Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LotRO wciąż na fali wznoszącej

13 postów w tym temacie

Ostatnia darmowa księga była w MARCU 2009 dodając całą lokacje Lothlorien !!! .
Kolejny darmowy content na dniach Vol II Book 8 Scourge of Khaza-Dum !!
Ilosc graczy nie tylko rośnie ale też nie spada ilość " stale subskrybujących".
Gram w to sporo (od4do8h dziennie) od lutego 2009 i dopiero teraz udaje mi sie kończyć fabułe przygotowaną dla jednego gracza... teraz czas na Raidy i lokacje HM ...
Zachecajaca jest cena podstawki w jednym ze sklepów widziałem za 39zeta... abonament niestety droższy ale wart swej ceny. Stałe wsparcie "in-game" GameMastrów, na bieżąco poprawiane błędy itd. Co tygodniowy update serverów tez pomaga utrzymac stabilną rozgrywkę.
No i co 2-3miesiące darmowy dodatek.
Giera ma swój klimat ...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już dwie masówki za które w dodatku płace więc jeszcze jednego "uszczuplacza portfela" mi nie trzeba. A jak już będę kupował to będzie to Aion, no ale cena EK musi spaść bo trzy stówy to stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz normalnego opłacania jest też możliwość wykupienia Lifetime membership i nigdy nie martwienia się o subskrypcje.
Wszystkich nowych graczy zapraszamy na serwer Snowbourn - tam jest najwięcej rodaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy endgame w LOTRO jest dalej tak marny jak mialo to miejsce dwa lata temu, czy po dobiciu do maksymalnego poziomu jest co dalej robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 11:52, kiczka116 napisał:

gra wydaje się ciekawa , może się na nią skuszę hm...??!!! ale zobacze jeszcze!!!


Co ten troll tu jeszcze robi? Moderatorzy śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 13:27, jac22 napisał:

Niestety nie ma... no chyba ,ze dalej robieniem mozna nazwac wieczne chodzenie na raidy.

Owszem, jest
Wyrabianie reputacji (Bez odpowiedniej reputacji u Galadhrimów nie można wejść do środkowo-wschodniej (czyt. głównej) części Lothlorien), robienie deedów, mnóstwo questów na 60 lvl i oczywiście rozgrywka PvP (a raczej PvMP [Player versus Monster Player]) na wrzosowiskach Etten. Sam jeszcze nie dobiłem do 60 lvl''u (aktualnie 53 i ciągle rośnie ;) ), ale nie mogę się doczekać aż wejdę do Lothlorien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować