Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 20:10, jackass napisał:

legalnego dostepu do homebrew ,dluzszej pracy baterii,nizszej ceny


Mnie tam ceny nie przeszkadzaja. Dalem rownowartosc 500 zl. Za gry place do 10-15 funtow - niewiele.

Dnia 16.03.2008 o 20:10, jackass napisał:

10 FPS na przenosnej konsolce ? Hmm.....to nie Burnout ze sowimi stałymi 60 co?grałeś
w demo God of War ?Tiaaa....10 FPSów :/


Nie rozumiem tych strzepkow chaotycznych mysli.

Dnia 16.03.2008 o 20:10, jackass napisał:

Hmmm......na forum Skizo widziałem opinię ,ze to najgorszy crap


A ja widzialem opinie, ze dzisiaj mialo padac.

Dnia 16.03.2008 o 20:10, jackass napisał:

Dużo tytułów ? Perełek ? Może jeszcze super hitów ?


Rewelacyjnych gier - i owszem. Beyond Good and Evil nigdy nie byl hitem. A to rewelacyjna gra. W zasadzie mam gdzies opinie wiekszosci, bo wg wiekszosci hitem byl Quake 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:54, Konrad512 napisał:

Wie ktoś ile kosztuje oryginalna karta 4GB do PSP? Pytam bo na allegro są podobno kiepskie
podróby...

Wg.mnie coś koło 130zł ,ale w Empiku są 4GB Sony + Virtua Tennis za 199zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 16:54, Konrad512 napisał:

Wie ktoś ile kosztuje oryginalna karta 4GB do PSP? Pytam bo na allegro są podobno kiepskie
podróby...

Spokojnie oryginał po ~100 złotych.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 18:41, jackass napisał:

Wg.mnie coś koło 130zł ,ale w Empiku są 4GB Sony + Virtua Tennis za 199zl


Taak? To super promocja, akurat będe miał bon do Empiku 100zł, więc pewnie kupie. W jakim to Empiku widziałeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2008 o 19:58, Konrad512 napisał:

Taak? To super promocja, akurat będe miał bon do Empiku 100zł, więc pewnie kupie. W jakim
to Empiku widziałeś? :D

Na twoim miejscu od razu bym brał .Widziałem w Starym Browarze ,Gdańsku i Koszalinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszło mi Patapon na PSP i powiem jedno ... jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem, to nie ma się nad czym zastanawiać! Brać, póki ciepłe :) Gierka świetna, wystarczy pograć godzinkę i już pod nosem będziecie nucić Pata Pata Pata Pon ... Pon Pon Pata Pon. W tą gierkę gra się z uśmiechem na ustach, kiedy widzisz malutkie oczka szarżujące na potwora. Jak najwięcej takich gier na PSP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem się posiadaczem PSP. Jeszcze nawet nie mam Memory Sticka, jutro z rana jade i kupuje 2gb, bo hackować nie będe i potrzebuje miejsca tylko na dema i kilka piosenek. Jak na razie jest świetnie, bardzo fajny system :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 00:17, Konrad512 napisał:

Dzisiaj stałem się posiadaczem PSP. Jeszcze nawet nie mam Memory Sticka, jutro z rana
jade i kupuje 2gb, bo hackować nie będe i potrzebuje miejsca tylko na dema i kilka piosenek.
Jak na razie jest świetnie, bardzo fajny system :D


Jak przerobisz, to dopiero będziesz miał system ;D Będziesz mógł prawie wszystko zrobić ;) Pamiętam jak się bawiłem PSP jako pilotem od TV xD Fajne jazdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 00:17, Konrad512 napisał:

Dzisiaj stałem się posiadaczem PSP. Jeszcze nawet nie mam Memory Sticka, jutro z rana
jade i kupuje 2gb, bo hackować nie będe i potrzebuje miejsca tylko na dema i kilka piosenek.
Jak na razie jest świetnie, bardzo fajny system :D


Gratuluje yakupu . choc nie jestem posiadaczem tej konsolki to pare moich kumpli ma i jest warta kasy :) Musze sobie na nią uzbierac i kupic , bo nie przerucam sie powli tylko na konsole ,a mp3 mnie wkurza ze ma tylko 1 gb pamieci :) Tu tylko dokupic karte i mam tyle muzyki ile chce


bojanzaw to porbie zrobie tacie kawal jak kupie ^ ^ On bdzie ogladął mecz i pyk na m jak miłośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 00:25, Ryan Kam napisał:

Musze sobie na nią uzbierac i kupic , bo nie przerucam sie powli tylko na konsole ,
a mp3 mnie wkurza ze ma tylko 1 gb pamieci :) Tu tylko dokupic karte i mam tyle muzyki ile chce


PSP jako odtwarzacz muzyki nie jest najlepszym pomysłem. Jest za wielkie i mało poręczne. Poza tym z tą ilością pamięci to wcale nie est tak różowo jak myślisz - karty MS Pro Duo mają w tej chwili bodajże max. 8GB, co również w miarę szybko się zapełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare recek gier na PSP :) :

Castlevania: The Dracula X Chronicles - oblokowalem zremasterowane Symphony of Night i moge z cala pewnoscia powiedziec, ze to wydanie (bo to w sumie 3 gry w jednej) jest obowiazkowym zakupem, jesli lubicie zrecznosciowki. Gra jest trudna jak diabli, bedziecie przeklinac ja, denerwowac sie - ale nie odlozycie jej na polke. Castlevania po prostu wymiata! A do grywalnosci dochodzi swietna grafika i ultraplynna animacja. 10\10.

AVP: Requiem - na poczatku totalny zachwyt: "podczerwona" wizja Predatora jest zrobiona rewelacyjnie - jeszcze w zadnej grze nie odwzorowano jej tak dobrze. Grafika jak na PSP jest bardzo dobra, efekt maskowania wymiata. Gra sie bardzo przyjemnie, a uzywanie naramiennego dzialka to sama przyjemnosc. Ale czemu mozna grac tylko Predem, mimo ze za tytul odpowiada Rebellion, tworca pierwszego pecetowego AVP? Czemu misje sa monotonne? Czemu gra jest tak krotka? I dlaczego tak banalnie prosta? Ech, grywalnosci tu bardzo duzo, zwlaszcza jesli lubicie Alieny i Predatora, ale wystarczylo popracowac, a zamiast gry dobrej, mielibysmy arcydzielo. 7+, moze 8\10

Infected! - grajac w to, nie moglem zetrzec usmiechu z twarzy. Po prostu czysta radosc: mamy zombiaki i do nich strzelamy, a one rozbryzguja sie po okolicy. Mozna robic bardzo efektowne kombosy, mozna uzywac wielu broni (jak sobie na nie zarobicie i kupicie), mozna wybierac z masy postaci, z ktorych wiekszosc trzeba najpierw odblokowac, mozna grac w bardzo dobry multi... I sluchac zabawnych briefiengow (ten o wizycie dzieci w Bialym Domu rzadzi), a na koniec poogladac kilka bonusow: teledyski kapel uzyczajacych muzyki do gry, oraz dwie piosenki napisane przez tworcow (naprawde bardzo dobre!). Infected! to kupa bezmozgiej zabawy, ktora porownalbym do Unreal Tournament. Mnie sie bardzo podoba. 9\10

World Tour Soccer - czyli prawdopodobnie najtansza gra na PSP. :) O dziwo, bardzo fajna pilka nozna, potrafiaca niezle emocjonowac. Grafika przyzwoita, wkurza tylko ze siatka w bramce po strzeleniu gola sie nie wygina, no ale coz... Co mozna pisac wiecej o pilce noznej? 8\10

Brothers in Arms: D-day - czyli misje "the best of" z RtH30 i EiB. Dziko grywalne i klimatyczne (jak ktos lubi BiA - ja lubie), ale framerate czasami jest koszmarny, przez co gra sie baaardzo ciezko. A jedna z misji mnie tak przez ilosc FPS wkurzyla, ze prawie darowalem sobie dalsza gre... No coz, mogli wiecej popracowac. 6-7\10, i tak wysoko tylko dlatego, ze tematyka i projekt sa bardzo dobre, ale wykonanie...

Prince of Persia: Rival Swords - czyli Two Thrones na PSP, z paroma dodatkowymi planszami! Gra wlasciwie taka sama jak na PC i konsolach, wiec ocena bedzie taka sama - identycznie jak w innych wersjach, ilosc punktow kontrolnych wyznaczyl sadysta. 8\10

Lord of the Rings: Tactics - klimatyczna, uzalezniajaca strategia turowa z elementami (niewielkimi) RPG. Grafika bardzo dobra (za wyjatkiem paru plansz, ktore wrecz rania oczy), obsluga dziecinnie latwa. Radze od razu grac na hardzie, bo inaczej bedzie zbyt prosto. Jedyna wada: filmikow jest kupa, ale zbyt logicznej fabuly to one nie tworza. Rozumiem, ze ciezko zamknac fabule LOTRa w polgodzinnym zestawie skrawkow, ale mozna bylo sie bardziej postarac. 9\10 - bo naprawde wsysa, a na dodatek zaskakuje, ze udalo sie odtworzyc klimat epickich bitew z uzyciem jedynie kilkunastu jednostek i systemu tur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak odnaleźć IP adress PSP? Bo chce podłączyć PSP do Wi-Fi, mam MAC adress ale router chce jeszcze IP adress i nie moge go nigdzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągałem filmiki w formacie mp4... pisze wyraźnie, że mam do czynienia z mp4, ale jak przerzucam na psp to jest unsupported data. O co chodzi? Mam przerabiać z mp4 na mp4 żeby mi zadziałało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 17:08, Konrad512 napisał:

Wie ktoś jak odnaleźć IP adress PSP? Bo chce podłączyć PSP do Wi-Fi, mam MAC adress ale
router chce jeszcze IP adress i nie moge go nigdzie znaleźć.


Bardzo prawdopodobne, że IP będzie zmienne - router przydziela adresy podłączającym się urządzeniom dynamicznie. Pogrzeb w ustawieniach/statystykach/administracji routera. Każdy wydaje mi się powinien mieć coś w rodzaju listy podłączonych urządzeń - będzie wyświetlone IP oraz MAC. Porównasz oba adresy i będziesz wiedział, który należy do PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować