Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Elo ja mam takiego klopot,ja na psp mam lacze z netem prze Wi-Fi i nie moge sluchac muzy i ogladac filmikow ze stronek..i sedno sprawy jest takie czy ktos wie jak zrobic zebym mogl ogladac filmiki i sluchac muzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 18:17, glebcio napisał:

Elo ja mam takiego klopot,ja na psp mam lacze z netem prze Wi-Fi i nie moge sluchac muzy i
ogladac filmikow ze stronek..i sedno sprawy jest takie czy ktos wie jak zrobic zebym mogl ogladac
filmiki i sluchac muzy?


Jeśli chodzi Ci o oglądanie tego przez przeglądarkę, to będzie ciężko.
Jest pewien program homebrew-psptube się nazywa.
Pozwala oglądać filmiki z YT.
CO do muzy, to jakoś nie zwracałem na to uwagi i nie było to dla mnie problemem.
Jest radio internetowe w sofcie 3.80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:48, Lasca napisał:

> Elo ja mam takiego klopot,ja na psp mam lacze z netem prze Wi-Fi i nie moge sluchac muzy
i
> ogladac filmikow ze stronek..i sedno sprawy jest takie czy ktos wie jak zrobic zebym mogl
ogladac
> filmiki i sluchac muzy?

Jeśli chodzi Ci o oglądanie tego przez przeglądarkę, to będzie ciężko.
Jest pewien program homebrew-psptube się nazywa.
Pozwala oglądać filmiki z YT.
CO do muzy, to jakoś nie zwracałem na to uwagi i nie było to dla mnie problemem.
Jest radio internetowe w sofcie 3.80 :)


tak dobra ale jak ten program na psp wrzucic

Dnia 27.01.2008 o 21:48, Lasca napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 10:13, glebcio napisał:

tak dobra ale jak ten program na psp wrzucic


Wrzucić normalnie - przekopiować z kompa na kartę pamięci. Problem może być co najwyżej z odpaleniem go na PSP. Musisz mieć do tego custom firmware, ale jak go wgrać i używać to zupełnie inna historia. Poszukaj artykułów na forach poświęconych wyłącznie PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 15:16, glebcio napisał:

bez karty nic nie zrobie?


Tak prawdę mówiąc, to PSP bez karty pamięci jest "wersją demo" konsoli. Poza uruchomieniem gry nie jesteś w stanie nic zrobić. Nawet stanu gry nie zapiszesz i żeby nic nie stracić musisz pilnować, żeby jej nigdy nie wyłączyć, a zawsze usypiać, oraz żeby baterii nigdy nie zabrakło. Poza tym jesteś zmuszony do grania tylko w jedną grę, bo jak tylko zachce Ci się ją zmienić - tracisz wszystko z tej pierwszej. Podobnie ma się sprawa z dodatkowymi atrakcjami oferowanymi przez PSP - zero zdjęć, filmów, muzyki, o homebrew już nie wspomnę. Leć na Allegro i kup jakiegoś Sandiska 2GB, w chwili obecnej karty są naprawdę tanie w porównaniu do cen sprzed roku czy dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:23, Klimos napisał:

> bez karty nic nie zrobie?

Tak prawdę mówiąc, to PSP bez karty pamięci jest "wersją demo" konsoli. Poza uruchomieniem
gry nie jesteś w stanie nic zrobić. Nawet stanu gry nie zapiszesz i żeby nic nie stracić musisz
pilnować, żeby jej nigdy nie wyłączyć, a zawsze usypiać, oraz żeby baterii nigdy nie zabrakło.
Poza tym jesteś zmuszony do grania tylko w jedną grę, bo jak tylko zachce Ci się ją zmienić
- tracisz wszystko z tej pierwszej. Podobnie ma się sprawa z dodatkowymi atrakcjami oferowanymi
przez PSP - zero zdjęć, filmów, muzyki, o homebrew już nie wspomnę. Leć na Allegro i kup jakiegoś
Sandiska 2GB, w chwili obecnej karty są naprawdę tanie w porównaniu do cen sprzed roku czy
dwóch.



A można korzystać z internetu bez karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:58, arti95 napisał:

hallllllllloooooooooooooo jest ktoś?

Nie licz, ze ktoś odpowie w ciągu 5 minut - to nie jest czat. Tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:05, Nadrill napisał:

Update dla PSP - wszedł soft 3.90. Dodano Skype i komunikator Go!Messenger, który będzie działał
w marcu.

Skype jest tylko dla Slima .....Mam pytanko .Czy wiesz na jakiej zasadzie ebdzie dzialal headset do tego Skype ? Bedzie do zakupienia osobno ?
Edit
Dowiedzialem sie ze bedzie dziala headset dzialajacy z Talkmanem w zestawie .Mam tylko pytanie odnosnie tego filmiku przedstawiajacego dzialanie Skype w PSP http://kotaku.com/350606/hands+on-with-skype-psp
Czy ten gosc podlaczyl zwykly komputerowy mic do pilota w PSP i tak to dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:55, jackass napisał:

> Update dla PSP - wszedł soft 3.90. Dodano Skype i komunikator Go!Messenger, który będzie
działał
> w marcu.
Skype jest tylko dla Slima .....Mam pytanko .Czy wiesz na jakiej zasadzie ebdzie dzialal headset
do tego Skype ? Bedzie do zakupienia osobno ?
Edit
Dowiedzialem sie ze bedzie dziala headset dzialajacy z Talkmanem w zestawie .Mam tylko pytanie
odnosnie tego filmiku przedstawiajacego dzialanie Skype w PSP http://kotaku.com/350606/hands+on-with-skype-psp
Czy ten gosc podlaczyl zwykly komputerowy mic do pilota w PSP i tak to dziala ?


Niekoniecznie. Można kupić firmowy headset od Sony: http://tnij.org/headset
Albo po prostu zrobić samemu. Poradnik: http://tnij.org/poradnikpsp
Do drugiego sposobu potrzeba też pilota od słuchawek do psp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:48, Maślana11 napisał:

Co z Irda na PSP. Mam tłuściocha(FAT) jest port ale nie ma softu!!!!!!!!!!!!!

Co z Irdą? Nic. Leży nieużywana o kilkudziesięciu softów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:32, bartek_kawa napisał:

> Co z Irda na PSP. Mam tłuściocha(FAT) jest port ale nie ma softu!!!!!!!!!!!!!
>
Co z Irdą? Nic. Leży nieużywana o kilkudziesięciu softów.

Mając Custom Firmware można uruchomić iRShell''a ... i tak zadziała. W oficjalnym softach nie ma obsługi IR stąd usunięto ją w Slim''ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:23, Klimos napisał:

> bez karty nic nie zrobie?

Tak prawdę mówiąc, to PSP bez karty pamięci jest "wersją demo" konsoli. Poza uruchomieniem
gry nie jesteś w stanie nic zrobić. Nawet stanu gry nie zapiszesz i żeby nic nie stracić
musisz pilnować, żeby jej nigdy nie wyłączyć, a zawsze usypiać, oraz żeby baterii nigdy
nie zabrakło. Poza tym jesteś zmuszony do grania tylko w jedną grę, bo jak tylko zachce
Ci się ją zmienić - tracisz wszystko z tej pierwszej. Podobnie ma się sprawa z dodatkowymi
atrakcjami oferowanymi przez PSP - zero zdjęć, filmów, muzyki, o homebrew już nie wspomnę.
Leć na Allegro i kup jakiegoś Sandiska 2GB, w chwili obecnej karty są naprawdę tanie
w porównaniu do cen sprzed roku czy dwóch.


a dobra kpw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy oplaca sie kupic PSP ?? czy lepiej dolozyc i kupic juz PS3 albo Xbox360? i czy jakbym kupil PSP dzis powiedzmy to produkowano by na nia gry jeszcze przez pare lat czy juz mowia o nastepcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytając się w temacie o PSP, na pewno nikt nie powie, że warto kupować PSP, więc to pierwsza sprawa... A druga... jeżeli masz TV z HD, odpowiednio dużo kasy, kup PlayStation 3.

O następcy się nie mówi, gry będą produkowane.... trudno powiedzieć, bo rynek handheldowy jest trudny do przewidzenia i nie jak w przypadku takie PS2, na którego gry są produkowane o ponad 6 lat, tu moim zdaniem gry będą produkowane jeszcze przez jakieś 4 lata, ale trzeba liczyć się z tym, że ostatnie tchy PSP będą mizerne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować