Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 17:43, CzystyZysk napisał:

Gorsze zdjęcia niż w komórce? To dziękuję - za 150zł taka kiepska jakość ? :/


Hehe, a czego się spodziewałeś za taką cenę? W tej cenie na pewno nie dostaniesz aparatu cyfrowego, a mało który kosztujący trzy razy tyle będzie robił przyzwoite zdjęcia. Nie sądzę by ideą kamerki podłączanej do PSP było przekształcenie urządzenia w aparat cyfrowy. Raczej ma to służyć to komunikacji audiowizualnej za pomocą internetu. Podobnie z resztą jak kamerki internetowe wbudowane w laptopy czy stawiane na monitorze. Nikt nie używa ich do robienia zdjęć, a właśnie do wideo-czatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 20:07, konarion napisał:

Jedno pytanko warto kupić PSP?

WARTO
Świetne gry (GTA, Killzone, Loco Roco) MP3 i Filmy, internet bezprzewodowy...
PSP jest świetne. Mam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 20:07, konarion napisał:

Jedno pytanko warto kupić PSP?

to zalezy czy po tuningu .Jesli ma dobre bebechy w srodku ,przyzwoicie brzmi i ma spoko lakier to warto.Teraz nie kupisz malo smiganego PSP ktore warto kupic.Najlepiej kupic Base Pack ,wstawic na warsztat i troche potuningowac .Wtedy warto .No jeszcze jak ma wbudowana nagrywarke UMD,glosniki z subwooferem i bezprzewodowego d-pada to juz wogole okazja.Polecam Ci tez z metalicznym lakierem i nierdzewnymi klawiszami.Jak taki znajdziesz to kupuj PSP bez wachania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 01:46, Ardaren Ziom napisał:

jakie tanie gry polecacie? moze jakies rpg albo strategie, niezalezy mi na grafice cos przyjaznego
bym wolal :)Ja to jest z tym netem jak go zrobic?

Z gier to polecam absolutnie wszystko. A podobno nie ma głupich pytań...

A na internet są dwa sposoby. Pierwszy to zajrzeć na google, tam wyszukać "twoje miasto + provider". Wybierasz najtańszego, polecam opcję co najmniej 512Kb/s. A drugi sposób jest na posiadanie internetu. Aby go poznać, musisz wejść na google, tam wpisać "internet na psp + poradnik". Zobaczysz, działa o wiele szybciej, niż zapytanie na forum, na którym pytanie to przewaliło się setki razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 03:23, Cmq napisał:

> jakie tanie gry polecacie? moze jakies rpg albo strategie, niezalezy mi na grafice cos
przyjaznego
> bym wolal :)Ja to jest z tym netem jak go zrobic?
Z gier to polecam absolutnie wszystko. A podobno nie ma głupich pytań...

Są głupie odpowiedzi... Polecasz wszystko ... Na pewno też barbie xD
a ja polecam osobiście 3 : GTA:VCS, Loco Roco(uwaga specyficzna - dość cukierkowa), Def Jam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 03:29, Dark Energy napisał:

Są głupie odpowiedzi... Polecasz wszystko ... Na pewno też barbie xD

A jaki jest sens życia? Ile jest na niebie gwiazd? Kiedy skończy się świat? Ilu dokładnie ludzi jest na świecie? Są głupie odpowiedzi.

A więc dobra, żeby nie było spamu. Osobiście gram tylko w gry akcji, przez co... praktycznie nic się nie zmienia. Tylko takie są na PSP. Od czasu do czasu wpadnie jakiś RPG, ale to rzadko się zdarza. Strzelanin ostatnio sporo, choć jakościowo gorzej. Kilka bijatyk, trochę sportówek. Jedna czy dwie strategie i to wszystko. Jak chcesz wiedzieć, co dobre, to www.gamespot.com i prawie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 01:46, Ardaren Ziom napisał:

jakie tanie gry polecacie? moze jakies rpg albo strategie, niezalezy mi na grafice cos przyjaznego
bym wolal :)Ja to jest z tym netem jak go zrobic?


Tanie to na Allegro: Field Commander 35zł, Syphon Filter 65zł, Tekken 45zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Konsole i PC zawsze będą drogie bo chyba nie oczekujesz PSP za 200 zł. w najbliższej przyszłości.
A mi się udało wyczaić sieć bezprzewodową :D Mieszkam w Gliwicach a ostatnio byłem w Bytomskiej "Plejadzie" (centrum handlowe) i na wejściu jest napisane że w budynku jest darmowa sieć bezprzewodowa. Żal tylko że nie miałem PSP przy sobie ale następnym razem nie popełnie tego błędu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 22:08, gogiell napisał:

Hmm... Konsole i PC zawsze będą drogie bo chyba nie oczekujesz PSP za 200 zł. w najbliższej
przyszłości.


Mogę dać 500 zł, ale za taką już wybajerowaną. Z dyskiem i z gierką/gierkami. Wczoraj widziłem reklame X360 - dwie gry ścigałki (forza i pgm), do tego dwa vbezprzewodowe pady a cena, hmm 1500, 1600 zł. Jednak ja czekam na X360, ktora juz nie bedize sie psuc, bedie miala wiekszy dysk, no i bedzie wogole lepsza troche od pierwowzoru i byc moze minjsza :-P

Dnia 30.07.2007 o 22:08, gogiell napisał:

A mi się udało wyczaić sieć bezprzewodową :D Mieszkam w Gliwicach a ostatnio byłem w Bytomskiej
"Plejadzie" (centrum handlowe) i na wejściu jest napisane że w budynku jest darmowa sieć bezprzewodowa.
Żal tylko że nie miałem PSP przy sobie ale następnym razem nie popełnie tego błędu :/


Tam gdzie ja mieszakm iestety nie ma takich "atrakcji". Tutaj nawet nikt nie ma Xboxa, czy innej konsoli. Bida z nędzą - i z kim tu grać na PSP :-(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 01:44, SinClers napisał:

jak długo wytrzymuje bateria pełna bateria jak ciągle słucham muzyki, gram, oglądam filmy.

No to tak. Muzyka: jakieś 10 godzin, gry: 4-5 godzin jak umiesz oszczędzać energię, filmy to około godziny-dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 03:33, Cmq napisał:

No to tak. Muzyka: jakieś 10 godzin, gry: 4-5 godzin jak umiesz oszczędzać energię, filmy to około godziny-dwóch.


Muzyka to nie wiem jak długo, bo od słuchania mam iPoda. Gry 4-5 godzin to się zgodzę, ale jeśli chodzi o filmy to niejednokrotnie w trakcie podróży udało mi się obejrzeć dwa o długości 1,5-2 h każdy, więc czas ten spokojnie można zanotować jako 3-4 godziny a baterii i tak mi jeszcze trochę zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować