Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 17:35, danzelmario napisał:


> bs-.- Poczytaj newsy chociażby na pspoland.pl
czytam codziennie, wiec o co chodzi? kolega twierdzi ze z softu 3.40 nie mozna przejsc na oe,
a to nieprawda, down do 1.5 a potem up do 3.40 oe a.



fuck. można można. przepraszam:) Po prostu chodziły głosy że z 3.71 nie zejdziesz poki co dzieki Pandorze. Juz wiadomo, ze Pandora nadal działa. Przepraszam jeszcze raz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:45, czad93 napisał:

Juz wiadomo, ze Pandora nadal działa. Przepraszam jeszcze raz;]

pabndora bedzie dzialac na kazdym sofcie w starym psp :), bo sony uzywa tego sposobu do napraw bricków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soft OE to nie tylko granie na piratach. To też emulacja od Spectrum i automaty po PSX. Dla mnie posiadanie OE kojarzy się z graniem z procesorem taktowanym na 333. W GTA, LEGO SW 2 czy też Syphon Filter w zasadzie klatkowanie nie występuje. Druga ogromna zaleta to granie na piratach. PSP ma to do siebie że o dema gier potwornie trudno. Dlatego ściągam gry, sprawdzam je przez góra 30 minut i kasuję. Potem kupuję oryginał lub teżnie. W ten sposób nie wydałem pieniędzy na sporą ilość gier które były, delikatnie mówiąc, nie najwyższych lotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 23:44, malpka napisał:

PSP ma to do siebie że o dema gier potwornie trudno. Dlatego ściągam gry, sprawdzam je przez
góra 30 minut i kasuję. Potem kupuję oryginał lub teżnie. W ten sposób nie wydałem pieniędzy
na sporą ilość gier które były, delikatnie mówiąc, nie najwyższych lotów.

Właśnie ostatnio dema coraz częściej się pojawiają... A z tymi 30 minutami to możesz sobie dalej ściemniać, nikt Ci nie uwierzy. Komu by się chciało zasysać nawet i kilka dni (512kbs) ew. kilka godzin (4mbps) grę dla 30 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 23:44, malpka napisał:

Soft OE to nie tylko granie na piratach. To też emulacja od Spectrum i automaty po PSX. Dla
mnie posiadanie OE kojarzy się z graniem z procesorem taktowanym na 333. W GTA, LEGO SW 2 czy
też Syphon Filter w zasadzie klatkowanie nie występuje. Druga ogromna zaleta to granie na piratach.
PSP ma to do siebie że o dema gier potwornie trudno. Dlatego ściągam gry, sprawdzam je przez
góra 30 minut i kasuję. Potem kupuję oryginał lub teżnie. W ten sposób nie wydałem pieniędzy
na sporą ilość gier które były, delikatnie mówiąc, nie najwyższych lotów.


Piracenie, to piracenie i nie ma dla niego wytłumaczenia. Uznam jednak okoliczności łagodzące, do tego czyste konto. Więc ostatecznie obywatel (-3 degrad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider Legend - 1.4 GB ISO ściągał się 3 godziny - pograłem niecałą minutę. Gra kompletnie niczym nie rózni sie od wersji na PC przyczym jest dwa razy droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 21:52, malpka napisał:

Tomb Raider Legend - 1.4 GB ISO ściągał się 3 godziny - pograłem niecałą minutę. Gra kompletnie
niczym nie rózni sie od wersji na PC przyczym jest dwa razy droższa.



Powiem tak - ciesz się, że nie dostałeś bana. Bo na degradzie może się nie skończyć... ;-/

A jak już coś ściągniesz, to jest bez znaczenia, czy grałeś w pobraną grę minutę czy miesiąc, czy też w ogóle jej nie uruchomiłeś. Liczy się fakt, że ściągnąłeś grę z internetu, a samo to jest traktowane jako piractwo.

Widzę, że jednak nie zrozumiałeś błędu i zasad panujących na tym forum... Więc przygotuj się na to, że dostaniesz bana.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 21:52, malpka napisał:

Tomb Raider Legend - 1.4 GB ISO ściągał się 3 godziny - pograłem niecałą minutę. Gra kompletnie
niczym nie rózni sie od wersji na PC przyczym jest dwa razy droższa.


Piracka wersja to nie demo.
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEh zauwazylem ze na allegro ludzie sprzedaja konsole przerobione juz nawet praktycznie idzie dostac normalnej konsoli bez przerobienia po prostu smieszne a slyszalem ze te przerobione sie szybciej psuja niewiem czy to prawda ale chyba lepiej kupic nie przerabiana bez zadngo tam softu jesli chce grac na orginalach tylko prawda? A i ktora jest lepsza w trzymaniu i w graniu ogolnie slim czy fat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:05, big9smoke1 napisał:

Chce kupic psp ale jak gram to gram w chacie jak wychodze na dwor to nie przeciez zeby grac
wiec chyba lepiej zainwestowac w ps3 albo jak kasy braknie to w x360


Ja byłem w podobnej sytuacji w lipcu tego roku. Marzyło mi się PSP i stałem się posiadaczem białej wersji. Na początku byłem bardzo zadowolony, bo sprzęt jest naprawdę dobry - jednak nie dla mnie. Zauważyłem, że nie odpowiada mi styl gry na małej konsoli. Będać poza domem nie miałem ochoty na granie na PSP. We wrześniu marzyła mi się duża konsola, to znaczy X360 Elite - i dokonałem zakupu. I muszę przyznać, że to jest to... ta konsola pasuje do mojego stylu grania - duży ekran TV, wygodny pad... Wolę na niej grać niż na PC. Gdyby nie WoW, GTA:VC i The Godfather to PC poszedłby całkowicie w odstawkę. Tak stało się z PSP - poszło w odstawkę...

Musisz dobrać konsolę do swojego stylu grania i swoich upodobań.

Dnia 18.09.2007 o 20:05, big9smoke1 napisał:

HEh zauwazylem ze na allegro ludzie sprzedaja konsole przerobione juz nawet praktycznie idzie
dostac normalnej konsoli bez przerobienia po prostu smieszne


Ja kilka dni temu sprzedałem swoją - normalną z softem 3.52 - oryginalnym.
Nigdy nie chciałem mieć przerobionej. Kupowałem wyłącznie gry oryginalne.

Dnia 18.09.2007 o 20:05, big9smoke1 napisał:

ale chyba lepiej kupic nie przerabiana bez zadngo
tam softu jesli chce grac na orginalach tylko prawda?


Popieram w 100%

Dnia 18.09.2007 o 20:05, big9smoke1 napisał:

A i ktora jest lepsza w trzymaniu i w graniu ogolnie slim czy fat?


Ja kupiłem fat właśnie po to, by uniknąć "wad" slima - konsola w wersji pierwszej jest w sam raz - zarówno wagowo jak i gabarytowo. Wersja slim jest niezauważalnie chudsza, trochę lżejsza - i ma słabszą baterię 1200 zamiast 1800mAh - co podobno ma starczyć na tyle samo czasu gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem psp... też na początku byłem bardzo zadowolony. Super sprzęcik, nie można powiedzieć inaczej, ale ... od jakiegoś czasu konsola leży, czasami używam jej jako odtwarzacza mp3. I chyba powoli będę szykował ją na sprzedaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:33, Kyzv napisał:

Też kupiłem psp... też na początku byłem bardzo zadowolony. Super sprzęcik, nie można powiedzieć
inaczej, ale ... od jakiegoś czasu konsola leży, czasami używam jej jako odtwarzacza mp3. I
chyba powoli będę szykował ją na sprzedaż ;)



No co Ty... Nie sprzedawaj PSP! To bardzo dobra konsola. Nowe gry sa i będą cały czas tworzone na PSP, wiec nie radzę Ci jej sprzedawać... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 21:15, CzystyZysk napisał:

No co Ty... Nie sprzedawaj PSP! To bardzo dobra konsola. Nowe gry sa i będą cały czas tworzone
na PSP, wiec nie radzę Ci jej sprzedawać... ;]


Noo, musze jeszcze pomyslec :P Konsolka leży, nie gram w nic na niej, a pieniazki zawsze by sie na cos przydały ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:33, Kyzv napisał:

Też kupiłem psp... też na początku byłem bardzo zadowolony. Super sprzęcik, nie można powiedzieć
inaczej, ale ... od jakiegoś czasu konsola leży, czasami używam jej jako odtwarzacza mp3. I
chyba powoli będę szykował ją na sprzedaż ;)


Cóż, o gustach się podobno nie dyskutuje. Mnie PSP bardzo przypadło do gustu jako platforma do gier.
Skoro Tobie się nie podoba, to chyba faktycznie lepiej ją sprzedać, jeżeli ma służyć tylko jako odtwarzacz MP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... nie ma tematu ogólnego o GTA, ani tematu o VCS, więc spytam tutaj:
-W jaki sposób zdobyć ostatni Empire Building? Ten harlejowców, ktoś kto grał, wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:05, big9smoke1 napisał:

HEh zauwazylem ze na allegro ludzie sprzedaja konsole przerobione juz nawet praktycznie idzie
dostac normalnej konsoli bez przerobienia


Jeśli mowa o konsolach używanych, to niestety prawda; coraz trudniej jest dostać nieprzerobiony egzemplarz. Jeżeli jednak tak bardzo chcesz mieć oficjalny soft od Sony, to bez problemu można go wgrać do przerobionej konsoli.

Dnia 18.09.2007 o 20:05, big9smoke1 napisał:

a slyszalem ze te przerobione sie szybciej psuja


To źle słyszałeś. Wersja softu nie ma żadnego wpływu na działanie konsoli.

Dnia 18.09.2007 o 20:05, big9smoke1 napisał:

ale chyba lepiej kupic nie przerabiana bez zadngo tam softu


Ech, nie kupisz PSP "bez żadnego tam softu", bo każdy egzemplarz ma jakiś :) Przeróbka polega na zastąpieniu standardowego softu od Sony poprzez wgranie do konsoli nieoficjalnego firmware''u; co prawda możliwe jest zamontowanie w konsoli chipa, ale znalezienie w Polsce przerobionego takim sposobem PSP graniczy z cudem.

>jesli chce grac na orginalach tylko prawda?

Jeśli chcesz grać tylko na orginałkach i nie interesują Cię programy homebrew oraz emulatory, to wersja softu nie ma znaczenia. Przypominam, że na nieoficjalnych softach również można uruchamiać bez żadnych problemów oryginalne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować