruchamiamy normalnie grę i np. stajemy w komnacie Xardasa. Po ściągnięciu rozpakowujemy go i wchodzimy do folderu bin oraz debug i uruchamiamy plik gothicserver.

3.Teraz otwieramy folder GothicIIport_reportversion, potem GothicIIport, dalej bin, następnie Debug i włączamy GothicIIPort.

4.Uruchamiamy klienta, naciskamy opcję Open Process, by klient wykrył Gothica, jeżeli pojawi się napis Opened na zielonym tle, to znaczy, że klient wykrył Gothica.

5.Teraz naciskamy na opcję Aktualisiere, następnie wpisujemy IP (nasz adres IP, gdy zakładamy serwer lub adres kolegi, gdy to jego działka) i łączymy się z serwerem.

6.Kiedy nasz kolega również połączy się z serwerem i możemy wówczas przyzwać kodem jakiegoś NPC, namierzyć go i użyć opcji setfocus. (Ustawiamy się np. w komnacie Xardasa i naciskamy F3)

7.Teraz namierzonym przez nas NPC bedzie sterował nasz kolega.


Miłego Testowania ; )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować