Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 18:35, Erton napisał:

Ja wiem i pisze, ze ten program jest darmowy, tylko jakis sprytny biznesmen zapodal go wersji
pudelkowej z kablem USB i sie cieszy. Program ten to PSP Video 9, sciagnac go mozna stad >>
http://www.pspvideo9.com/ Jest latwy w obsludze i samodzielnie przesyla pliki do PSP, wiec
nasza rola ogranicza sie do wybrania pliku do skonwertowania, odczekania az sie skonwertuje
i kliknieciu guziczka "Przenies do PSP". Polecam

Dzięki! Zapraszam na gramsajta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 18:03, Stupnicki napisał:

Ej wiecie czy dało by sie otwierać pliki pdf w psp ???
Jak tak to jak to zrobic ?
I jeszcze jak otwożyć pliki tekstowe ?


Google prawdę ci powie: http://www.drugster.com/psp/psp-ebook-tutorial_drugstercom.htm
W skrócie: PDFów nie otworzysz (a przynajmniej korzystając z oficjalnego softu, możliwe że jakiś homebrew do tego powstał). Musisz je skonwertować albo do *.jpg albo do *.txt. Pliki *.txt lub *.html otwierasz za pomocą przeglądarki internetowej wpisując file:/[nazwa_pliku], przy czym pliki muszą być w głównym katalogu karty pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie. W wakacje planuję trochę popracować. Z racji że 4 miechy to mam szansę nieco zarobić, ale póki co nie wiem na co wydam, znaczy mam parę typów, i mam pytanie, czy PSP warto kupić, czy pod względem technologii przewyższa Nintendo DS''a? Bo z tego co słyszałem funkcji mam więcej. No i interesuje mnie dostępność gierek na to to i ceny w porównaniu z Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 21:23, Paladyn Rage napisał:

Mam takie drobne pytanie. W wakacje planuję trochę popracować. Z racji że 4 miechy to mam szansę
nieco zarobić, ale póki co nie wiem na co wydam, znaczy mam parę typów, i mam pytanie, czy
PSP warto kupić, czy pod względem technologii przewyższa Nintendo DS''a? Bo z tego co słyszałem
funkcji mam więcej. No i interesuje mnie dostępność gierek na to to i ceny w porównaniu z Nintendo.

Jeżeli, zależy ci na funkcjonalności to wybierz PSP. Odtwarza ono filmy, muzykę, a także zdjęcia. Grafika jest lepsza niż na DSie, gry w Polsce są powszechnie dostępne, ceny wahają się od 120, do 200 zł, podobnie jest w przypadku DSa. Możesz się także kierować, inną konsolą, którą planujesz (?), zakupić. DS jest kompatybilny z Wii, PSP z PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka!!powszechnie wszyscy wiedza ze gry na PSP sa ogolno dostepne w Polsce ale ma ktos moze dostep do filmow na plytach UMD??widzialem pare na allegro ale uzywane a gdzie mozna kupic oryginalne i za ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 16:34, Mroczny78 napisał:

siemka!!powszechnie wszyscy wiedza ze gry na PSP sa ogolno dostepne w Polsce ale ma ktos moze
dostep do filmow na plytach UMD??widzialem pare na allegro ale uzywane a gdzie mozna kupic
oryginalne i za ile??

W Media Markt, są na pewno, widziałem spory wybór, jedna za ok. 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 20:20, Klimos napisał:

> Ej wiecie czy dało by sie otwierać pliki pdf w psp ???
> Jak tak to jak to zrobic ?
> I jeszcze jak otwożyć pliki tekstowe ?

Google prawdę ci powie: http://www.drugster.com/psp/psp-ebook-tutorial_drugstercom.htm
W skrócie: PDFów nie otworzysz (a przynajmniej korzystając z oficjalnego softu, możliwe że
jakiś homebrew do tego powstał). Musisz je skonwertować albo do *.jpg albo do *.txt.
Pliki *.txt lub *.html otwierasz za pomocą przeglądarki internetowej wpisując
file:/[nazwa_pliku], przy czym pliki muszą być w głównym katalogu karty pamięci.


Txt. Spoko .
W głównym ? czyli w którym ?
Może być na przykład w tym foldeże gdzie przechowuje potografie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 17:41, Stupnicki napisał:

Txt. Spoko .
W głównym ? czyli w którym ?
Może być na przykład w tym foldeże gdzie przechowuje potografie ???


Główny czyli X:\, gdzie X to litera odpowiadająca Twojemu PSP widzianemu oprzez system. Zakładając, że korzystasz z Windowsa, wchodzisz w "Mój Komputer", potem otwierasz "Dysk Wymienny" i wrzucasz bezpośrednio tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:46, Klimos napisał:

Czy ktoś orientuje się jakiej wersji firmware''u wymaga gra GTA: Vice City Stories ???

Ja zakupiłem PSP z wersją 2.8 i grą i wszystko hulało świetnie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:49, szopmajster napisał:

zastanawiam sie nad kupnem psp...
chcialbym sie was poradzic czy warto zakupic ta maszyne?
pytanie kieruje do ludzi posiadajacych psp oczywiscie...:)

No i coz mozna napisac. Ten kto ma powie Ci ze to swietne urzadzenie multimedialne, ten kto nie ma powie Ci ze to "taki bardziej rozbudowany odtwarzacz mp3". u mnie sprawdza sie w momentach gdy gdzies jade, kty ktorys z rodzicow okupuje kompa -wtedy gram na psp. natomiast z opcji odtwarzacza korzystam na okraglo. filmy maja bardzo dobra jakosc, porownywalna z ta na PC. Przy zdjeciach nie widac zadnej roznicy. Łaczenie sie z kompem jest latwe, patche sciaga sie lekko i przyjemnie. PSP bardzo ladnie wyglada, brud na ekranie wyciera sie latwo itp. itd. Slowem jesli masz kase na PSP i lubisz grac w gry ogolnie to kupuj bez wahania. jako sam odtwarzacz do filmow i muzyki jest po prostu za drogi, ale jesli bedziesz na PSP gral to na pewno jest to trafny zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:06, Erton napisał:

> zastanawiam sie nad kupnem psp...
> chcialbym sie was poradzic czy warto zakupic ta maszyne?
> pytanie kieruje do ludzi posiadajacych psp oczywiscie...:)
No i coz mozna napisac. Ten kto ma powie Ci ze to swietne urzadzenie multimedialne, ten kto
nie ma powie Ci ze to "taki bardziej rozbudowany odtwarzacz mp3". u mnie sprawdza sie w momentach
gdy gdzies jade, kty ktorys z rodzicow okupuje kompa -wtedy gram na psp. natomiast z opcji
odtwarzacza korzystam na okraglo. filmy maja bardzo dobra jakosc, porownywalna z ta na PC.
Przy zdjeciach nie widac zadnej roznicy. Łaczenie sie z kompem jest latwe, patche sciaga sie
lekko i przyjemnie. PSP bardzo ladnie wyglada, brud na ekranie wyciera sie latwo itp. itd.
Slowem jesli masz kase na PSP i lubisz grac w gry ogolnie to kupuj bez wahania. jako sam odtwarzacz
do filmow i muzyki jest po prostu za drogi, ale jesli bedziesz na PSP gral to na pewno jest
to trafny zakup


wlasnieo cos takiego mi chodzilo...
jestem zapalonym graczem wiec granie jest bardzo duzy argumentem za...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:12, szopmajster napisał:

wlasnieo cos takiego mi chodzilo...
jestem zapalonym graczem wiec granie jest bardzo duzy argumentem za...:)


To bierz bez wahania. PSP to sprzęt, który mnie zmienił z PeCetowca na konsolowca ;)
Po wprowadzeniu możliwości emulowania gier z pierwszego PlayStation o brak tytułów do grania przestałem się obawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:28, Klimos napisał:

> wlasnieo cos takiego mi chodzilo...
> jestem zapalonym graczem wiec granie jest bardzo duzy argumentem za...:)

To bierz bez wahania. PSP to sprzęt, który mnie zmienił z PeCetowca na konsolowca ;)
Po wprowadzeniu możliwości emulowania gier z pierwszego PlayStation o brak tytułów do grania
przestałem się obawiać :D


no zaczynam sie coraz bardziej przekonywac...:)
chyba zakupie sobie psp...a co mi tam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:28, Klimos napisał:

> wlasnieo cos takiego mi chodzilo...
> jestem zapalonym graczem wiec granie jest bardzo duzy argumentem za...:)

To bierz bez wahania. PSP to sprzęt, który mnie zmienił z PeCetowca na konsolowca ;)
Po wprowadzeniu możliwości emulowania gier z pierwszego PlayStation o brak tytułów do grania
przestałem się obawiać :D

a masz Play Station 3 czy uzywasz... khem khem alternatywnych, nie do konca legalnych sposobow do konwertowania gier z PSX na PSP?? Jesli znasz jakis legalny sposob na granie na PSP w gry z PSX przy uzyciu wylacznie PSP i Peceta to czy moglbys obwiescic to szerszemu gronu, a konkretniej mi?? Az sobie ostrze ząbki na granie w Silent Hill na PSP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:36, Erton napisał:

a masz Play Station 3 czy uzywasz... khem khem alternatywnych, nie do konca legalnych sposobow
do konwertowania gier z PSX na PSP??


Określe to w sposób następujący: Mam nadzieję, że Sony nie rzucało słów na wiatr w dniu premiery softu 3.0 i prędzej czy później umożliwi pobieranie gier nie tylko posiadaczom PS3. Poza tym jestem zdania, że jak już raz kupiłem grę na PSX (i to za kupę kasy, bo kosztowały wtedy min. 200 złotych), to mam prawo zagrać w nią także na PSP, więc liczę też na jakiś oficjalny konwerter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować