Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 21:50, Klimos napisał:


Dodam jeszcze, że całkiem fajną i wciągającą grą jest Wipeout: Pure, a także Burnout: Legends
(Dominatora nie miałem okazji zobaczyć).


Mi sie Wipeou nie podoba (futurystyczne kilimaty :/), ale go może dorwę i przetestuję, a Burnouta Legends mam. Tryb Crash 4ulez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:50, Klimos napisał:

> 1. GTA: Vice City Stories
Jakieś porównania do LCS? Lepiej, gorzej, tak samo?

Nie wiem jak było z LCS, ale tu jest genialnie :)

Dnia 15.09.2007 o 21:50, Klimos napisał:

> 2. Tekken: Dark Resurrection
Trochę się zraziłem po bodajże piątce na PS2, kiedy miałem w domu konsolę wraz z grami pożyczoną
od kolegi. Tak nudna była, że z bratem 10 minut nie wytrzymaliśmy. Ale za to przy trójce na
PSX spędziłem dłuuugie godziny. Prędzej czy później pewnie w ten tytuł się zaopatrzę, bo Tekken
to obowiązkowa pozycja na koażdej konsoli Sony.

Też zamierzam sobie w najbliższym czasie sprawić. Kosztuje już koło 70 zł??

Dnia 15.09.2007 o 21:50, Klimos napisał:

> 3. Killzone Liberation
Wszyscy się tym zachwycają i pewnie spróbuję kiedyś upolować tą grę w ciekawej cenie na allegro.

Raczej nie kupie, bo nie chce wydawac 100 zl na gre, ktora przejde w powiedzmy 30 godz. i potem nie bedzie co robic

Dnia 15.09.2007 o 21:50, Klimos napisał:

Dodam jeszcze, że całkiem fajną i wciągającą grą jest Wipeout: Pure, a także Burnout: Legends
(Dominatora nie miałem okazji zobaczyć).

Potwierdzam, zwłaszcza Burnout wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:52, Erton napisał:

> 1. GTA: Vice City Stories
Nie wiem jak było z LCS, ale tu jest genialnie :)

Czyli przynajmniej tak samo, bo LCS też jest genialne. Dzięki tej grze prawdę mówiąc zacząłem grać we wcześniejsze odsłony na PC, bo poprzednio jakoś mnie nie wciągały. Tylko przy pierwszym Grand Theft Auto trochę życia straciłem :P

Dnia 15.09.2007 o 21:52, Erton napisał:

> 2. Tekken: Dark Resurrection
Też zamierzam sobie w najbliższym czasie sprawić. Kosztuje już koło 70 zł??

Za 70 zł to nówki chyba chodzą, a na Allegro idzie wyrwać taniej.

Dnia 15.09.2007 o 21:52, Erton napisał:

> 3. Killzone Liberation
Raczej nie kupie, bo nie chce wydawac 100 zl na gre, ktora przejde w powiedzmy 30 godz. i potem nie bedzie co robic

To samo co wyżej: nówki są po 70, a używkę poniżej 50 można złapać. A po przejściu zawsze można grę odsprzedać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:09, bartek_kawa napisał:

A chociaż oryginalne? xP


Oczywiście, że tak ;)

GTA; VCS zamówiłem odrazu przy kupnie Base Packa, Killzone dwa tygodnie później w Empiku a Tekkena pod koniec sierpnia w sklepie www.ultima.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:50, Klimos napisał:

> 1. GTA: Vice City Stories
Jakieś porównania do LCS? Lepiej, gorzej, tak samo?


Niestety, w LCS nie grałem, więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam:
1. F1 GP- dostałem za friko do PSP. Promocja w Empiku
2. Burnout Legends. Kupiłem używane za 40 zł
3. GTA VCS- za 8 dych
4. Loco Roco za 75 zł. Udało mi się w Wawie w Empiku wytropić wersję "premierową" a nie "platinium" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:50, malpka napisał:

Taką samą mechanikę ma Advance Wars a wciąga jak diabli. Zresztą bądźmy szczerzy: jedna z 3(?)
strategii na PSP. Cieszmy się tym co mamy.


Kogo wciąga, tego wciąga. Kiedyś kumpel (konsolowiec) polecił mi właśnie Advance Wars... aż go zacytuję: "To najlepsza gra strategiczna jaka kiedykolwiek się ukazała". Bez komentarza. Jestem fanem strategii (btw. właśnie mam zminimalizowaną Cywilizację 2 ^^), ale jakoś do kieszonsolek takie wolne gry mi nie pasują. Tym bardziej, że po kilku misjach FC przynudza. Dodam jeszcze że FC to był dla mnie obowiązkowy tytuł i kupiłem go na przekór negatywnym komentarzom.

CzystyZysk

GTA VCS: Świetna i wciągająca gra, której raczej nigdy nie odsprzedam... ale pewnie dlatego, że nie grałem w VC na PC i całe miasto i klimat to dla mnie nowośc. Wcześniej pogrywałem w LCS i choc też była świetna historia, to jednak nie chciało mi się kursowac po mieście, które znałem na wylot z wersji PC.

Tekken DR: To akurat mój nr jeden na PSP. Grywam prawie codziennie od roku a dopiero poznałem na wylot kilka postaci :)

Killzone: Też świetna, wciągająca i szybka gierka. Zaciąłem się na jednym z szefów - taki duży robot (coś jak behemoth z Fallout: Tactics) i sprzedałem grę. Teraz bardzo żałuję, bo nawet jeśli miałbym przechodzic od początku, to gra byłaby tego warta :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone na Allegro chodzi po 40zł więc nie przesadzaj. Jeżeli dodać do tego rewelacyjny multi to wychodzi jedna najlepszych gier na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:53, jackass napisał:

Czy w najnowszych softach jest polskie menu (dashboard) w psp`ku ?

W 3.71 (najnowszy soft) nie ma polskiego menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... post, pod postem, ale chyba ujdzie mi płazem...

A więc naszło mnie na takie przemyślenia. Sporo osób kupuje PSP. No i co potem robią? Siadają przed komputerem, google, jakieś fora o PSP i dawaj czytać. A co tam jest? Sporo porad, a także kuszący dział "b14ck z0n3" czy inny. A tam info w downgradach i innych "trickach". Instaluje się 1.50 czy jakiś CF by uruchamiać "kopje gjer kture mam ale nie che mi sie umdeka wsadzać". Nie mówię o tych, co mają oryginał i przeszkadza im hałas napędu (w tym wypadku wręcz zalecane jest korzystanie z ISO, że sprzęt był więcej warty :]), ale o tych, co kupują PSP, żeby grać na piratach. Czy 30 zł za używaną grę na Allegro (i to całkiem dobre gry - SOCOM, Killzone, i wiele innych w tej cenie) lub chociaż 80 zł za platynkę to dużo? Że nie stać nas na gry, to nie przyjmuję do wiadomości - kto kupuje maszynkę TYLKO do gier za 600 zł i nie stać go na gry? A co o mnie? Ja PSP będę używał tylko do oryginałów i homebrew. Kasy nie mam na oryginały, ale na PSP też nie miałem - przez wakacje sprzedawałem oryginały na peceta i graty z piwnicy xP

Tak się wyżaliłem i idę :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy odpalisz homebrew bo "wrzuciłeś" 3.71. Ja sam mam 3.40 i z tego softu nie mogę mieć OE. Szkoda, ale ja i tak mam same oryginały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:03, gogiell napisał:

Nie wiem czy odpalisz homebrew bo "wrzuciłeś" 3.71. Ja sam mam 3.40 i z tego softu nie mogę
mieć OE. Szkoda, ale ja i tak mam same oryginały ;)

Heh, czekam na downa z jakiegoś softu powyżej 3.71 lub z niego, bo dopiero wtedy będę homebrew odpalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 16:40, bartek_kawa napisał:

Ooo... post, pod postem, ale chyba ujdzie mi płazem...

A więc naszło mnie na takie przemyślenia. Sporo osób kupuje PSP. No i co potem robią? Siadają
przed komputerem, google, jakieś fora o PSP i dawaj czytać. A co tam jest? Sporo porad, a także
kuszący dział "b14ck z0n3" czy inny. A tam info w downgradach i innych "trickach". Instaluje
się 1.50 czy jakiś CF by uruchamiać "kopje gjer kture mam ale nie che mi sie umdeka wsadzać".

ja uwazam to za zalete, naped UMD sie przynajmniej szanuje, to ze masz nóż jako potencjalne narzędzie zbronie wcale nie znaczy ze musisz og użyć, tak samo tutaj, masz mozliwosc uruchamiania gier ktorych nie posiadasz na umd ale nie musisz tego robic- to twoej sumienie.

Dnia 16.09.2007 o 16:40, bartek_kawa napisał:

kto kupuje maszynkę TYLKO do gier za 600 zł i nie stać go
na gry?

no mnie nie stac, a stac bylo na psp, glupi tok myslenia, na psp zbieralem dlugi okres dlatego mowie ze na gry mnei nie stac po 199 zł(mam kilka oryginalow kupionych z allegro po okazyjnych cenach) , a dodatkowo wiele gier jest nic nie wartych, typowe pozeracze kasy, do przejscia w 2 godziny i zero frajdy przy tym,powinny one byc dodawane jako bonus do gazet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:03, gogiell napisał:

Nie wiem czy odpalisz homebrew bo "wrzuciłeś" 3.71. Ja sam mam 3.40 i z tego softu nie mogę
mieć OE. Szkoda, ale ja i tak mam same oryginały ;)

dlaczego niby? obecnie z kazdego softu mozna przejsc na OE/m33 (psp fat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:23, danzelmario napisał:

> Nie wiem czy odpalisz homebrew bo "wrzuciłeś" 3.71. Ja sam mam 3.40 i z tego softu nie
mogę
> mieć OE. Szkoda, ale ja i tak mam same oryginały ;)
>
dlaczego niby? obecnie z kazdego softu mozna przejsc na OE/m33 (psp fat)


bs-.- Poczytaj newsy chociażby na pspoland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 17:31, czad93 napisał:

bs-.- Poczytaj newsy chociażby na pspoland.pl

czytam codziennie, wiec o co chodzi? kolega twierdzi ze z softu 3.40 nie mozna przejsc na oe, a to nieprawda, down do 1.5 a potem up do 3.40 oe a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czadowi chodzi chyba o "konwencjonalne" metody downgradu. A zejście z każdego softu jest możliwe tylko dzięki Pandorze, a down ze slima dzięki użyciu fata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować