Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 17:43, jackass napisał:

> Jak się wrzuca napisy do filmu w Movie Creatorze??
wystarczy ,że będą w tym samym fodlerze co film z taką samą nazwą i MC sam je załączy

Uadło mi się i oglądałem "The Grudge", ale fajnie :D
Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra , Teraz ja potrzebuje troche pomocy :) Mam psp pare miesięcy umiem wgrać muzee ale mam problemy z filmami a wiem że to też jest dobre, bo mam film do gry spider-man 3 i jest on naprawde su[er jako.śći prawie jak w tv ^^ ale wkoncu to ekran 2.5 calowy :P POtrzebuje pomocy , jak wgrywac , jakim programem , i ewentualna pomoc w graniu na karte pamięci xDD
pozdro i dzięki za pomoc z góry ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 10:53, DreaN napisał:

Dobra , Teraz ja potrzebuje troche pomocy :) Mam psp pare miesięcy umiem wgrać muzee
ale mam problemy z filmami a wiem że to też jest dobre, bo mam film do gry spider-man
3 i jest on naprawde su[er jako.śći prawie jak w tv ^^ ale wkoncu to ekran 2.5 calowy
:P POtrzebuje pomocy , jak wgrywac , jakim programem , i ewentualna pomoc w graniu na
karte pamięci xDD
pozdro i dzięki za pomoc z góry ..

Ściagasz albo PSP Movie Creator ,albo bardzo popularny darmowy PSP Video 9 .W tym pierwszym możesz załączać napisy do filmów.Jak masz jakiś skonwertowany do mp4 film do wrzucasz go do VIDEO. Jeśli konwertujesz za pomocą któregoś z wymienionych programów ,to one po konwersji same otwierają okienko ,w którym następuje przeniesienie na PSP .Jedyne co robsiz to wybeirasz jakość ,wielkość pliku i ikonkę ,jaka będzie wyświetlana w konsoli .Taki film wędruje do folderu ROOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadę kupić :)
Dlatego a little question - w rozkroku pomiędzy Liberty City Stories a Vice City Stories co wybrać? Jestem raczej przekonany do tego drugiego, a jak w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:09, Liqid napisał:

Dzisiaj jadę kupić :)
Dlatego a little question - w rozkroku pomiędzy Liberty City Stories a Vice City Stories
co wybrać? Jestem raczej przekonany do tego drugiego, a jak w rzeczywistości?

Ze wzgledu na rozbudowanie i ogrom mozliwosci VCS .Jest wiecej ,lepiej i ładniej.Ze wzgledu na klimat to raczej LCS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy móglby mi ktoś dokładnie krok po kroku wytłumaczyc sciganie plikow z PS store ? Bo udaje mi sie sciągac te instalatory , ale reszty nie umiem juz scignac ;/

Moje gg - 5061762

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja takie pytanie male (jezeli było to nie bic ale "szukajka" nic nie znalazła)
co sądzicie o grze Medal of honor heroes?
jakies plusy czy minusy?
Mam jutro imieniny i planuje tą gierke kupic/dostac i nie wiem czy sie oplaca...

dodam ze mam jeszcze alternetywe w postaci need for speed''a most wanted''a lub underground''a oraz tekkena (ktory jednak moim zdaniem przy braku dostepu do neta szybko sie moze znudzic)

czy moze macie jakies inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:49, wojtek1315 napisał:

To ja takie pytanie male (jezeli było to nie bic ale "szukajka" nic nie znalazła)
co sądzicie o grze Medal of honor heroes?
jakies plusy czy minusy?
Mam jutro imieniny i planuje tą gierke kupic/dostac i nie wiem czy sie oplaca...

Ogólnie jest całkiem ok, ale jej siła tkwi właśnie w tym necie, którego nie masz - a szkoda, bo naprawdę sporo tracisz. Pozostaje ci tylko dość krótki fps.

Dnia 22.04.2008 o 17:49, wojtek1315 napisał:

dodam ze mam jeszcze alternetywe w postaci need for speed''a most wanted''a lub underground''a
oraz tekkena (ktory jednak moim zdaniem przy braku dostepu do neta szybko sie moze znudzic)

Tekkena polecam, wcale nie nudzi bez neta, tak naprawdę szczególnie go nawet nie wykorzystuje - choć 1v1 z kumplem przez Adhoc gra się przyzwoicie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie demko , sam zobacz jak to jest . Ja demko sciągnałem zagrałem i uważam ze gra jest swietna dla multiplayera :) Sens kupienia gry tkwi w rozgrywce wieloosbowej jak juz wspomnial to Cmq . Tryb single jest krótki , wiec radziłbym kupić NFS . Ja sam jescze MoH nie mam , ale kupie bo jestem fanem tej seri i mam juz połowe gierek z tej seri :) Jesli jestes maniakiem tej seri gier to kup ją :) Jesli nie to raczej kupuj NFS

Gram już w GoD :) Nie odpowidajcie na tego posta :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4927&pid=2788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innych pozycji - ja polecam Syphon Filter Logan`s Shadow - jest tego demko (na PSS Store) i warto poszukać na allegro, bo ja np. złapałem okazje za 70 dych (a gra jest całkiem nowa). A zamiast NFSów polecam sprawdzić Burnouty :)

P.S. - wszystkiego najlepszego (ja też mam jutro imieniny:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już mam PSP, zdecydowanie rządzi. Tylko parę pytań:
1) Możecie podać linka do downloada tego dema GoW, nie potrafię znaleźć nawet na tej amerykańskiej stronie :/
2) Mam demo MoH Heroes. Do jakich folderów wgrać "eboot.pbp" "amifest.drm" i "mohdemo.drm". Wrzuciłem wszystkie do nowego folderu w "game", pojawia się co trzeba, uruchamiam, ale załadować się nie chce. Mam wrzucać bez tego pierwszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 12:27, Liqid napisał:

Też już mam PSP, zdecydowanie rządzi. Tylko parę pytań:
1) Możecie podać linka do downloada tego dema GoW, nie potrafię znaleźć nawet na tej
amerykańskiej stronie :/
2) Mam demo MoH Heroes. Do jakich folderów wgrać "eboot.pbp" "amifest.drm" i "mohdemo.drm".
Wrzuciłem wszystkie do nowego folderu w "game", pojawia się co trzeba, uruchamiam, ale
załadować się nie chce. Mam wrzucać bez tego pierwszego?


chętnie ci pomogę :) Napisz na gg do mnie to wtedy ci wszystko wyjasnie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, gdzie można znalesć opis ukrytej walki z cyklopami w demku GoW ? Znalazłem kiedy opis na necie co trzeba zrobic , ale teraz nie mogę nidzie tego znalesc . Prosze o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:08, Ryan Kam napisał:

p.s

za ile stoi teraz nowy killzone na psp ?



Ja bym dał conajwyżej dwa ogórki i paczkę czipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować