Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 09:51, CzystyZysk napisał:

Gratuluję zakupu i oby Tobie długo służyła. Ja mimo iż mam PSP od ponad miesiąca, to nie udało
mi się złapać sygnału... :/

A jak będziesz kupować kartę pamięci, to najbardziej opłaca się kupić Memory Stick Por Duo
SanDisk`u 2GB za około 130zł.

Pozdrowienia :-)



Dzięki, a karta już przedwczoraj zamówiona - dokładnie taka jaką poleciłeś :). Sygnał trudno złapać, np. wczoraj z kolegą siedliśmy sobie przy stoliku przed restauracją, siła sygnału oscylowała w granicach 30 %. Kolega zaproponował abyśmy weszli do środka, mimo że byłem sceptycznie do tego nastawiony zgodziłem się i ku mojemu zdumieniu siła sygnału wyniosła 97%... A sygnał na poziomie 15% łapię nawet w moim domu na głębokich przedmieściach (przedwieściach?) Lubartowa...(dla niezorientowanych Lubartów to miasto położone ok. 20-25 km na północ od Lublina).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 09:51, CzystyZysk napisał:

Gratuluję zakupu i oby Tobie długo służyła. Ja mimo iż mam PSP od ponad miesiąca, to nie udało
mi się złapać sygnału... :/

A jak będziesz kupować kartę pamięci, to najbardziej opłaca się kupić Memory Stick Por Duo
SanDisk`u 2GB za około 130zł.

Pozdrowienia :-)

dobrze kolega prawi:-) z tego co widze oboje przęgladamy jedno z wiekszych for na temat psp, i oboje ci mówimy nie kupuj kart pamieci na allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:27, danzelmario napisał:

dobrze kolega prawi:-) z tego co widze oboje przęgladamy jedno z wiekszych for na temat psp,
i oboje ci mówimy nie kupuj kart pamieci na allegro! ...


...jak chcesz przepłacać :P
A ja się i tak będę upierał przy swoim! Karta podróbka Sony 2GB z allegro w aparacie przekroczyła półtora roku. Taka sama do PSP niedługo dobije roku i obie działają bez zarzutów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 10:27, danzelmario napisał:

>
> Pozdrowienia :-)
dobrze kolega prawi:-) z tego co widze oboje przęgladamy jedno z wiekszych for na temat psp,
i oboje ci mówimy nie kupuj kart pamieci na allegro!


Ja kupuję w sklepie "Gekon" za 119zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:31, Klimos napisał:

> dobrze kolega prawi:-) z tego co widze oboje przęgladamy jedno z wiekszych for na temat
psp,
> i oboje ci mówimy nie kupuj kart pamieci na allegro! ...

...jak chcesz przepłacać :P
A ja się i tak będę upierał przy swoim! Karta podróbka Sony 2GB z allegro w aparacie przekroczyła
półtora roku. Taka sama do PSP niedługo dobije roku i obie działają bez zarzutów :P

to wejdz na pspoland.pl i spytaj bardzo doswiadczonych userów(ktorzy maja ogromnab wiedze z tego zakresu) co mysja na ten temat,podrobka to jest podrobka! nigdy nie wiiadomo na co sie trafi. ty akurat trafiłeś dobrze, ale 99% ludzi trafia zle ze uzytkowanie karty w psp jest niemozliwe, sa rzeczy na ktorych sie nie oszczędza, karta pamieci do nich nalezy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 10:31, Klimos napisał:

...jak chcesz przepłacać :P
A ja się i tak będę upierał przy swoim! Karta podróbka Sony 2GB z allegro w aparacie przekroczyła
półtora roku. Taka sama do PSP niedługo dobije roku i obie działają bez zarzutów :P

podróbki sprawiaja problemy o ktorych dowiesz sie przegladajac rozne fora, ludzie narzekaja na podróby wiec cos w tym juest. a ze ty trafiles dobrze nie znaczy ze masz polecac kazdemu innemu bo bedzie tego załowac. PODRÓBA to podróba, robiona byle jak i przez nie wiadomo kogo, jaka masz pewnosc ze kupisz i bedzie ok. zadna. zaplacisz te 30 zl wiecej i masz spokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2007 o 10:48, debus3 napisał:

Ja kupuję w sklepie "Gekon" za 119zł.



O właśnie :) www.sklepgekon.pl ma bardzo dobre ceny kart pamięci. Np. 4GB SanDisku kosztuje tylko 190zł! Na prawdę, nie ma co ryzykować na Allegro dla kilku złotych. Lepiej jest nawet trochę dopłacić a mieć oryginalną kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:57, danzelmario napisał:

/.../ zaplacisz te 30 zl wiecej i masz spokuj.


Teraz to jest 30 złotych, więc gdybym miał kupować teraz to nie zastanawiałbym się. Za pierwszym razem (do aparatu) podróbka kosztowała 200 zł, SanDisk 400 zł, zaś oryginał Sony 500 zł. Za drugim zakupem za podróbkę zapłaciłem 130 zł, SanDiski były po 300 zł a Sony bodajże po 400 zł. Więc różnica nie była tak mała jak obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:03, Klimos napisał:

> /.../ zaplacisz te 30 zl wiecej i masz spokuj.

Teraz to jest 30 złotych, więc gdybym miał kupować teraz to nie zastanawiałbym się. Za pierwszym
razem (do aparatu) podróbka kosztowała 200 zł, SanDisk 400 zł, zaś oryginał Sony 500 zł. Za
drugim zakupem za podróbkę zapłaciłem 130 zł, SanDiski były po 300 zł a Sony bodajże po 400
zł. Więc różnica nie była tak mała jak obecnie.

a widzisz, ale podroba to podroba, modl sie ze bedzie ok. teraz podroby sa badziewnej jakosci! mowie przejrzyj fora o psp a zobaczysz, jednostki sa zadowolone.. reszta narzeka ze nie da sie korzystac z takiej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:15, CzystyZysk napisał:

OMG!!! Słyszeliście??! Team Noobz wydał program z którego da się zejść do 1.50 bez Luminesów
i to nawet z softu 1.50!!! Czytajcie na np. PSPoland!



Przepraszam za błąd ;] Miało być "nawet z softu 3.52!" To z wrażenia, ten błąd. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo już od dłuższego czasu się zastanawiam nad kupnem PSP i mam tutaj wielkie pytanie gdzie mogę kupić najtaniej PSP najlepiej value pack :D z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:21, wielk napisał:

mam pytanie bo już od dłuższego czasu się zastanawiam nad kupnem PSP i mam tutaj wielkie pytanie
gdzie mogę kupić najtaniej PSP najlepiej value pack :D z góry dzięki

poczekaj trochę to kupisz sobie psp slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:21, wielk napisał:

mam pytanie bo już od dłuższego czasu się zastanawiam nad kupnem PSP i mam tutaj wielkie pytanie
gdzie mogę kupić najtaniej PSP najlepiej value pack :D z góry dzięki



Poszukaj na: www.meago.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z podrobami jest dziwnie, bo nie wiem czy to przez to czy nie. ale SonicStage wykrywa NIBY moja karte, ale jak juz muzyke w formacie ATRAC+ chce przeslac na karte. to nic. nie da sie.

Slyszalem ze to wina podrobki, lecz nie jestem na 100% przekonany. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:01, CzystyZysk napisał:

O właśnie :) www.sklepgekon.pl ma bardzo dobre ceny kart pamięci. Np. 4GB SanDisku kosztuje
tylko 190zł! Na prawdę, nie ma co ryzykować na Allegro dla kilku złotych. Lepiej jest nawet
trochę dopłacić a mieć oryginalną kartę.


Ja kupiłem moją 4 GB na Allegro za 169 i nie żałuję :P Trzeba tylko być ostrożnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 11:06, Kradziej napisał:

Ja kupiłem moją 4 GB na Allegro za 169 i nie żałuję :P Trzeba tylko być ostrożnym :)



Nadal uważam, że po prostu nie warto ryzykować. Tak bardzo żal Ci tych 20 złotych więcej dołożyć? Jak kupujesz coś drogiego, to chyba lubisz mieć pewność, że kupisz coś niezawodnego? A takiej pewności na Allegro nie masz. Niestety, ale na Allegro jest pełno oszustów, którzy sprzedają podróbki, które po jakimś (czasami dłuższym a czasami krótszym) czasie po prostu przestają działać. Oczywiście taka sytuacja nie miała by miejsca, gdybyś kupił oryginalną kartę SanDiska za jedyne 20 złotych więcej. Przy takich kwotach, 20zł więcej czy mniej, to na prawdę nie jest duża różnica,a przynajmniej masz pewność, że kupisz coś dobrego.

Tak więc, zawsze będę każdego przekonywać - nie kupujcie Memory Sticków Pro Duo na Allegro!

Dziękuję z uwagę, jeśli już tutaj doszliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować