Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2007 o 18:17, balduran2 napisał:

A czy możliwe, że PSP które obecnie jest w sprzedaży stanieje(znowu)?


A czy ja z Sony jestem ;)
Nowe PSP z tego co pamiętam zostało zapowiedziane na $170 (czyli €170 w Europie). Cena starego, obecnego modelu jest w tym momencie dokładnie taka sama, więc jeżeli Sony ma zamiar pozbyć się tego co obecnie leży w magazynach, to będzie musiało cenę obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 16:27, Klimos napisał:

> Ale lipa nie ma gdzie teraz kupić psp.

Byłem dzisiaj w EMPiKu i normalnie na półce sobie leżały. Nie wiem co wy ostatnio z tymi brakami
:P


W jakim empiku? W waw-ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 15:20, CzystyZysk napisał:

> Ale lipa nie ma gdzie teraz kupić psp.

Jest! Zapraszam na www.menago.pl - dzisiaj o 11:15 zamówiłem i o 13 otrzymałem emalia, że wysłali!
PSP Base Pack jest za 669zł :-)


Ooo dzięki ja kupuje w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 15:20, CzystyZysk napisał:

> Ale lipa nie ma gdzie teraz kupić psp.

Jest! Zapraszam na www.menago.pl - dzisiaj o 11:15 zamówiłem i o 13 otrzymałem emalia, że wysłali!
PSP Base Pack jest za 669zł :-)


Jeszcze jedno pytanie. Czy trzeba być pełnoletnim żeby zarejestrować się w tym serwisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 21:01, Tal441 napisał:

> > Ale lipa nie ma gdzie teraz kupić psp.
>
> Jest! Zapraszam na www.menago.pl - dzisiaj o 11:15 zamówiłem i o 13 otrzymałem emalia,
że wysłali!
> PSP Base Pack jest za 669zł :-)

Ooo dzięki ja kupuje w sobote



Chyba zgłupiałeś. Jeśli nie kupisz tej konsoli dzisiaj, to sobie poczekasz do września na PSP Slim. :/
Właściciel sklepu powiedział mina pytanie "Czy są jeszcze w magazynie konsole PSP?" - "Są, ale już mało, ponieważ mamy bardzo duże zainteresowanie". Więc mówię ci, kupuj, to jest jedyny sklep gdzie one są. Tak, jedyny, ponieważ pamiętam jak wczoraj przewertowałem wszystkie strony ze sklepami internetowymi i nie było w żadnym PSP. To jest jedyny sklep z którego można jeszcze kupić PSP.


I nie musisz być pełnoletni aby się zarejestrować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 23:21, Junior Gong napisał:

Czy mozna przez niego polaczyc sie z netem, bo przegladarke widzialem?

Można - za pomocą Wi-Fi,
ale niestety trzeba mieć odpowiedni router w domu lub dostęp do sieci Wi-Fi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 23:21, Junior Gong napisał:

A ja dzisiaj kupilem PSP i dorzucilem sobie GTA:LCS.
A mam pytanie.
Czy mozna przez niego polaczyc sie z netem, bo przegladarke widzialem?



Są WiFi z acces pointem pod USB w cenie 60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 20:06, mateo.leputa napisał:

Potżebuje pomocy.Dzisiaj ściongnołem system 3.51 M33 z orginalnej strony ale niewiem jak go
zainstalować.

Wrzucasz ściągnięty upgrade do katalogu GAME i pojawi ci się w konsolce w dziale Game ikona do upgrade''u. Załączasz i czekasz aż skończy.

Tal441
Chyba pomyliłeś fora, jeśli pytasz się o możliwość piracenia na psp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 01:32, Tal441 napisał:

Witam. Mam takie pytanie, czy na sofcie 2.71 można grać w gry z kart pamięci?

Na sofcie 2.71 nie można grać w gry z karty pamięci ani używać programów homebrew do korzystania z homebrew służą softy od Dark Alexa granie w gry z karty pamięci to piractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 09:57, Kolumb22 napisał:

proszę o sensowna odpowiedz.
jak przeciści głośniki w psp?

To zadaj sensowne pytanie :P
Chodzi ci o przeczyszczenie głośników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:58, Kolumb22 napisał:

> Chodzi ci o przeczyszczenie głośników ?
tak

Te dolne? Można spróbować patyczkiem do czyszczenia uszu (nie używanym :P). Wyciągasz wacik przycinasz go trochę i nakładasz na wykałaczkę i czyścisz. Do innych trudno dostępnych miejsc np. napis SONY z tyłu najlepiej użyć samej wykałaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 09:47, Misiek_ napisał:

Na sofcie 2.71 nie można grać w gry z karty pamięci ani używać programów homebrew do korzystania
z homebrew służą softy od Dark Alexa granie w gry z karty pamięci to piractwo


Pomijając fakt, że jest to nie zgodne z prawem, o czym słusznie wspominasz, to technicznie możliwe jest uruchamianie homebrew na sofcie 2.71.
Soft ten zawiera lukę powodującą przepełnienie bufora w bibliotekach renderujących obrazki w pewnych okolicznościach i przy odpowiednio spreparowanym pliku TIFF powoduje restart konsoli z tym samym firmware 2.71, ale wzbogaconym o możliwość uruchamiania programów niepodpisanych przez Sony. Czy ten fakt wykorzysta się do łamania prawa (uruchamianie gier z karty pamięci), czy do odpalenia różnych ciekawych programików dostępnych w necie, to już sprawa użytkownika. Samo uruchomienie czy wgranie alternatywnego softu nie jest przestępstwem, dopóki nie służy on do uruchamiania gier objętych prawami autorskimi. Sony tak zaciekle walczy z DarkAlexem (i wszystko wskazuje na to, że walkę wygrało - DA definitywnie odszedł ze sceny), bo przez większość użytkowników softy OE są wykorzystywane do uruchamiania gier ISO. Niestety, bo homebrew to nie tylko "ciemna strona mocy", ale również ogromna ilość programików znacznie wzbogacających możliwości handhelda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 11:36, Klimos napisał:

> Na sofcie 2.71 nie można grać w gry z karty pamięci ani używać programów homebrew do korzystania

> z homebrew służą softy od Dark Alexa granie w gry z karty pamięci to piractwo

Pomijając fakt, że jest to nie zgodne z prawem, o czym słusznie wspominasz, to technicznie
możliwe jest uruchamianie homebrew na sofcie 2.71.
Soft ten zawiera lukę powodującą przepełnienie bufora w bibliotekach renderujących obrazki
w pewnych okolicznościach i przy odpowiednio spreparowanym pliku TIFF powoduje restart konsoli
z tym samym firmware 2.71, ale wzbogaconym o możliwość uruchamiania programów niepodpisanych
przez Sony. Czy ten fakt wykorzysta się do łamania prawa (uruchamianie gier z karty pamięci),
czy do odpalenia różnych ciekawych programików dostępnych w necie, to już sprawa użytkownika.
Samo uruchomienie czy wgranie alternatywnego softu nie jest przestępstwem, dopóki nie służy
on do uruchamiania gier objętych prawami autorskimi. Sony tak zaciekle walczy z DarkAlexem
(i wszystko wskazuje na to, że walkę wygrało - DA definitywnie odszedł ze sceny), bo przez
większość użytkowników softy OE są wykorzystywane do uruchamiania gier ISO. Niestety, bo homebrew
to nie tylko "ciemna strona mocy", ale również ogromna ilość programików znacznie wzbogacających
możliwości handhelda.

Już sobie nie powalczy, D_A powiedział Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 11:38, Skrytobójca napisał:

Już sobie nie powalczy, D_A powiedział Papa


Przecież to napisałem ;)
(i wszystko wskazuje na to, że walkę wygrało - DA definitywnie odszedł ze sceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować