Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 16:00, Ryan Kam napisał:

Ale jak to jest z tymi demami ? Jesli demo wymaga softu 3.71, a ja mam 3.95 to mi nie
pójdzie ?

Analogicznie jesli wymaga nizszego softu to kazdy wyzszy bedzie tez odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 16:06, jackass napisał:

> Zna ktoś jakieś dobre wyścigi na PSP?
Burnout Legends i Dominator ;Ridge Racer 1i2 ;Midnight Club 3 ;MotoGP;WipeOut Pure i
Pulse


Dzięki.. Właśnie zastanawiam się nad Burnoutem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 16:03, arti95 napisał:

Zna ktoś jakieś dobre wyścigi na PSP?

Domintora mogę Ci polecić na pewno. Chyba najlepsze wyścigi na PSP z jakimi miałem do czynienia. Fajna grafika, muzyka (Avril Lavinge roxXx -.-'')no i poczucie szybkości. A jak do tego dodamy destruction derby to naprawdę fajna gra ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 21:58, Steel Dogg napisał:

grał ktoś w tego Warhammera Squad Command bo mam ochote na ta gre ale nie wiem czy opłaca
sie inwestowac

obczaj demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 22:16, jackass napisał:

> grał ktoś w tego Warhammera Squad Command bo mam ochote na ta gre ale nie wiem czy
opłaca
> sie inwestowac
obczaj demo


dobra rada :) zapomniałem że jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrazeniem konsolki . Teraz moge powiedziec ze jest o.k . Wczoraj i dzis to jescze było dużo nerwów itp , ale jak odpalilme demo ,, Medal of Honor Heroes" i zagrałem były pod wrazeniem takiej grafu jak na możliwosci PSP . Mi sterowanie bardzo odpowiada we wszytkich grach jakie grałem na razie

MoH - zarąbsity , jak będzie kasa od razu do sklepu
Killzone - BArDZO MIŁE ZASKOCZENIE ! fajna gra i grafika i dużo myślenia . Drugi w kolejnosci tytuł do kupienia
Wormsy - nie za ciekawe
Piłka nożna - calekim fajna
TOCA - jest o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 15:12, bartek_kawa napisał:

Mam pytanie. Jak za pomocą CWCheata robić screenshoty? Bo z tego co widzę, w opcjach
jest możliwość zrobienia screena, ale ani nutka nie działa, ani nie mam pomysłu jaki
to mógłby być przycisk ;\

Pozdrawiam

wchodzisz w menu trzymając SELECT 3 sek. Potem w SETTINGS i CHANGE BUTTONS i zmieniasz tam klawisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem, że grafika w MoH jest dość mierna ;) Popatrz na takie gry jak GoW to zobaczysz naprawdę ładną grafikę. A ta piłka nożna to pewnie World Tour Soccer - mi baaaardzo przypadła do gustu ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd moge sciągnac demko God of war ? Bo pspdemocenter nie działa a inne strony maja nibny demo ,a nie mają ;/ Móglbys wytłumaczyc dkoładniej jak wgrywac demka z PSP store ? Bo sicgam ten instalator otwieram i wyskakuje mi zeby wybrac odpowiedni porgram z listy i wchodzi mi na stronę .

Od ilu % można sie podłaczyc do internetu ? Bo w domu łapie nawiecej 40 % i nie chce mi sie laczyc .
No i jak z tym netem jest ? jak trafie na siec bez hasła to ON jest DARMOWY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 11:20, Ryan Kam napisał:

Skąd moge sciągnac demko God of war ? Bo pspdemocenter nie działa a inne strony maja
nibny demo ,a nie mają ;/ Móglbys wytłumaczyc dkoładniej jak wgrywac demka z PSP store
? Bo sicgam ten instalator otwieram i wyskakuje mi zeby wybrac odpowiedni porgram z listy
i wchodzi mi na stronę .

Wchodzisz na store.playstation.com i sciagasz instalator ,ktorym pozniej przy podlaczonej konsoli odpalasz sciagniety plik i gra sie instaluje .W razie co jest przeciez help i support z jakims FAQ.

Dnia 20.04.2008 o 11:20, Ryan Kam napisał:

Od ilu % można sie podłaczyc do internetu ? Bo w domu łapie nawiecej 40 % i nie chce
mi sie laczyc .

Ja sie laczylem nawet przy 20% ,nie ma znaczenia ,liczy sie chyba tylko predkosc.

Dnia 20.04.2008 o 11:20, Ryan Kam napisał:

No i jak z tym netem jest ? jak trafie na siec bez hasła to ON jest DARMOWY ?

Co to jest ON ? Jesli Internet ,to jesli mozesz sie polaczyc znaczy ze jest darmowy .Chyba ze kradniesz komus sygnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ilu % można sie podłaczyc do internetu ? Bo w domu łapie nawiecej 40 % i nie chce

Dnia 20.04.2008 o 11:20, Ryan Kam napisał:

mi sie laczyc .

To zależy. Głównie od ilości ścian, które sygnał ma pokonać. Np. u mnie ruter przechodzi przez jedną ścianę i przed blokiem łączę się od 25% wzwyż. A mam 30% na balkonie, jakieś 4 ściany i nie połączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> grał ktoś w tego Warhammera Squad Command bo mam ochote na ta gre ale nie wiem czy opłaca
> sie inwestowac

Ja przeszedłem całą grę. Jest dość ciekawa, fajne są krótkie przerywniki filmowe pomiędzy misjami. Można ciekawie wykorzystać teren, mury niszczą się. Gra jest dość wymagająca w niektórych momentach, ale zawsze możesz znaleźć odpowiednią taktykę. Jeśli interesujesz się choć trochę uniwersum Warhammera 40K to polecam, dałbym jej 7+/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż postąpilem zgodnie z intrukcja z tej strony ->

http://psp-team.pl/forumpsp/index.php?showtopic=6669&st=0&start=0

Ale jak juz skonfigurowalem wszystko to wyskakuje mi taki błąd :

a connection error has occurred
a connection to the accessz point could
not be esablished
Check the security settings for the network and try again

Co robic ? (wiem , ze zadjae dużo pytan , ale tata chce miec tego neta bo skoro tyle wydal kasy na ten prezent to musi wiedziec ze byl warty tej ceny;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2008 o 14:56, Ryan Kam napisał:

Co robic ? (wiem , ze zadjae dużo pytan , ale tata chce miec tego neta bo skoro tyle
wydal kasy na ten prezent to musi wiedziec ze byl warty tej ceny;/ )

Moze polaczenie jest zabezpieczone jakims haslem ,lub kluczem ktorego nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 12:56, Ghoster7 napisał:

Jak się wrzuca napisy do filmu w Movie Creatorze??

wystarczy ,że będą w tym samym fodlerze co film z taką samą nazwą i MC sam je załączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:11, jackass napisał:

> wydal kasy na ten prezent to musi wiedziec ze byl warty tej ceny;/ )
Moze polaczenie jest zabezpieczone jakims haslem ,lub kluczem ktorego nie znasz


tylko, że ono wlasnie nie jest : Security : None . Wiece chyba nie jest ?

Skąd moge sciganc demo god of war ? Szukałem na psp store jest tylko trailer , albo jestes ślepy . Na demo center jakos wszedęlm , ale nie mogłems scignąc ;/ Dajcie mi linka do tego dema !

z góry POTWORNIE dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2008 o 21:27, Ryan Kam napisał:

Skąd moge sciganc demo god of war ? Szukałem na psp store jest tylko trailer , albo
jestes ślepy . Na demo center jakos wszedęlm , ale nie mogłems scignąc ;/ Dajcie mi linka
do tego dema !

z góry POTWORNIE dziękuję

musisz być pełnoletni i zarejestrowany na PS Store USA.Ale wydaje mi sie ze na europejskim tez juz powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować