Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 20:48, jackass napisał:

czy jak puszczam sobie mp3 na PSP i wyciagne sluchawki to muza bedzie leciec z glosniczkow ?


Nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałem, ale właśnie sprawdziłem i dokładnie tak się dzieje.
(no co, musiałem napisać coś więcej, niż trzyznakowego posta "TAK" :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy i kolezanki na PSP gra mi sie bardzo przyjemnie i skonczylem POP RIVAL SWORDS jakies 2 miechy temu i wlasnie zatesknilem za jakas fajna giera na PSP
czy mozecie mi polecic cos takiego lub jakies RPG w ktore warto zagrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:19, lancuch napisał:

koledzy i kolezanki na PSP gra mi sie bardzo przyjemnie i skonczylem POP RIVAL SWORDS jakies
2 miechy temu i wlasnie zatesknilem za jakas fajna giera na PSP
czy mozecie mi polecic cos takiego lub jakies RPG w ktore warto zagrac ?

Teraz wychodzi FF: Crysis Core, więc jak to mówi młodzież, łykaj go ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:19, lancuch napisał:

koledzy i kolezanki na PSP gra mi sie bardzo przyjemnie i skonczylem POP RIVAL SWORDS jakies
2 miechy temu i wlasnie zatesknilem za jakas fajna giera na PSP
czy mozecie mi polecic cos takiego lub jakies RPG w ktore warto zagrac ?


Polecam (nie jest to RPG) Metal Gear Solid Portable Ops. Kieszonkowy Snake. Z tego co wiem ta gra ma skomplikowaną fabułę, więc wymaga znajomości co najmniej fabuły MGS3. Ponieważ jest tej części rozwinięciem. Mamy wyjaśnioną historię upadku Big Bossa, "ojca" Snake''a. Wszystko na silniku MGS3 oczywiście grafika jest uproszczona, ale i tak ładnie wygląda. Ta część umożliwia tworzenie armii własnych najemników poprzez werbowanie ich. Na uwagę zasługują komiksowe filmiki.

Z RPG. Polecam remaki starych Final Fantasy. Pozwolą zapoznać się z legendą w nowej ulepszonej grafice i kilkoma dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:20, bartek_kawa napisał:

Teraz wychodzi FF: Crysis Core, więc jak to mówi młodzież, łykaj go ;D

hmm a teraz to znaczy kiedy bedzie?bo widzialem kilka filmikow z FF i mi sie naprawde podobaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:55, MajorZero napisał:

> koledzy i kolezanki na PSP gra mi sie bardzo przyjemnie i skonczylem POP RIVAL SWORDS
jakies
> 2 miechy temu i wlasnie zatesknilem za jakas fajna giera na PSP
> czy mozecie mi polecic cos takiego lub jakies RPG w ktore warto zagrac ?

Polecam (nie jest to RPG) Metal Gear Solid Portable Ops. Kieszonkowy Snake. Z tego co wiem
ta gra ma skomplikowaną fabułę, więc wymaga znajomości co najmniej fabuły MGS3. Ponieważ jest
tej części rozwinięciem. Mamy wyjaśnioną historię upadku Big Bossa, "ojca" Snake''a. Wszystko
na silniku MGS3 oczywiście grafika jest uproszczona, ale i tak ładnie wygląda. Ta część umożliwia
tworzenie armii własnych najemników poprzez werbowanie ich. Na uwagę zasługują komiksowe filmiki.


Z RPG. Polecam remaki starych Final Fantasy. Pozwolą zapoznać się z legendą w nowej ulepszonej
grafice i kilkoma dodatkami.


Nie jestem pewien czy MPO jest na silniku MGSa 3 ...

Inne zasady działania kamery tam sa. Mam więc nie wiem że i grafika i mechanika gry odbiegają, od przyjetych przez MGS - MGS3 kanonów...

Inny typ rozgrywki, bardziej na krótkie 20 - 30 minutowe sesje. Ale wg mnie lepszy tryb online niż ten z MGS3:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 22:28, Wiecha14 napisał:

Nie jestem pewien czy MPO jest na silniku MGSa 3 ...

Inne zasady działania kamery tam sa. Mam więc nie wiem że i grafika i mechanika gry odbiegają,
od przyjetych przez MGS - MGS3 kanonów...

Inny typ rozgrywki, bardziej na krótkie 20 - 30 minutowe sesje. Ale wg mnie lepszy tryb online
niż ten z MGS3:S


Widać, że to uproszczony silnik trójki. Wiadomo, że mechanika gry musiała się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 22:03, lancuch napisał:

> Teraz wychodzi FF: Crysis Core, więc jak to mówi młodzież, łykaj go ;D
hmm a teraz to znaczy kiedy bedzie?bo widzialem kilka filmikow z FF i mi sie naprawde podobaly
:)

W Japonii już wyszedł już - parę dni temu - teraz tylko czekać na europejską premierę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupuje PSP i mam do niego gwarancje w Polsce to moge jej dokonac tylko w miejscu zakupu konsoli (w sklepie gdzie kupilem ) czy w kazdym punkcie/serwisie Sony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:29, jackass napisał:

Czy jak kupuje PSP i mam do niego gwarancje w Polsce to moge jej dokonac tylko w miejscu zakupu
konsoli (w sklepie gdzie kupilem ) czy w kazdym punkcie/serwisie Sony ?


Nie wiem jak to jest z PSP, ale jak kiedyś kilka lat temu reklamowałem coś Sony (bodajże był to walkman) i poszedłem do sklepu, w którym go kupiłem, to odesłali mnie stamtąd właśnie do autoryzowanego serwisu Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 19:13, bartek_kawa napisał:

A co do długich i wymagających produkcji - popatrz na takiego DSa - tam nie ma praktycznie
gier dłuższych, same pierdółki, typu quizy, sprawdźswójmózg, tamagotchi i Mario ;)


Jeszcze niedawno myślałem tak samo jak Ty, dopóki nie nabyłem własnego egzemplarza DS''a. Okazało się, że Dual Screen to nie same japońskie popierdółki (choć tych z oczywistych względów jest najwięcej), ale też długie i skomplikowane strategie (Advance Wars, AoE, Settlersi, Sim City etc.), wciągające przygodówki (chociażby Hotel Dusk czy Phoenix Wright, który święci coraz większe triumfy wśród graczy), a także spora ilość typowych zręcznościówek (przykładem niech będzie genialny Viewtiful Joe, którego deesowe wydanie wciągnęło mnie tak mocno, że ostatnio gram tylko w tę grę). Tak więc DS jest dość uniwersalną konsolą, która oferuje zarówno proste minigry idealnie nadające się do zabawy w autobusie czy w szkole, jak i dorosłe, poważne produkcje, które potrafią wyrwać z życiorysu sporo godzin.

Dnia 21.09.2007 o 19:13, bartek_kawa napisał:

Pozdrawiam


Ja również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy bardziej opłaca się kupic starą wersję PSP czy nową slim? Slim ma, krótszy czas działania i, żeby dłużej chodziła trzeba kupic baterię do starego i klapkę. Co bardziej się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 22:30, MajorZero napisał:

Widać, że to uproszczony silnik trójki. Wiadomo, że mechanika gry musiała się zmienić.


O ile mnie pamięć nie myli, to Portable Ops śmiga na silniku Metal Gear Acid. Biorąc pod uwagę ograniczenia techniczne PSP, na bank nie jest to engine MGS''a 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:27, dannik napisał:

Zastanawiam się czy bardziej opłaca się kupic starą wersję PSP czy nową slim? Slim ma, krótszy
czas działania i, żeby dłużej chodziła trzeba kupic baterię do starego i klapkę. Co bardziej
się opłaca?

Osobiście kierowałbym się ceną. Stare psp też za długo na baterii nie ciągnie. Bierz co tańsze i kup sobie pojemną kartę pamięci (4GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:27, dannik napisał:

Zastanawiam się czy bardziej opłaca się kupic starą wersję PSP czy nową slim? Slim ma, krótszy
czas działania i, żeby dłużej chodziła trzeba kupic baterię do starego i klapkę. Co bardziej
się opłaca?

PSP Slim ma taki sam dzialania jak jego poprzedniczka.Mimo to ze ma mniej pojemna baterie to pobiera mniej energii.Gdy wlozysz baterie od starego PSP to faktycznie dziala dluzej ,ale wystaje i nie da sie zamknac zadna klapka a juz tymbardziej od starego PSP bo jest zupelnie inna.Wystarczy poczekac i zaraz wyjda na rynek nowe,pojemniejsze baterie do slimek tak jak do Fatów.Obie wersje sa w takiej samej cenie ,ale Lite jest neico unowoczesniony i poprawia niedorobki wczesniejszej wersji.Wszystko zalezy od gustu czy chcesz miec ciensza konsole i nowsza czy moze grubsza ktora przez wielu jest jednak uwazana za lepsza przez swoja solidnosc i mozliwosc wybory packa(value ,giga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 16:05, jackass napisał:

> Zastanawiam się czy bardziej opłaca się kupic starą wersję PSP czy nową slim? Slim ma,
krótszy
> czas działania i, żeby dłużej chodziła trzeba kupic baterię do starego i klapkę. Co bardziej

> się opłaca?
PSP Slim ma taki sam dzialania jak jego poprzedniczka.Mimo to ze ma mniej pojemna baterie to
pobiera mniej energii.Gdy wlozysz baterie od starego PSP to faktycznie dziala dluzej ,ale wystaje
i nie da sie zamknac zadna klapka a juz tymbardziej od starego PSP bo jest zupelnie inna.Wystarczy
poczekac i zaraz wyjda na rynek nowe,pojemniejsze baterie do slimek tak jak do Fatów.Obie wersje
sa w takiej samej cenie ,ale Lite jest neico unowoczesniony i poprawia niedorobki wczesniejszej
wersji.Wszystko zalezy od gustu czy chcesz miec ciensza konsole i nowsza czy moze grubsza ktora
przez wielu jest jednak uwazana za lepsza przez swoja solidnosc i mozliwosc wybory packa(value
,giga).


Giga pack już nie jest taką zaletą. Większość osób i tak potem kupuje pojemniejsze karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 16:05, jackass napisał:

> Zastanawiam się czy bardziej opłaca się kupic starą wersję PSP czy nową slim? Slim ma,
krótszy
> czas działania i, żeby dłużej chodziła trzeba kupic baterię do starego i klapkę. Co bardziej

> się opłaca?
PSP Slim ma taki sam dzialania jak jego poprzedniczka.Mimo to ze ma mniej pojemna baterie to
pobiera mniej energii.Gdy wlozysz baterie od starego PSP to faktycznie dziala dluzej ,ale wystaje
i nie da sie zamknac zadna klapka a juz tymbardziej od starego PSP bo jest zupelnie inna.Wystarczy
poczekac i zaraz wyjda na rynek nowe,pojemniejsze baterie do slimek tak jak do Fatów.Obie wersje
sa w takiej samej cenie ,ale Lite jest neico unowoczesniony i poprawia niedorobki wczesniejszej
wersji.Wszystko zalezy od gustu czy chcesz miec ciensza konsole i nowsza czy moze grubsza ktora
przez wielu jest jednak uwazana za lepsza przez swoja solidnosc i mozliwosc wybory packa(value
,giga).


Dzięki. Chyba zdecyduję się na starą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się soft 3,71 M33
Okazało się, że za wszystkim znów stał Dark Alex!
(więcej na PSPWorld.pl>>tam jest objaśnione)
na stronie ejst poradnik i pliki do instalacji, a ja piszę posta aby pokazać mój filmik z instalacją
http://pl.youtube.com/watch?v=go-ZirmPBjU
Pozdrawiam!
Mam nadzieję, że komuś to pomorze (razem z poradnikiem ze strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować