Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 22:37, Cmq napisał:

> Kto karze Tobie grać non-stop? Pograsz 4 godziny, podładujesz 6, pograz 4, podładujesz
6 i
> pograsz 2.
> 4+6+4+6+2=22h.
A kto broni grać z ładowarką wrzuconą we wtyk?



Nie wiem czy to bezpieczne. Tzn. ja jak miałem PSP, to raczej jej nie ruszałem podczas ładowania, bo się bałem, że coś zniszczę... Być może moje obawy były bezpodstawne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:39, JackXP napisał:

Nie wiem czy to bezpieczne. Tzn. ja jak miałem PSP, to raczej jej nie ruszałem podczas ładowania,
bo się bałem, że coś zniszczę... Być może moje obawy były bezpodstawne. ;)

Po prostu WIEDZIAŁEM, że ktoś coś takiego powie. Bzdura to totalna, abo gdyby PSP się uszkadzało podczas ładowania i grania to PS2 też. Tak. Ładowarka do PSP działa na takiej samej zasadzie, jak zasilacz do PS2 (i pewnie PS3, X360 i XBOX)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:39, Cmq napisał:

> Nie wiem czy to bezpieczne. Tzn. ja jak miałem PSP, to raczej jej nie ruszałem podczas
ładowania,
> bo się bałem, że coś zniszczę... Być może moje obawy były bezpodstawne. ;)
Po prostu WIEDZIAŁEM, że ktoś coś takiego powie. Bzdura to totalna, abo gdyby PSP się uszkadzało
podczas ładowania i grania to PS2 też. Tak. Ładowarka do PSP działa na takiej samej zasadzie,
jak zasilacz do PS2 (i pewnie PS3, X360 i XBOX)


Popieram Twoje zdanie. To TOTALNA BZDURA, żeby nie ruszać psp podczas ładowania. Ja, jak gram w domu to prawie zawsze podłączam do ładowania, bez względu na stan baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:39, Cmq napisał:

> Nie wiem czy to bezpieczne. Tzn. ja jak miałem PSP, to raczej jej nie ruszałem podczas
ładowania,
> bo się bałem, że coś zniszczę... Być może moje obawy były bezpodstawne. ;)
Po prostu WIEDZIAŁEM, że ktoś coś takiego powie. Bzdura to totalna, abo gdyby PSP się uszkadzało
podczas ładowania i grania to PS2 też. Tak. Ładowarka do PSP działa na takiej samej zasadzie,
jak zasilacz do PS2 (i pewnie PS3, X360 i XBOX)

I tu się mylisz, tzn. częściowo, bo o ile granie podczas ładowania nie uszkodzi PSP, to nagła zmiana napięcia rozkładowego (podczas poruszania PSP) może doprowadzić do restartu PSP, co nieraz mi się zdarzało niestety :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 01:57, Firaxo napisał:

I tu się mylisz, tzn. częściowo, bo o ile granie podczas ładowania nie uszkodzi PSP, to nagła
zmiana napięcia rozkładowego (podczas poruszania PSP) może doprowadzić do restartu PSP, co
nieraz mi się zdarzało niestety :[

Hę? Ja z PSP podłączanym do ładowarki często robiłem różne rzeczy (np. chodziłem, bez skojarzeń :P) i jakoś wszystko ładnie działało. A coś takiego ani razu mi się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:39, Cmq napisał:

> Nie wiem czy to bezpieczne. Tzn. ja jak miałem PSP, to raczej jej nie ruszałem podczas
ładowania,
> bo się bałem, że coś zniszczę... Być może moje obawy były bezpodstawne. ;)
Po prostu WIEDZIAŁEM, że ktoś coś takiego powie. Bzdura to totalna, abo gdyby PSP się uszkadzało
podczas ładowania i grania to PS2 też. Tak. Ładowarka do PSP działa na takiej samej zasadzie,
jak zasilacz do PS2 (i pewnie PS3, X360 i XBOX)



To jak kupię PSP, będę o tym pamiętać. Dzięki, zawsze ostrożności nie za wiele.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 10:18, malpka napisał:

Wkrótce dzięki oryginalnemu Luminies będzie możliwy down z 3.50. Chłopaki znalexli dziurę podobną
do GTA LC.

No to kto ma Lumines niepotrzebne do sprzedania?? :) Ja mam soft 3.40, wiec to dla mnie świetna wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:52, Vuko Drakkainen napisał:

Mam takie pytanie z ciekawosci czy PSP jest dostepne w wielu kolorach czy tylko w jednym?

W Polsce głównie czarne, białe i... różowe :). Osobiście jestem w posiadaniu Ceramic White.

Poza tym są jeszcze inne wersje specjalne (np. dwie z MGS: Portable Ops, dla których zresztą chciałem sprzedać moje aktualne PSP) ale z nimi słabo w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:52, Vuko Drakkainen napisał:

Mam takie pytanie z ciekawosci czy PSP jest dostepne w wielu kolorach czy tylko w jednym?



Czarny, biały, różowy i złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:52, Vuko Drakkainen napisał:

Mam takie pytanie z ciekawosci czy PSP jest dostepne w wielu kolorach czy tylko w jednym?


Najpopularniejsze kolory to wymieniane już: czarny, biały i różowy. Poza nimi dostępne były również limitowane edycje w kolorach srebrnym, złotym i niebieskim a także wersje w kamuflażu, o której pisał Cmq, wydana z MGS: Portable Ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko :) Bo z tego co wyczytalem, zeby zapisac grę trzeba posiadać kartę pamięci... Czy w zestawie który kosztuje w media markcie cos około 700 zł taka karta jest? I czy karta z SE D750i (memory stick duo)do psp bedzie pasować... ?: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 16:13, Marcin08 napisał:

a ja mam pytanko :) Bo z tego co wyczytalem, zeby zapisac grę trzeba posiadać kartę pamięci...
Czy w zestawie który kosztuje w media markcie cos około 700 zł taka karta jest? I czy karta
z SE D750i (memory stick duo)do psp bedzie pasować... ?: )

Odpowiednio: Nie, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 16:13, Marcin08 napisał:

a ja mam pytanko :) Bo z tego co wyczytalem, zeby zapisac grę trzeba posiadać kartę pamięci...
Czy w zestawie który kosztuje w media markcie cos około 700 zł taka karta jest? I czy karta
z SE D750i (memory stick duo)do psp bedzie pasować... ?: )

Przepraszam za dubla, ale się pomyliłem. W zestawie karta może będzie, ale 32 MB to zdecydowanie za mało - polecam większe karty.

I sprawdź nazwę - cena nic nie mówi. Value Pack kartę ma, Base Pack już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... to ile te zapisy waża :) Myslalem ze na savy z 2 gierek bedzie w razie czego wystarczaja 64... :) ale coż, trzeba bedzie zainwestowac o ile uda mi sie zakupic upragnione PSP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie kupiłem sobie PSP niestety ma dosyć stary soft (v 2.71) i mam pytanie: jeśli chciałbym je zaktualizować do wersji 3.5 to muszę wcześniej zainstalować wersję 3.0, czy mogę to zrobić od razu? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować