Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2008 o 20:01, Pernia napisał:

Modchip, jak Modchip, To jest bardziej nowa płyta główna... :P


Modchip. zwykły modchip. wlutowywany na płytę. ale kiedyś sie go używały, gdy ktos miał bricka. teraz niepotrzebny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 22:08, Wiecha14 napisał:

> Modchip, jak Modchip, To jest bardziej nowa płyta główna... :P


Modchip. zwykły modchip. wlutowywany na płytę. ale kiedyś sie go używało, gdy ktos miał
bricka. teraz niepotrzebny. :) taka ostateczność. nigdy nie odniósł takiego sukcesu jak softy DaXa.


Przepraszam za dwa posty. zły przycisk, a usunąc sie nie da ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:59, Davidskrk napisał:

czy gry na psp sa traktowane po macoszemu czy tak jak np w PC-wej wersi NFS są wszystkie
opcje tyle samo fur itp. i czy czuc durza ruznice miedzy gra w gry na PSP a np PC nie
chodzi mi tu a grafe ani o wielkosc monitora. nadal sie wacham czy wydac te 7 stów na
PSP


O to się nie bój PSP jest bardzo dobrze traktowane, ale jednak niektóre multiplatformowe tytuły zostają potraktowane gorzej ( vide Transformers: The Game ) ale ten przykład pokazuje że to zazwyczaj crapy na dużych konsolach są jeszcze bardziej skiepszczane , aha no i totalnie został zrypany Splinter Cell: Essentials to taki crap jest że w ogóle nie da się grać, a chłopaki z Ubi się chyba zawstydzili bo jak dotychczas to nie był żadnego następnego SC na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zagrywam się w demko patapona :D - szkoda że w Japońskich krzaczkach, ale teraz rozumiem, że to połączenie gry muzycznej ze strategią, jest dość smakowite :) - nie mamy "z góry" ustalonego tekstu, tylko wystukujemy rytm na "bębnach", tzn. kiedy oddział ma iść do przodu, trzeba zrobić "pata-pata-pata-pon!", tzn 3x kwadrat i jeden raz kółko - całkiem fajna gierka, ale czekam na normalne demko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który sprzęcik jest lepszy: 1. Adapter WiFi MAX na USB za 169 zł czy 2. WiFi USB Key - ThrustMaster za 149 zł?? Mam zamiar sobie kupić i nie wiem który...

20080207155839

20080207155900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej... a jak bym miał teraz soft 3.90 M33 i wyszedłby 3.9X lub 4.XX zwykły to bym miał zpowrotem nieprzerobiony soft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz przerobiony i Sony wyda nowy soft, to czekasz aż panowie przerabiacze przerobią ten najnowszy.

Co do tych wifi... nie kupuj rzeczy na USB, bo do działania musisz mieć włączonego kompa.
Lepiej kupić router z wirelessem
Już to któryś raz powtarzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:34, Lasca napisał:

Jeśli masz przerobiony i Sony wyda nowy soft, to czekasz aż panowie przerabiacze przerobią
ten najnowszy.

Co do tych wifi... nie kupuj rzeczy na USB, bo do działania musisz mieć włączonego kompa.
Lepiej kupić router z wirelessem
Już to któryś raz powtarzam...


Chodzi mi o to, czy z M33 da się zrobić z powrotem zwykły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2008 o 16:41, Ghoster7 napisał:

Chodzi mi o to, czy z M33 da się zrobić z powrotem zwykły?

jasne.Wystarczy nagrac oficjalny soft i juz .....ale musi byc (chyba) wyzszy niz ten M33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:57, jackass napisał:


> Chodzi mi o to, czy z M33 da się zrobić z powrotem zwykły?
jasne.Wystarczy nagrac oficjalny soft i juz .....ale musi byc (chyba) wyzszy niz ten
M33


I o to mi loto :D Dzięki za odpowiedź :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś downgrade z 3.90 na 3.80? Bo wgrałem oryginalny soft i dopiero później dowiedziałem się o tym o czym pisałem w poprzednich postach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie a więc kupiłem PSP i teraz szukam fajnej na gram.pl może doradzicie jakiejś która jest dostępna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:49, arti95 napisał:


Mam pytanie a więc kupiłem PSP i teraz szukam fajnej na gram.pl może doradzicie jakiejś
która jest dostępna...


"Fajnej...." - nie dopisałeś o co ci chodziło, ale jeżeli o gierkę to kup Killzone Liberation, Loco Roco, lub zastanów się jeszcze nad Wormsami ze sklepu gram.pl - http://www.gram.pl/sk6_8AjkGu0_Worms_Open_Warfare_2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 14:38, gogiell napisał:

>
> Mam pytanie a więc kupiłem PSP i teraz szukam fajnej na gram.pl może doradzicie
jakiejś
> która jest dostępna...

"Fajnej...." - nie dopisałeś o co ci chodziło, ale jeżeli o gierkę to kup Killzone Liberation,
Loco Roco, lub zastanów się jeszcze nad Wormsami ze sklepu gram.pl - http://www.gram.pl/sk6_8AjkGu0_Worms_Open_Warfare_2.html


aha dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 15:50, gogiell napisał:

Ja właśnie zagrywam się w demko patapona :D - szkoda że w Japońskich krzaczkach, ale
teraz rozumiem, że to połączenie gry muzycznej ze strategią, jest dość smakowite :) -
nie mamy "z góry" ustalonego tekstu, tylko wystukujemy rytm na "bębnach", tzn. kiedy
oddział ma iść do przodu, trzeba zrobić "pata-pata-pata-pon!", tzn 3x kwadrat i jeden
raz kółko - całkiem fajna gierka, ale czekam na normalne demko :)


No te krzaki to tylko przeszkadzają, ale tak ogólnie to giera jest miodzio, aha miałem jeden problem a mianowicie demko mi się nie chciało uruchomić. Komunikat coś z Corpybigtem czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 14:46, Ghoster7 napisał:

A tak w ogóle da się zrobić downgrade softu 3.90 na 3.80?


Wiesz co nie jestem pewien, ale jeśli nie to pewnie dlatego że jeszcze nikt nie zrobił odpowiedniego downgradera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 14:49, PsP GaMeRzOnE napisał:

Wiesz co nie jestem pewien, ale jeśli nie to pewnie dlatego że jeszcze nikt nie zrobił
odpowiedniego downgradera.


Aha... to muszę poczekać na nowszy soft i jesze poczekać na M33 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować