Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 04:31, Cmq napisał:

> Pytanko mam: mam Tekkena: DR i chciałbym sobie pyknąć z kimś online ;) Z tym wiąże się
takie
> oto pytanie, czy mogę się z kimś ustawić albo połączyć z nim bezpośrednio podając nick
albo
> coś?
Niestety, Tekken DR nie pozwala na grę przez infastructure. Po prostu ping optymalny dla tej
gry to jakieś 5ms, a takie coś wyciąga niewiele łącz - niewielkie opóźnienia to problem. Możesz
za to pobrać "inteligencję" graczy, czyli duchy, odbicia innych ludzi. I kilka tapetek. :)


Aha, to lipa :/ Te bajery pobrałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 16:17, jackass napisał:

Proponuję dodać dyskusję pod tytułem : Skąd wziąłeś pieniądze na swoje PSP ? :D

tzn nie dodać ,ale rozpocząć :) jako pierwszy powiem ,że swoje PSP kupiłem za pieniądze z 18-stki :)

(przepraszam za 2 posty ,ale przydałaby się edycja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na moje musiałem uzbierać poprzez handel na Allegro ;P Miałem DSa, sprzedałem go i kupiłem sobie PSPka :D Teraz jakoś tak zamieniłem się z kumplem, któremu dałem Wii a on mi PSP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 16:17, jackass napisał:

Skąd wziąłeś pieniądze na swoje PSP?

Z pracy. :> Dorabiałem przez wakacje, zakupiłem w pierwszych dniach września 2006. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze male dopowiedzenie-jakie bylo wasze odczucie gdy musicie wydac 7 stow za konsole a przeciez mozna tyle innych rzeczy kupic.CZy w ostatniej chwili placenia nie mieliscie ochoty sie wycofac ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoja PSP zbierałem 3 miesiące - w życiu nie przypuszczałem, ze w tak krótkim czasie uzbieram taką sumę. Sprzedawałem wszystko - stare gry, jakieś tam komiksy, aż w końcu 12. września roku pańskiego 2007, dotarł do mnie kurier z PSP Slim & Lite xD

A parę dni później zamówiłem VCS i właśnie przechodzę na 100% ;)

A tak BTW. Na PSP+VCS wydałem 770 zł, a do tego jeszcze w wakacje kupiłem plecak, buty i inne rzeczy... I to z kasy na PSP ;D
A tak BTW 2. PSP kupiłem tylko po to by zagrać w VCS ;D A teraz zbieram na Tekkena: DR xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2007 o 17:10, bartek_kawa napisał:

A parę dni później zamówiłem VCS i właśnie przechodzę na 100% ;)


Kurde, ja mam 92.8 bo mam problem z Insane Stunt Bonusami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem się ochotę wycofać bo... była tylko biała :( Ale promocja (gra za friko) nie jest zbyt częsta i wolałem zaoszczędzić 75 zł i kupić białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 18:21, jackass napisał:

Jestescie nadal zadowoleni ze swojej PSP ? Mimo uplywu czasu,braku dobrych gier,drogich premierowkach
?


A czemu mamy nie być? :D Konsolka ma wiele możliwości i nie tylko służy do grania :) Dobre gry będą, chociażby LocoRoco 2, God of War: COO lub Patapon xD Cena trochę wysoka, ale jak już się kupi dobrą grę, to się ją katuje baaaaaardzo długo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze to Patapon wyglada mi na jakas japonska popierdolke ktora sie znudzi i nie bedzie sie chcialo do niej wracac.Ale widac ze tworcy ida w strone Loco Roco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2007 o 17:10, bartek_kawa napisał:

A parę dni później zamówiłem VCS i właśnie przechodzę na 100% ;)

ja też aktualnie pogrywam w GTA: VCS i przechodzę w 100% :D muszę sobie kupić coś nowego bo już trochę mi sie nudzi. a kasę na swoją konsolkę zbierałem przez dwa lata. Pod koniec 2 gimnazjum i tak miałem za mało więc za to że miałem pasek na świadectwie rodzice mi sie dołożyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 18:21, jackass napisał:

Jestescie nadal zadowoleni ze swojej PSP ? Mimo uplywu czasu,braku dobrych gier,drogich premierowkach
?


Ja jestem, a teraz np. kupiłem za 55 zł Field Commandera i jestem z niego zadowolony.
Ale jak dla mnie Patapon będzie dość słaby bo to "gra muzyczna w której robienie kombinacji owocuje większa ilością tych ludków". Zmienie zdanie po jakiejś recenzji albo demku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 18:29, jackass napisał:

szczerze to Patapon wyglada mi na jakas japonska popierdolke ktora sie znudzi i nie bedzie
sie chcialo do niej wracac.Ale widac ze tworcy ida w strone Loco Roco


Popierdółki podbiły DSa :P Nadszedł czas na PSP. Nie jest to złe. Wciskanie w odpowiednim czasie przycisków jest gites :) Taka gierka do relaksu ^^ LocoRoco też jest popierdółką, ale najlepszą jaką widziałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:37, gogiell napisał:


> A parę dni później zamówiłem VCS i właśnie przechodzę na 100% ;)

Kurde, ja mam 92.8 bo mam problem z Insane Stunt Bonusami :/

Wejdź w mapę, przytrzymaj X i ustaw, zęby na mapie było widać wszystkie odkryte Unique Stunty - zobaczysz na byle jakiej mapie z netu, których nie masz i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mam problem z wykonaniem niektórych "upierdliwców" jak np. za lotniskiem jest hangar ze skocznią u góry. Ale na drugi terminal niczym nie przeskoczę (bo szybką bryką nie wjadę bo za szeroka argh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować