Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2007 o 19:43, bojanzaw napisał:

Szukałem w google.pl, kiedy wychodzi LocoRoco 2 i nic. Wiadomo, że ma być, ale kiedy? Wie ktoś
coś na ten temat? ;)

Nic nie wiadomo, ale wątpię, żeby wyszło - Loco Roco to taka typowa gra "na raz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 08:54, bartek_kawa napisał:

Nic nie wiadomo, ale wątpię, żeby wyszło - Loco Roco to taka typowa gra "na raz" ;)


Na razie sequel LocoRoco jest jedynie planowany, a być może już jakieś prace się rozpoczęły. Nic oficjalnego na temat ewentualnej daty premiery nie wiadomo.
http://www.joystiq.com/2007/07/30/loco-roco-sequels-planned-for-psp-as-well-as-ps3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:13, gogiell napisał:

Jest filmik z tej gry - Loco Roco Cocorechcho czy cuś takiego. Poszukajcie na YouTube "Loco
Roco" i dajcie najnowsze.


Zdaje mi się, czy to jest jakieś inne LocoRoco (chodzi o styl rozgrywki). Nie zbieramy już chyba kwiatków i much, tylko same glutki. Dobrze mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale czy LocoRoco to naprawdę taka super gra???? bo mi juz na pierwszy żut oka się niespodobała

wole DragonBalla czy tekena ale locoroco nigdy bym niepomyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:25, Inferno PL napisał:

sorry, ale czy LocoRoco to naprawdę taka super gra???? bo mi juz na pierwszy żut oka się niespodobała


Loco Roco jest fajne ,ale monotonne i przy dłuższej grze nudne.Tymbardziej,że to gra do przejścia w kilka godzin i do której wraca się tylko jak się abrdzo nudzi.Ale moja dziewczyna lubi grac i zbierać Loco ^_^ Jest to smieszna i oryginalna gra,troche popierdółkowata ,pasowała by bardziej na DSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2007 o 23:11, Cmq napisał:

PSP ma zdecydowanie słabsze parametry,Pamiętaj że ogólniki tak naprawdę nic nie mówią i to, że PSP ma 8 razy więcej pamięci
RAM od PS2 nie oznacza, że jest lepsze.PS2 ma szybsze pamięci, dzięki czemu gry mogą mieć ładniejszą
grafikę.

parametry znalezione np na wikipedki i porównanie ich to tak naprawde pic na wodę. obie konsole maja zapewne odmienna architekturę. wiem co nei co o budowie PSP bo poczytałem o tym w fachowej nazwijmy to "lekturze" ale nie bede nikogo tu zanudzac, mowiac krótko parametry psp nie moga swiadczyc tak naprawde o jej wydajnosci, bo np pamięci ram nie sa zwyklymi pamieciami(maja budowę tzw potokową bo operacje na pamiechach sa robione w 2 cyklach zegara a wynika to z zasady działania procesora ktory nazywa się MIPS 4000(zainteresowanych odsylam do ksiazek z architektury tam jest do dobrze opisane).-chcialem po prosttu uzmyslowic ze w konsolach takich jak psp wszystko co odpowiada za wyswietlanie grafiki ma zupelnie inna architekturę anizeli w komputerach PC, i to ze psp ma 4 mb pamieci graficznej nei przeszkadza jej aby wyswietlic w miare porzadna grafike(tekken np), jak myslicie czy taki tekken chodzil by na kartach graficznych takich jak voodo?nie sadze..psp ma wydajnosc porownywalna do gf2 mx :) no mniejsza troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:25, Inferno PL napisał:

sorry, ale czy LocoRoco to naprawdę taka super gra???? bo mi juz na pierwszy żut oka się niespodobała


wole DragonBalla czy tekena ale locoroco nigdy bym niepomyślał


LocoRoco rządzi, mówię poważnie. Chociaż wygląda na grę dla maluchów, to każdego rozbawi. Przez cała grę miałem banan na twarzy :) Bardzo przyjemnie się gra. Jackass napisał, że może się znudzić, ale ja drugi raz przechodzę, bo naprawdę świetna gra. Przeszedłem w 4-5h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ma wydajnosc porownywalna do gf2 mx :) no mniejsza troche"-chcialem przez to powiedzieć ze gf2 mx oferowal niewiele lepsza grafike przy zachowaniu plynnosci >25 fps. bo wiekszosc gier przeszedlem z predkoscia 15,20 i musialem to znosic :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:56, Inferno PL napisał:

możecie mi polecić jakąś dobrą gre na PSP która zabrała by mi wiele cennych godzin??
tylko nie LocoRoco

GTA: Vice City Stories(przeszedłem po tygodniu NAPRAWDĘ intensywnej gry), Killzone i wiele dużych produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:01, Rumcajs52 napisał:

>
Ja bym kupił zwykłe PSP bo jest tańsze(a parametry o ile mi wiadomo takie same) i jest takie
hmm... solidniejsze.


Mylisz się, co do parametrów. Slim ma więcej RAMu, co pozwala na szybsze loadingi. Ja bym wziął Slimke, kosztuje 679zł (Ultima), a na Allegro 669zł lub mniej nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:01, Rumcajs52 napisał:

>
Ja bym kupił zwykłe PSP bo jest tańsze(a parametry o ile mi wiadomo takie same) i jest takie
hmm... solidniejsze.

Slim ma 2x więcej RAMu - zwykle 32mb, a slim 64mb. Co to daje? Szybsze ładowanie gier na PSP, ale nie wszystkich - tzn. albo ładują się dużo szybciej, albo tak samo.

Ja bym kupił zwykłe PSP, gdyż wkurza mnjie ta błyszcząca obudowa, którą już mam zarysowaną. I strasznie łatwo ją pobrudzić - a w zwykłym PSP tylko przedni panel masz błyszczący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:56, Inferno PL napisał:

możecie mi polecić jakąś dobrą gre na PSP która zabrała by mi wiele cennych godzin??
tylko nie LocoRoco


PES6 lub nadchodzący 08. Problem w tym, że nie ma komentatora. FIFA też jest dobra i jest komentator. Burnout Legends jest też bardzo dobre oraz Field Commander - bardzo dobra strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:11, Rumcajs52 napisał:

>
Eee.tam loadingi nie są ważne.
Slim dla mnie to takie gó*ienko jest, a Fat to czuć że solidne^^


Inaczej byś powiedział, gdybyś miał zagrać w PESa6 lub WWE Smackdown (xD). W PESie loadingi są troszeczkę długie. A WWE to już porażka. Jest przecież filmik na youtube.com, na którym masz pokazane chyba 8min loadingu gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować