Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2007 o 14:16, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanie czy karta memory stick pro duo taka jak jest w sony ericssonie k750i będzie pasować
do PSP czy te karty sie czymś różnią???


Zerknąłem na aukcje na Allegro, w której oferowana jest karta pamięci do SE K750i i jest to ta sama, którą mam do PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 14:16, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanie czy karta memory stick pro duo taka jak jest w sony ericssonie k750i będzie pasować
do PSP czy te karty sie czymś różnią???

bedzie pasowała, niczym się nie różnią:) ja uzywam karty z swojego k610i , co prawda z adapterem bo do mojego telefonu są malutkie karty micro M2- a i tak działa elegancko, także mozesz włożyc karte z telefonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie problem drogich gier na PSP nie istnieje. Na Allegro kupiłem Field Commander za 35zł, SOCOM 49zł, Syphon Filter 61, GTA VC 80, GTA LC 90, TR Legend 55, Killzone 40, Tales of Eternia w EMPIK.com 85, w tym samym sklepie LEGO SW 2 za 90. Tak jakos sie złożyło że na PC praktycznie nie gram. Nawet w pozycje które są na obie platformy (TR Legend, X-Men2) odpalam na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio strasznie napaliłem się na te nowe PSP (lekkie i cienkie :-)). I dlatego mam do was dwa pytania:

1: Kiedy wychodzi te nowe PSP (z wyjściem TV)

2: Czy w PSP jest podział regionalny (PAL, NTSC)? Chce kupić konsole w amerykańskim Amazonie (169$! Taniocha) a gry kupować w polsce. Czy będą działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 14:47, rob300i napisał:

Ostatnio strasznie napaliłem się na te nowe PSP (lekkie i cienkie :-)). I dlatego mam do was dwa pytania:
1: Kiedy wychodzi te nowe PSP (z wyjściem TV)

Według ostatnich informacji we wrześniu. Nie słyszałem natomiast czy dotyczy to całego świata, czy tylko któregoś regionu jak USA lub Japonia

Dnia 19.08.2007 o 14:47, rob300i napisał:

2: Czy w PSP jest podział regionalny (PAL, NTSC)? Chce kupić konsole w amerykańskim Amazonie
(169$! Taniocha) a gry kupować w polsce. Czy będą działać?

I tak i nie. Na oficjalnym oprogramowaniu Sony działają gry a filmy na UMD już nie. Na sofrach alternatywnych wszystko działa bez problemów. Nie wiem natomiast jak to jest z oficjalnym kupowaniem sprzętu w amerykańskich sklepach. Kiedyś rozglądałem się za laptopem i okazało się, że aby mieć gwarancję i serwis w Europie musiałbym zapłacić cło, które wyrównywało cenę z tymi panującymi w Europie.

@ W.S.A.D

Dnia 19.08.2007 o 14:47, rob300i napisał:

Kiedy wreszcie stanieje:((???))

Już staniała, w okolicach maja tego roku. Obecnie PSP można nabyć za ok. 650 złotych. Przedtem kosztowała między 750 a 800 złotych. Zatem kolejna obniżka zapewne nieprędko.

@ Ostrowiak:

Dnia 19.08.2007 o 14:47, rob300i napisał:

czy opłaca się kupować psp? jest drogie i łatwopsujne, tylko kilka fajnych gierek.

Zaprawdę nie wiem skąd przyszło Ci to do głowy.
- Drogie? Może, ja bym rzekł normalne. Inna sprawa, że na polską kieszeń to wszystko może wydawać się drogie.
- Łatwopsujne? Możesz poprzeć to jakimiś faktami? Ja tylko słyszałem o brickach spowodowanych niewłaściwym używaniem konsoli - próbie modyfikacji oprogramowania wewnętrznego znajdującego się w pamięci flash. Niektórzy narzekają też na bad/hot pixele, ale to można sprawdzić przed kupnem.
- Tylko kilka fajnych gierek? Zależy co lubisz. Ja tam na ich brak nie narzekam. Jeżeli wolisz pokemony to kupuj DSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 15:05, Klimos napisał:

> (169$! Taniocha) a gry kupować w polsce. Czy będą działać?
I tak i nie. Na oficjalnym oprogramowaniu Sony działają gry a filmy na UMD już nie. Na sofrach
alternatywnych wszystko działa bez problemów. Nie wiem natomiast jak to jest z oficjalnym kupowaniem
sprzętu w amerykańskich sklepach. Kiedyś rozglądałem się za laptopem i okazało się, że aby
mieć gwarancję i serwis w Europie musiałbym zapłacić cło, które wyrównywało cenę z tymi panującymi
w Europie.

niestety w przypadku konsol psp kupionych w usa nie ma gwarancji w europie, producent tłumaczy się w różnicach produkcyjnych czy coś, zreszta to nieistotne, mówiać krótko na kupiona w ameryce psp nie bedzie gwarancji w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :-). Więc poczekam do września :-(.

PSP kupię więc w polsce. Jakieś 700zł myślę że wystarczy na nowe psp (jego cena ma być równa starej).

Wg. mnie teraz wogule nie opłaca się kupować PSP. Za niedługo wychodzi nowa wersja w starej cenie, czego chcieć więcej? A jeśli komuś nie zależy na tym aby PSP było 30% lżejsze, 19% chudsze, posiadało 2x więcej ramu, lepszy mechanizm UMD i TV Out, i tak powinien poczekać do jego premiery gdyż zwykłe PSP znacznie stanieje i myśle że będzie je można nabyć za jakieś 500-600zł za nówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 14:49, Ostrowiak napisał:

czy opłaca się kupować psp? jest drogie i łatwopsujne, tylko kilka fajnych gierek.

a sakd takie bzdurne informacje? co do ceny to owszem komuś może być drogie ale spójrz co masz w zamian, pisałem to już ale się powtórzę, amsz ekran 4,3 cala i 16.77 mln kolorów- znajdz mi cos lepszego i tanszego,jesli coś jest nie warte swojej ceny to telefony komórkowe, za 600 zł masz totalny szit:-) jak na obecne czasy. psp nie psuej sie łątwo, masz psp? to skad mozesz wiedziec, to solidny sprzet, klimos ci wyjasnił na czym polega awaryjnosc psp, a gierek psp ma bardzo duzo fajnych, moze ty znasz tylko kilka, ja co najmniej kilkanascie tytułów w które warto zagrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne, chciałem tylko spytać,ale zamiast ? wyskoczyła mi .

przeinaczyłem pytanie,sorki.

Brzmi ono tak:

Czy opłaca się mieć PSP,ile kosztuje ,czysą jakieś fajne gierki i czy się często psuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 15:13, rob300i napisał:

Wg. mnie teraz wogule nie opłaca się kupować PSP. /.../


Też jestem tego samego zdania i gdyby przyszło mi kupować konsolę teraz a nie kilka miesięcy temu, to również bym czekał na nową odchudzoną wersję. Jedyny jej mankament to taki, że ma wychodzić z najnowszym softem jaki będzie, bodajże 3.60, a więc przez pewien okres czasu nie będzie możliwości wgrania firmware''u alternatywnego znacznie rozszerzające możliwości konsolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 15:14, danzelmario napisał:

> czy opłaca się kupować psp? jest drogie i łatwopsujne, tylko kilka fajnych gierek.
a sakd takie bzdurne informacje? co do ceny to owszem komuś może być drogie ale spójrz co masz
w zamian, pisałem to już ale się powtórzę, amsz ekran 4,3 cala i 16.77 mln kolorów- znajdz
mi cos lepszego i tanszego,jesli coś jest nie warte swojej ceny to telefony komórkowe, za 600
zł masz totalny szit:-) jak na obecne czasy. psp nie psuej sie łątwo, masz psp? to skad mozesz
wiedziec, to solidny sprzet, klimos ci wyjasnił na czym polega awaryjnosc psp, a gierek
psp ma bardzo duzo fajnych, moze ty znasz tylko kilka, ja co najmniej kilkanascie tytułów w
które warto zagrac!



Całkowicie cię popieram! Za 600zł najbardziej atrakcyjnym multimedialnym telefonem jest chyba SE K750i (którego sam posiadam)

Ale... PSP ma większy ekran, GRY, filmy, UMD, WiFi, Przeglądarke internetową, TEKKEN: DR(!!!), GTA!!!

Wady PSP w porównaniu do telefonu to brak... telefonu, ale to można rozwiązać kupując najtańszy możliwy.

Teraz zastanawiam się nad sprzedaniem K750i, i kupnem jakiejś taniej Nokii oraz nowego PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbyś wymienić wady i zalety wgrania tego nowego zhackowanego firmware? Bo ja kupuje same oryginały, więc o ładowanie piratów to nie zaleta dla mnie :-).

Chociaż od wczoraj zastanawiam się nad zmodowaniem Xboxa :-( i zgraniem moich oryginałów na kopie, żeby oszczędzić płyty. Wczoraj podczas gry w PGR3 siostra przez przypadek lekko popchneła X360. Na ekranie wyskoczył błąd. Wyjmuje płyte a tu Dwa kułeczka na płycie (rysy). I po grze. Dobrze że to stało się na tak tanim tytule (30zł na allegro mogę dorwać samą płyte). Gdybo to stało się FM2 to siostra już by nie żyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 15:32, Ostrowiak napisał:

tak naprawdę,to zamiast ? wyskoczyła mi.

pytanie brzmi:

czy opłaca się mieć psp, ile kosztuje, czy jest na nie kilka fajnych gierek, czy jest psujne???


Opłaca i to bardzo. Kosztuje koło 700zł jakiś wypas zestawik. Jest pełno gier, niedługo God of War wychodzi ;)))) Locoroco 2 xDDD Nie jest psujne. Chyba, że sobie odłączysz ładowarkę podczas updatu FW xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy się opłaca? Popatrz na mój post troche wyżej.

Kosztuje jakieś 650zł + gra za jakieś 70zł (z platyny)

Fajne gry? Ależ oczywiście: TEKKEN: DR, 2x GTA, Lumines, Loco Roco, Killzone, Prince of Persia Rivals Sword, Final Fantasy i duuuuuużooooo więcej

Czy jest psujne? Raczej nie, oczywiście musisz o nie dbać inaczej się porysuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 15:32, rob300i napisał:

A czy mógłbyś wymienić wady i zalety wgrania tego nowego zhackowanego firmware? Bo ja kupuje
same oryginały, więc o ładowanie piratów to nie zaleta dla mnie :-).

wady? jakie wady, wad brak. gwarancji sie nie traci bo zawsze mozesz zejsc do oryginalnego 1.5 przy oddawaniu do serwisu. a zalety? ich jest duzo, jak mozliwosc tuningu PSP nie do poznania, chodzi o XMB,sam uzywam z fajnego theme''u i jestem bardzo zadowolony, mozliwosc sterowania mocą procesora, tym samym oszczedzac baterie np słuchając muzyki(bo mozna zmniejszyc obecnie do 60 mhz procesor), wgrywac homebrew- a tego jest masa, wiel jest badziewia ale sa i fajne programy, np dzieki nim czytam pliki .pdf -przydatne. zalet ejst wiele.. nie sposób ich wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować