Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 20:15, Pernia napisał:

Lasca ty sprzedajesz psp? jak to? :P. Przecież masz stronke, reklamujesz ją, i co? opuszczasz
scenę PSP ? :P


Ja tam tlyko piszę-to nie jest moja strona
Scena psp nie istnieje, przynajmniej w Polsce
(tak jest imo)
A sprzedaję i bo nie mam za co żyć może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, Jak zaczęlismy gadac o PSP to ty odchodzisz. Fe :P. Dobra, trudno. Zwoich Informacji nie sprzedajesz, tylko konsolę, więc zawsze będziemy mogli pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:19, Pernia napisał:

eh, Jak zaczęlismy gadac o PSP to ty odchodzisz. Fe :P. Dobra, trudno. Zwoich Informacji
nie sprzedajesz, tylko konsolę, więc zawsze będziemy mogli pogadac :)


Za prowadzenie dobrego serwisu też jest kasa;)
Tylko musza byc do tego wizyta;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy do PSP Slim z softem 3.60 da się wrzucić firmware homebrew? Bo mimo przekopania kilkuset stron poświęconych temu zagadnieniu nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Wiem, że bateria pandory odpada - te ze Slim''a się nie nadają chyba...
EDIT O ile to legalne, rzecz jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, z oryginalnym nie. Masz jakiegoś kolegę z PSP ''fat''? Poproś go, żeby ci PSP przerobił. Pandorą oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:44, Pernia napisał:

Nie, z oryginalnym nie. Masz jakiegoś kolegę z PSP ''fat''? Poproś go, żeby ci PSP przerobił.
Pandorą oczywiście :)


Problem jest taki, że nie mam znajomego z PSP Fat. Chyba moją jedyną nadzieją będzie Time Machine...
http://www.cdrinfo.pl/news/12266
Jedyny problem to taki, że jeszcze nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ja nie rozumiem Time Machine, albo ty. :P. Time machine, będzie to FW1.50 do Slimki. Tak , na 1.50 da się odpalac Homebrew Etc, ale. Jak chcesz zejsc z 3.60 do 1.50? :P. No jak? :P. Klikniesz update''a, to będzie że nie można do niższej wersji Downowac. :P. Chyba że zrobią znowu jakiś Downgroader, znowu z HEN''em....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:48, ziptofaf napisał:

Problem jest taki, że nie mam znajomego z PSP Fat. Chyba moją jedyną nadzieją będzie
Time Machine...
http://www.cdrinfo.pl/news/12266
Jedyny problem to taki, że jeszcze nie wyszedł.



to nie tak, time machine sam w sobie jest modyfikacją softu, więc bay go odpalić, musisz mieć już przerobiony soft;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:34, ziptofaf napisał:

Mam pytanie. Czy do PSP Slim z softem 3.60 da się wrzucić firmware homebrew? Bo mimo
przekopania kilkuset stron poświęconych temu zagadnieniu nie znalazłem jednoznacznej
odpowiedzi. Wiem, że bateria pandory odpada - te ze Slim''a się nie nadają chyba...
EDIT O ile to legalne, rzecz jasna...

W Slimie w akcje wchodzi El Despertar Cementerio ...To taka Pandora dla Slima .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gry na psp sa traktowane po macoszemu czy tak jak np w PC-wej wersi NFS są wszystkie opcje tyle samo fur itp. i czy czuc durza ruznice miedzy gra w gry na PSP a np PC nie chodzi mi tu a grafe ani o wielkosc monitora. nadal sie wacham czy wydac te 7 stów na PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 19:57, Cmq napisał:

M33 to custom firmware umożliwiający odpalanie ISO, homebrew, zmianę skinów, czytanie
ebooków i kilka innych opcji. ;)


Czyli na M33 będzie działać homebrew bez przerabiania PSP lub wgrywania MODchip''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:21, Pernia napisał:

Jezeli masz M33 to masz przerobione PSP, lol. :P.
O ile wiem, to do PSP nie istnieje modchip więc... :P.


A gwarancję się traci? Bo szokałem o homebrew na innych forach to wszędzie mi pisali że musze przerobić co sięrówna utratą gwarancji... PRZEPRASZAM za moją niewiedzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe masz za co przepraszac. :P. Niby się traci, ale wiesz. Teraz się nie da rozwalic PSP, poza uszkodzeniem Mechanicznym. A jezeli uszkodzi ci się mechanicznie, to tym samym Pada flash. Pada Flash = nie moga wiedziec ze zmieniales FW na Custom :). Przerabiaj, Gorąco Polecam nowiutki Soft 3.90 :p. Homebrew, RM, I ogólnie wszystko, że mucha nie siada :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że istnieje modchip.... -_-
Niewiele się o tym mówi, bo przecież soft custom firmware''y

> czy gry na psp sa traktowane po macoszemu czy tak jak np w PC-wej wersi NFS są wszystkie
> opcje tyle samo fur itp. i czy czuc durza ruznice miedzy gra w gry na PSP a np PC nie
> chodzi mi tu a grafe ani o wielkosc monitora. nadal sie wacham czy wydac te 7 stów na
> PSP

"durza ruznica" jest.... -_-
Zacznijmy od tego, że wersje handheldowe są częstokroć zupełnie inną grą.
Zazwyczaj są to porty z ps2. albo specjalne gry for psp only z jakiejś serii (np. seria NFS>>NFS: Rivals na psp)
PSP nie kosztuje mniej, niż 700zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko moglibyście napisać swoje top 5 gier na psp, ponieważ zastanawiam sie nad kupnem nowej gierki ale nie mam posłu jakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:14, bodzio152 napisał:

Mam pytanko moglibyście napisać swoje top 5 gier na psp, ponieważ zastanawiam sie nad
kupnem nowej gierki ale nie mam posłu jakiej.


Metal Gear Solid Portable Ops
GTA VCS i LCS
Tekken Dark Ressurrection
Monster Hunter Freedom 2
Jeanne d''Arc

Jest Jeszcze sporo świetnych tytułów jak Burnouty, Marvel Ultimate Alliance. Podobno Syphon Filter i jego kontynuacja to genialne skradanki (ale Metala pewnie nie przebiją ;p)- tego potwierdzić nie mogę bo nie grałem, ale oceny zebrały wysokie. A, rewelacyjny jest też Killzone Liberation (moja pierwsza gra na psp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:28, SlimPole napisał:

> Mam pytanko moglibyście napisać swoje top 5 gier na psp, ponieważ zastanawiam sie
nad
> kupnem nowej gierki ale nie mam posłu jakiej.

Metal Gear Solid Portable Ops
GTA VCS i LCS
Tekken Dark Ressurrection
Monster Hunter Freedom 2
Jeanne d''Arc


Do tego jeszcze jeśli lubisz trochę pomyśleć to Warhammer 40k : Squad Command również jest świetny. Polecam też bardzo Locco Rocco i Final Fantasy : Lion War, ta pierwsza naprawdę wciąga a w tej drugiej może nie zachwycisz się grafiką, ale za to na pewno klimatem i przygodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci jeszcze polecił Syphon Filtra ;) - ja kupiłem najnowszą część (Logan`s Shadow) za 79 zł na allegro.
Jeżeli lubisz ścigałki, to na pewno Wipeout i Burnout :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować