Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Witam, nieznalazlem tematu ogolnego tego cacka więc mozemy pisac tutaj, swoje sugestie porady itd. Ja sie zastanawiam na kupnem psp ale brak mi tych 1000zl i odraza mnie drogosc gier wychodzacych na ta konsole, aaa i powiedzcie prosze jak to jest z internetem?? jakie koszta i wogle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa i jeszcze jedno, znalazelm stronke z grami na PSP 1 ma 16 mb przykladowo wiec ile sie taka gre przechodzi na psp?? aa no i oczywiscie jakbym sciagnal taka gre na kompa, i potem moge ja wzucic na moje cacko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok to mo ze ja zacznę. PSP jak wiesz jest sprzętem multimedialnym (filmy, muzyka ,gry internet itp itd) aby mieć dostęp do internetu musisz byc jednak w pobliżu hot spota lub acces pointa (co nie zawsze jest możliwe). Sprawa gier hmmm o ile zwykłe piraty typu iso będą z pewnościa potępione przez moderatorów, to na pewno inaczej będzie z wszelką maścią programów hombrew (hity ze starych platform, programy dodajace nowe funkcje itp.) o ile wcześniej trzeba było mieć bios 1.5 , to teraz dzieki panu F. wystarczy mieć gta ;p Jak chcesz mieć tanie orginały to obserwuj allegro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 17:54, Sand Wraith napisał:

ok to mo ze ja zacznę. PSP jak wiesz jest sprzętem multimedialnym (filmy, muzyka ,gry internet
itp itd) aby mieć dostęp do internetu musisz byc jednak w pobliżu hot spota lub acces pointa
(co nie zawsze jest możliwe). Sprawa gier hmmm o ile zwykłe piraty typu iso będą z pewnościa
potępione przez moderatorów, to na pewno inaczej będzie z wszelką maścią programów hombrew
(hity ze starych platform, programy dodajace nowe funkcje itp.) o ile wcześniej trzeba było
mieć bios 1.5 , to teraz dzieki panu F. wystarczy mieć gta ;p Jak chcesz mieć tanie orginały
to obserwuj allegro ...


no iso iso wiem ze nie sa tolerowane ale pytam z ciekawosci czy zadzialy by na psp jak by sie je wzucilo, niemam nawet psp wiec pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O acces spot nie wiele wiem, ale hot spot to takie miejsce do którego podłączasz swoje PSP/laptop/inne urządzonko, i za friko korzystasz z internetu :) Wiem, że w Warszawie jest to w Pizza Hut i w czymś jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest to darmowa gra (jesli takowe sa) to zapewne ze strony skad sciagnales jest informacja co i jak. Natomiast jesli jest to pirat to nie dziw sie, ze nikt Ci nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 17:16, Piotrek K. napisał:

Jesli jest to darmowa gra (jesli takowe sa) to zapewne ze strony skad sciagnales jest informacja
co i jak. Natomiast jesli jest to pirat to nie dziw sie, ze nikt Ci nie pomaga...


tego nie powiedzalem!!! pytam na prosta odp zadziala? bo niewiem czy kupic psp czyu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto prosta odpowiedź:

2. Co jest zabronione

Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
- wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
- powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 17:28, kNOT napisał:

Oto prosta odpowiedź:

2. Co jest zabronione

Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich
plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie
takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie
piractwa
- wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie
tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać
tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych
plików


użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
- powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie


aha no to sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:04, olki77 napisał:

A ten ile w koncu kosztuje ta konsolka bo kłóce sie z kolega on mowi ze 1200 a ja ze 800 kto
ma racje


Oficjalnie chyba ciagle 1099. Niebawem nastapi obnizka do 777PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka zastanawiam sie nad kupnem tej konsolki przenoscnej tylko mam takie pytanie do osob ktore juz ta konsolke maja czy jak czlowiek chce posluchac mp3 i wyjsc np.na dwor to czy ona przeszkadza bardzo ciezar nie robi sie wiekszy czym dluzej sie nosi ?? itd itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzis dostałem swojego PSP przyznam wajne cacuszko tylko mam mały problem ja to cacuszko podłonczyc do neta ??
nie jestem pewnien czy ma to jaką roznice ze ja swoje PSP kupiłem w USA ale to chyba nie ma nic do zeczy z problemem podłonczenia sie do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować