Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

A ja zmienię temat. :)

Zna ktoś jakąś dobrą stronkę z themami w .ptf''ach ? żadne .rco, bo nie mam zamiaru bawić się we flash''ach. :)

Chciałem troszkę skustomizować moją białaskę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 19:29, Wiecha14 napisał:

A ja zmienię temat. :)

Zna ktoś jakąś dobrą stronkę z themami w .ptf''ach ? żadne .rco, bo nie mam zamiaru bawić
się we flash''ach. :)


http://www.psp-themes.net/
Tu jest tego całkiem sporo, ale większość jakością nie powala :( Tzn zdarzają się całkiem dobre, ale ciężko je wyłowić w natłoku przeciętniaków. A może to tylko ja taki wybredny jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 10:55, SlimPole napisał:

A co takiego ekscytującego ma się pojawić w nowym sofcie, że tak bardzo się niecierpliwisz,
bo ja jakoś niczego rew[o/e]lacyjnego sobie nie przypominam ;p


M33... chcę sobie przerobić PSP :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 14:25, Ghoster7 napisał:

M33... chcę sobie przerobić PSP :]


I co? Tylko z najnowszego softu da się zrobić downgrade/wgranie alternatywnego firmware''u?
Z tego co się orientuję, to w każdym nowym sofcie Sony wprowadzało mniej lub bardziej skutecznie zabezpieczenia mające uniemożliwić zmianę oprogramowania.
Na scenę PSP nie zaglądałem już od jakiegoś czasu, więc mogę się mylić, ale nieoficjalny soft możesz wgrać sobie już teraz, nie czekając na nową edycję od Sony. Po ukazaniu się nowszej wersji M33 upgrade''ujesz obecnie posiadaną bez żadnych przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Uszkodził mi się wyświetlacz PSP, a konsolę mam na gwarancji. Więc wie ktoś może gdzie w Gdańsku znajdę punkt gdzie wezmą mi PSP na gwarancję i naprawią? Konsolę kupowałem w sklepie menago.com.pl w Szczecinie w Lipcu 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy PSP . Od kilku dni szukam po internecie baterii do PSP Slim większej niż 1200 mah . Wiele osób mówiło mi że takowe nie istnieją a inni że są takie. Bardzo zależy mi aby takowa bateria była oryginalna Sony bo to słyszałem o podróbkach całkowicie mnie do nich zraziło. Znalazłem tylko tą ale nie wiem czy nadaje się ona do slima http://infobot.pl/r/mOr Na allegro są tylko same podróbki a większość oryginałów jest do fat. Proszę o pomoc w tej sprawie .

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm
a wiesz, że baterie do classica pasują w Slimie?
Tylko wystają strasznie.
Wątpie,byś dostał u nas w kraju bateryjkę do Slima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem jakis czas temu PSP i musze przyznac, ze to prawdziwe cudenko: pograsz na tym w sensowne gry, internet poprzegladasz, filmu poogladasz, muzyki posluchasz, zdjecia zachowasz. Czego chciec wiecej? :)

Jedyna wada PSP jest podejscie tworcow niektorych gier: robimy wypasiona grafike, ale olewamy framerate. I co z tego, ze taki Brothers in Arms: D-Day wyglada znakomicie, skoro w niektorych momentach mamy moze z 10 fps? Granie staje sie wtedy baaardzo meczace... A szkoda, bo niektore levele w porownaniu do pecetowej wersji znacznie usprawniono (Carentan, na przyklad, to w wersji PSP najlepszy poziom, kiedy na PC go nienawidzilem).

Ale na szczescie sa gry idealne: Infected (przezabawne male skubanstwo - rzeznia jakiej nie powstydzilby sie Serious Sam polaczony z Unreal Tournamentem), Prince of Persia: RS (trudno mi bylo uwierzyc, ze zagram w to na przenosnej konsolce), Castlevania, LOTR: Tactics... PSP rzadzi po prostu. :) Choc cierpi na chorobe Sony: duzo tytulow, przecietna jakosc - trzeba sie doszukiwac perelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem jakis czas temu PSP i musze przyznac, ze to prawdziwe cudenko: pograsz na tym w sensowne gry, internet poprzegladasz, filmu poogladasz, muzyki posluchasz, zdjecia zachowasz. Czego chciec wiecej? :)

Jedyna wada PSP jest podejscie tworcow niektorych gier: robimy wypasiona grafike, ale olewamy framerate. I co z tego, ze taki Brothers in Arms: D-Day wyglada znakomicie, skoro w niektorych momentach mamy moze z 10 fps? Granie staje sie wtedy baaardzo meczace... A szkoda, bo niektore levele w porownaniu do pecetowej wersji znacznie usprawniono (Carentan, na przyklad, to w wersji PSP najlepszy poziom, kiedy na PC go nienawidzilem).

Ale na szczescie sa gry idealne: Infected (przezabawne male skubanstwo - rzeznia jakiej nie powstydzilby sie Serious Sam polaczony z Unreal Tournamentem), Prince of Persia: RS (trudno mi bylo uwierzyc, ze zagram w to na przenosnej konsolce), Castlevania, LOTR: Tactics... PSP rzadzi po prostu. :) Choc cierpi na chorobe Sony: duzo tytulow, przecietna jakosc - trzeba sie doszukiwac perelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 20:02, military napisał:

Kupilem jakis czas temu PSP i musze przyznac, ze to prawdziwe cudenko: pograsz na tym
w sensowne gry, internet poprzegladasz, filmu poogladasz, muzyki posluchasz, zdjecia
zachowasz. Czego chciec wiecej? :)

legalnego dostepu do homebrew ,dluzszej pracy baterii,nizszej ceny

Dnia 16.03.2008 o 20:02, military napisał:


Jedyna wada PSP jest podejscie tworcow niektorych gier: robimy wypasiona grafike, ale
olewamy framerate. I co z tego, ze taki Brothers in Arms: D-Day wyglada znakomicie, skoro
w niektorych momentach mamy moze z 10 fps? Granie staje sie wtedy baaardzo meczace...

10 FPS na przenosnej konsolce ? Hmm.....to nie Burnout ze sowimi stałymi 60 co?grałeś w demo God of War ?Tiaaa....10 FPSów :/

Dnia 16.03.2008 o 20:02, military napisał:


Ale na szczescie sa gry idealne: Infected (przezabawne male skubanstwo - rzeznia jakiej
nie powstydzilby sie Serious Sam polaczony z Unreal Tournamentem),

Hmmm......na forum Skizo widziałem opinię ,ze to najgorszy crap

Dnia 16.03.2008 o 20:02, military napisał:

Choc cierpi na chorobe Sony: duzo tytulow, przecietna
jakosc - trzeba sie doszukiwac perelek.

Dużo tytułów ? Perełek ? Może jeszcze super hitów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 12:31, arekskate napisał:

Zamówiłem właśnie gierkę Pata pata pon pon ;) Czy ktoś może jest jej posiadaczem? Podobno
gierka bardzo wciąga.


Kumpel ma i miałem okazję zagrać. Zabawna gierka :) Jednak z czasem może się znudzić ;F Przy bossie wymiękam, bo nie da się go pokonać ni ch***...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować