Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 16:24, Davidskrk napisał:

> Weszło by ;) - problem jest jeden - mojemu koledze na przerobionym sofcie demka
nie działają,
> ale... możesz spróbować ;)
OK :) ale karte kupowalem uzywana na ktorej jest jedna gra i chodzi to moze demko tez
pujdzie :)


Eckhm, Jakiej Firmy masz kartę? Bo jeżeli sony to mogłeś się wpakowac w niezłe g... Większośc Kart "SOny" to podróbki, dlatego inwestuje się w Nowe Sandiski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 07:52, Davidskrk napisał:

Szukam jakies dobrej sieczki na PSP cos w stylo God Of War albo jakies fajnej gierki
z niezla grafa :)

Sieczka w stylu GoW? Może Bounty Hounds? Demo jest dostępne w sieci.

A z fajną grafiką? BH jest z dość fajną grafiką, ale mogę ci jeszcze polecić Crisis Core.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 10:51, Lasca napisał:

podróbek, czy poprostu kart innych firm
Jeśli coś jest niemarkowe,to odrazu jest podróbką?

Jezeli cos jest niemarkowe i jest pod markowa nazwa z markowym logo producenta to jest podrobka niewatpliwie.Ciezko odroznic podrobke od markowego produktu bo nawet opakowanie ludzaco jest podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio pożyczyłem sobie GTA: LCS i jestem zachwycony, ale uważam że VCS jest dużo, dużo lepsze. Ale i tak gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie
mam wielki problem poniewaz chcialbym ogladac sobie filmiki z youtube na psp
a wiec posciagalem sobie te filmiki i skonwertowalem je w xilisoft converter wizard 3
po skonwertwaniu zagralem skonwertowany plik do psp
i go obejrzalem i zgral mi sie w czesci cos sie stalo nie wiem i prosze o pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 11:29, dawko1 napisał:

po skonwertwaniu zagralem skonwertowany plik do psp
i go obejrzalem i zgral mi sie w czesci cos sie stalo nie wiem i prosze o pomoc !!


Jak zgrał się w części, to po prostu go jeszcze raz nagraj. Jak skonwertował się w części (spróbuj odtworzyć film na kompie), to przekonwertuj jeszcze raz. Nie znam programu, którego używasz, ale możliwe, że to jakaś wersja demonstracyjna, której ograniczeniem jest konwersja jedynie kawałka klipu. Spróbuj jakiegoś konwertera online, np. http://vixy.net/ bądź też innego znalezionego w googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 11:42, Klimos napisał:

> po skonwertwaniu zagralem skonwertowany plik do psp
> i go obejrzalem i zgral mi sie w czesci cos sie stalo nie wiem i prosze o pomoc
!!

Jak zgrał się w części, to po prostu go jeszcze raz nagraj. Jak skonwertował się w części
(spróbuj odtworzyć film na kompie), to przekonwertuj jeszcze raz. Nie znam programu,
którego używasz, ale możliwe, że to jakaś wersja demonstracyjna, której ograniczeniem
jest konwersja jedynie kawałka klipu. Spróbuj jakiegoś konwertera online, np. http://vixy.net/
bądź też innego znalezionego w googlach.

ok a jak by sie na kompie zgrac nie dalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 11:57, matui1996 napisał:

Mam pytanie.

- Czy warto kupić Psp??

zalezy do czego bedziesz je uzywac
moim zdaniem warto bo np. jak wyjezdzasz na jakas wycieczke na 2 tygodnie bez komputera to psp sie przyda np. do:
-ogladania filmow
-grania
-sluchania muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


dobra skonwertowalem z tewgo vixy.net i sciagnalem i chcialem zobaczyc ile to zajmuje i patrze 0b o co tera kaman to ja juz nie wiem. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 12:07, dawko1 napisał:

dobra skonwertowalem z tewgo vixy.net i sciagnalem i chcialem zobaczyc ile to zajmuje
i patrze 0b o co tera kaman to ja juz nie wiem. :-/


To w takim razie chyba Ci nie pomogę. Sprawdziłem samemu i wszystko działa. Najpierw wklejasz link na vixy.net i wciskasz Start. Czekasz trochę czasu (w zależności od długości filmu) aż pojawi się link "Download". Klikasz na niego i ściągasz klip video na dysk. To wszystko, u mnie zaskoczyło bez problemów i za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylu tu ekspertów, że aż zapytam, może ktoś mi pomoże.
Po przekopywaniu kilku for o PSP nie uzyskałem zadowalającej odpowiedzi na pytanie: co dzieje się z moim edytorem tekstu w PSP?
Chciałem wlaśnie zagrać sobie w MGS: Portable Ops, a do rozpoczęcia gry potrzebne jest stworzenie profilu, co wiąże się z wpisaniem nicka. I tu jest problem. W czasie, gdy edytor próbuje się włączyć, konsola łapie zawiechę i się wyłącza. Nie mam pojęcia jak to się stało, próbowałem format flash1, zmianę thema, format karty... A zmiana softu nie wiem, czy pomoże, bo o czymś takim nie słyszałem.
Sprawdzałem to na innych grach, to samo.
Mam soft 3.80 M33-5 w PSP Fat.
Wymiękam, to przekreśla moje granie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 14:20, Szafir4 napisał:

Tylu tu ekspertów, że aż zapytam, może ktoś mi pomoże.
Po przekopywaniu kilku for o PSP nie uzyskałem zadowalającej odpowiedzi na pytanie: co
dzieje się z moim edytorem tekstu w PSP?
Chciałem wlaśnie zagrać sobie w MGS: Portable Ops, a do rozpoczęcia gry potrzebne jest
stworzenie profilu, co wiąże się z wpisaniem nicka. I tu jest problem. W czasie, gdy
edytor próbuje się włączyć, konsola łapie zawiechę i się wyłącza. Nie mam pojęcia jak
to się stało, próbowałem format flash1, zmianę thema, format karty... A zmiana softu
nie wiem, czy pomoże, bo o czymś takim nie słyszałem.
Sprawdzałem to na innych grach, to samo.
Mam soft 3.80 M33-5 w PSP Fat.
Wymiękam, to przekreśla moje granie...


Jak w innych grach masz to samo, to winnym jest zapewne soft - jak widać masz modyfikowany, więc pewnie cosik z nim jest nie tak. Jeżeli możesz to wgraj najnowszy soft dla swojego PSP (chyba 3.90) i zobacz czy będzie się działo to samo. Jeżeli tak, to masz problem i pewnie nie obejdzie się bez serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie polska stone o PSP na ktorej znajde info o premierach recki itp chodzi mi o to zeby byla nom stop aktualizowana i wole was zapytac bo pare stronek znalazlem ale mi nie przypadly do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:05, Davidskrk napisał:

Znacie polska stone o PSP na ktorej znajde info o premierach recki itp chodzi mi o to
zeby byla nom stop aktualizowana i wole was zapytac bo pare stronek znalazlem ale mi
nie przypadly do gustu.


1. PSPWorld
2. PSP-TEAM
3. PSPoland
Jest jeszcze kilka, lecz te są najardziej znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować