Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 17:50, Klimos napisał:

> przymierzam się do zakupu Pursuit Force. dobry wybór?

Tego akurat nie jestem Ci w stanie powiedzieć, ale za to mam prośbę.
Sam przymierzałem się do kupna tego tytułu, ale ostatnio skończyło się na kilku innych grach.
Jak kupisz, to opisz wrażenia czy warto ;)

ok :) mam nadzieję niedługo kupić, bo trailer na płytce demo fajnie wyglądał, a niedaleko w sklepie stoi po 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie, żebym chciał cię zrazić do tej gry, ale słyszałem, że gra jest nudna i dzieje się w niej ciągle to samo... Lepiej kup Test Drive Unlimited, moim zdaniem... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 19:49, CzystyZysk napisał:

/.../

Nie, żebym chciał cię zrazić do tej gry, ale słyszałem, że gra jest nudna i dzieje się w niej
ciągle to samo... Lepiej kup Test Drive Unlimited, moim zdaniem... ;]

nie chodzi o zrażanie, tylko o opinię. do TDU mnie nie ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi dlaczego tak ciezko dostac Value Pack ? Czy one sa jeszcze produkowane ? Szukam Value Packa (tego nowego ze sciereczka do ekranu) do 800zl i nigdzie nie moge znalezc ..Ehhh....Tak poza tym to myslicie ze istnieje szansa ze PSP stanieje po wyjsciu Slima albo przed swietami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mówisz o Value Packu starego PSP czy Slim? Bo starego już raczej nie produkują, a Slim jak na razie ma tylko jeden pack... Ale poczekamy - niedługo powinny być dostępne w sklepach pack`i z grami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 23:24, jackass napisał:

powiedzcie mi dlaczego tak ciezko dostac Value Pack ? Czy one sa jeszcze produkowane ? Szukam
Value Packa (tego nowego ze sciereczka do ekranu) do 800zl i nigdzie nie moge znalezc ..Ehhh...

Value Packa, z tego co się oriemtuje przestali produkować jakiś rok temu, po wypuszczeniu Base Packa. Przez jakiś czas były potem dostępne, ale to raczej resztki z magazynów. Jak ja kupowałem swoje PSP na zeszłe Boże Narodzenie to też chciałem Value Packa i już wtedy ciężko go było dostać i skończyło się na Base Packu

Dnia 10.09.2007 o 23:24, jackass napisał:

Tak poza tym to myslicie ze istnieje szansa ze PSP stanieje po wyjsciu Slima albo przed swietami ?

Nie. Wystarczy przejrzeć poprzednie kilka, kilkanaście stron tego wątku. W Polsce już mniej więcej od początku wakacji były problemy z dostaniem konsoli. Stare PSP nie stanieje w sklepach, bo nie ma co stanieć, stany magazynowe są raczej wyczerpane. Jedyna szansa to używki na allegro, może ktoś będzie pozbywał się starego modelu, żeby wymienić go na Slim&Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:34, gogiell napisał:

Przymierzam się do kupna gry na PSP. Splinter Cell Essentials lub Field Commander. Co polecacie?


SCE ma skopane sterowanie (głos większości graczy), nieciekawą grafikę. Ogólnie średniak.
Field Commander bogatszy klon Advance Wars. UMD wypełniony po brzegi, pierwsza misja zajęła mi godzinę grania a misji jest 30! Moja ocena: b. dobra strategia turowa która przeszła bez większego echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham moją szkołę! ;D Dziś wziąłem PSP, żeby mi się nie nudziło na Sprzątaniu świata, niestety padało, nie poszliśmy i siedzę tak w skole, z nudów włączyłem szukanie access pointa. Znalazłem jeden, co miał 30% mocy sygnału i był opisany MEN-cośtam. Skończyło się na tym, że znalazłem na terenie szkoły 11(!) access pointów i 2 niezabezpieczone... Szkoda tylko, że jutro mam tylko 3 lekcje w pobliżu sali od informatyki gdzie jest nawet 95%(!) siły sygnału. Ech... fundusze unijne nie poszły na marne :]

Potem poszedłem do księgarni (od mojego domu jakieś 1,75 km) - w drodze znalazłem 5 access pointów :D Jutro pójdę na starówkę i polukam ap ;)

A warto wspomnieć, że miasto jest 16 tysięczne (Łęczyca btw) :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe ciesz się tak. Większość AP nawet jeżeli w PSP piszę że niezabezpieczona, raczej jest i sie nie połączysz. Choć raczej w sali informatycznej na 99 % się połączysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 17:04, gogiell napisał:

NIe ciesz się tak. Większość AP nawet jeżeli w PSP piszę że niezabezpieczona, raczej jest i
sie nie połączysz. Choć raczej w sali informatycznej na 99 % się połączysz ;)

Heh, jakoś na dwóch AP się połączyłem - na jednym ściągnąłem 3.71, a an drugim wszedłem na wp.pl ;P

@master matrox - w kieszeni ;D jak do szkoły idę, to zazwyczaj w plecaku, ale potem używam często (np. na przerwie) więc kieszeń ułatwia sprawę.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 12:37, malpka napisał:

SCE ma skopane sterowanie (głos większości graczy), nieciekawą grafikę. Ogólnie średniak.
Field Commander bogatszy klon Advance Wars. UMD wypełniony po brzegi, pierwsza misja zajęła
mi godzinę grania a misji jest 30! Moja ocena: b. dobra strategia turowa która przeszła bez
większego echa.


Dla fana strategii gra jest po prostu nudna. Najpierw żmudne przesuwanie oddziałów w stronę bitwy a potem walka na zasadzie warcabów. Oczekiwałem po tej grze czegoś więcej. A to tylko bardzo uproszczona gra taktyczna.

Gogiell
Jeśli jeszcze nie kupiłeś, to lepiej nie kupuj. Miałem nadzieję, że FC będzie czymś w stylu Panzer General, lub Steel Panthers. Nic z tego. Mechanika gry jest prosta jak budowa cepa. Sprzedałem ją po trzech dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione gry na PSP:

1. GTA: Vice City Stories

Zasłużone pierwsze miejsce, za ogrom możliwości, jakie oferuje gra na takim małym urządzeniu. :] Gra wygląda prawie że identycznie jak Vice City z PS2 czy też PC, które miało premierę w 2004 roku. Duży teren gry, ciekawa i długa fabuła, bardzo ładna grafika, sporo pojazdów, sporo broni... To tylko niektóre powody, dla których tą grę - trzeba mieć :)

2. Tekken: Dark Resurrection


Za grywalność, grafikę i ponownie - za grywalność. :)) Ta gra potrafi wciągnąć każdego na dłuugie godziny. :] Świetna grafika, dobra muzyka, bardzo duża liczba postaci, którymi możemy grać, możliwość dokupywania im różnych ubrań i gadżetów, to tylko niektóre rzeczy które można znaleźć w Tekkenie: DR. Polecam - ta gra jest świetna :-)

3. Killzone Liberation

Za... znowu - grywalność. Sporo misji, dobrze wykonane strzelaniny i dosyć bogaty arsenał sprawiają, że jeśli poszukujesz gry, która oprócz rozrywki, będzie żądała od ciebie pogłówkowania - kupuj Killzone Liberation. Bardzo udana gra, choć w pewnych momentach aż za trudna... Jednak jak już mówiłem - przy tej grze trzeba pogłówkować :-]

Myślę, że tym wpisem doradziłem wielu osobom to, jaką grę kupić :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chociaż oryginalne? xP

Nie mogę się doczekać, jak przyjdzie mi VCS 3xA - długo polowałem na 3xA w rozsądnej cenie,w końcu kupiłem za 90 zł na allegro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:55, CzystyZysk napisał:

1. GTA: Vice City Stories

Jakieś porównania do LCS? Lepiej, gorzej, tak samo?

Dnia 15.09.2007 o 19:55, CzystyZysk napisał:

2. Tekken: Dark Resurrection

Trochę się zraziłem po bodajże piątce na PS2, kiedy miałem w domu konsolę wraz z grami pożyczoną od kolegi. Tak nudna była, że z bratem 10 minut nie wytrzymaliśmy. Ale za to przy trójce na PSX spędziłem dłuuugie godziny. Prędzej czy później pewnie w ten tytuł się zaopatrzę, bo Tekken to obowiązkowa pozycja na koażdej konsoli Sony.

Dnia 15.09.2007 o 19:55, CzystyZysk napisał:

3. Killzone Liberation

Wszyscy się tym zachwycają i pewnie spróbuję kiedyś upolować tą grę w ciekawej cenie na allegro.

Dodam jeszcze, że całkiem fajną i wciągającą grą jest Wipeout: Pure, a także Burnout: Legends (Dominatora nie miałem okazji zobaczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką samą mechanikę ma Advance Wars a wciąga jak diabli. Zresztą bądźmy szczerzy: jedna z 3(?) strategii na PSP. Cieszmy się tym co mamy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować