Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

dzisiaj przyszła do mnie upragniona paczuszka z god of war pierwsze wrazenia sa takie że gra jest rewelacyjna wszystko jest cudnie...ale mam pytanie jak sa te quick time events (czy jakoś tak) to trzeba tam naprzykład wciskac cały czas kółko ale później jeszcze na środku ekranu pojawiaja sie jakies iksy, trójkoty albo kółko i nie wiem co one oznaczaja bo chyba nie żeby wcisnac guzik przez to nie moge przejsć tego drugiego cyklopa te dwa wczesniejsze bossy to fartem przeszłem bo wciskałem wszystko co sie dało ale teraz nie wiem co robić pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:43, Steel Dogg napisał:

dzisiaj przyszła do mnie upragniona paczuszka z god of war pierwsze wrazenia sa takie
że gra jest rewelacyjna wszystko jest cudnie...ale mam pytanie jak sa te quick time events
(czy jakoś tak) to trzeba tam naprzykład wciskac cały czas kółko ale później jeszcze
na środku ekranu pojawiaja sie jakies iksy, trójkoty albo kółko i nie wiem co one oznaczaja
bo chyba nie żeby wcisnac guzik przez to nie moge przejsć tego drugiego cyklopa te dwa
wczesniejsze bossy to fartem przeszłem bo wciskałem wszystko co sie dało ale teraz nie
wiem co robić pomocy...

Pojawia Ci się x -wciskasz jeden raz X ;pojawia sie [] to wciskasz jeden raz [] .Zadna filozofia .A instrukcji sie nie czytalo ? Mozliwe jeszcze ze beda sie pojawialy strzaleczki z tym w jakim kierunku nalezy wychylic analog.To na przyszlosc.Pamietaj ze w grach najprosztsze rzeczy zwykle je oznaczaja .Trzeba bylo po prostu sprobowac nacisnac pokazany przycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh :) Twoj post był pierwszy jaki czytałem przez przeglądarkę na PSP :) odpowiedziałbym ci , ale sygnał był wtedy słaby i wyszedł by jakies bubel , a nie post . Nie przejmuj sie , szybko sie nauczysz tego , patrz uważnie na ekranik i wciskaj . Jak pokonasz z 3 bossow to potem bedzie to reszta będzie dziecinną igraszką .


Ale mam farta :) Nie chciałem jechac na działke , ale warto było ! Polączylem sie do interentu na działce :0 Najbardziej był zadowolony moj tata , który mi nie wierzyl , że interent jest darmowy ( z sąsiadem mam dobre stosunki i użyczyl mi sygnału ) . Pierwszą strona na jaką wszedłem był onet , a następnie gram.pl :) Chciałem , jak juz wspomnialem . napisac posta , ale nie napsialem bo za wolno sie ładowła opcja dodaj post i bałem sie ze wyjdzie pol posta ,a nie cały .

Nie żałuje kupna PSP , teraz jak bede na działce to wresczie nie będe odcięty od świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie polecacie słuchawki z mikrofonem do PSP . Bo zalezy mi bardzo na skype i chciałbym zobaczyc jak to jest :)

Maxymlnie chce dac za nie 100 złoty .

Czy wiadomo czy na skype będe awidomosci tekstowe ? W jakis nowszych softach itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 26.04.2008 o 22:19, Ryan Kam napisał:

Czy wiadomo czy na skype będe awidomosci tekstowe ? W jakis nowszych softach itp ?


Do wiadomości tekstowych masz GOMessenger który jest w sofcie 3.90 wraz ze Skype .A jeżeli chodzi o mikrofon to masz w go w kamerce prawie niezbędnej do Skype GO Cam! . No ale oczywiście możesz też kupić same słuchawki z mikrofonem które kosztują jakieś 20 , 50 zł tyle że z mikrofonem możesz mieć kłopot bo aby go podłączyć musisz mieć pilota do psp ,choć nowe niektóre słuchawki są sprzedawane od razu z nim . Jeżeli o mnie chodzi to moja rada jest taka abyś zaoszczędził sobie kasy i zakupił kamerę GO Cam która kosztuje jakieś 180zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 10:05, Wadik napisał:

Pytanko za 100punktów. Czy jak sprowadzę PSP z USA, to będę mógł grać w gry zakupione
w Polsce ?

Według mnie z grami nie powinieneś mieć żadnego problemu , lecz jedyną niekompatybilnością będzie wtyczka do gniazdka będziesz potrzebował przejściówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 10:05, Wadik napisał:

Pytanko za 100punktów. Czy jak sprowadzę PSP z USA, to będę mógł grać w gry zakupione
w Polsce ?

Tak, tylko z regionem filmów UMD może być problem. Ale zmiana softu i nic a nic nie będzie się rózniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 10:18, napster6 napisał:

Według mnie z grami nie powinieneś mieć żadnego problemu , lecz jedyną niekompatybilnością
będzie wtyczka do gniazdka będziesz potrzebował przejściówki.


Przejściówka to najmniejszy problem. Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:19, Ryan Kam napisał:

jakie polecacie słuchawki z mikrofonem do PSP . Bo zalezy mi bardzo na skype i chciałbym
zobaczyc jak to jest :)

Działają słuchawki od TalkMana .Są zintegrowane z mikrofonem i przeznaczone do PSP.

Dnia 26.04.2008 o 22:19, Ryan Kam napisał:


Maxymlnie chce dac za nie 100 złoty .

złotyCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kamera go nie ma mikrofonu z tego co mi wiadomo. Polecam zestaw Headset witch remote control firmy Sony z certyfikatem Skype. Nie jest to aż takie drogie (około chyba w Polsce z 60zł? kupowałem w Londynie) ale fajnie się sprawdza. Na kamerkę teraz zbieram.

Czy ktoś ma te tanie (19zł?!) ładowarki na biurko? Może ktoś może je jakoś ocenić lub się wypowiedzieć.

i czy rozmawianie o nieoficjalnym sofcie jest tu dozwolone ?:) bo to nie nielegalne ale lepiej się zapytać bo mam problem z emulacją FF7 i FF9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 12:13, Kafar napisał:

Ale kamera go nie ma mikrofonu z tego co mi wiadomo. Polecam zestaw Headset witch remote
control firmy Sony z certyfikatem Skype. Nie jest to aż takie drogie (około chyba w Polsce
z 60zł? kupowałem w Londynie) ale fajnie się sprawdza. Na kamerkę teraz zbieram.

Potwierdzam...

Dnia 28.04.2008 o 12:13, Kafar napisał:

Czy ktoś ma te tanie (19zł?!) ładowarki na biurko? Może ktoś może je jakoś ocenić lub
się wypowiedzieć.

Tanich nie znajdziesz w Polsce (z biedy na Allegro), ale polecam te droższe 70-90zł. Jest to ciekawa rzecz, szczególnie jeśli kupisz Travler Battery czyli ładowarkę/biurko na baterie to możesz w podróży oglądać setki filmów (pod warunkiem, że masz dużo Barterii). W Polsce takie coś znajdziesz.

Dnia 28.04.2008 o 12:13, Kafar napisał:

i czy rozmawianie o nieoficjalnym sofcie jest tu dozwolone ?:) bo to nie nielegalne ale
lepiej się zapytać bo mam problem z emulacją FF7 i FF9.

Jest dozwolone, bo nie jest to soft nielegalny tylko stworzony na bazie legalnego przez inną osobę. Czyli jakby mod do gry.

I ja mam pytanie: Czy jest coś w stylu przenośnego dysku na PSP? Niżej zdjęcie. Zależy mi na tym, by powkładać filmy na dysk podłączyć do PSP w samochodzie i oglądać. Memorka jest zawsze za mała :P

http://www.plextor.pl/sqlimg/pl/7/70.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jaki by był sens robienia kamery bez mikrofonu ? Kamera posiada mikrofon choćby dlatego że pozwala na kręcenie filmów z dźwiękiem oraz rozmowy w skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega także myśli o kupnie PSP, tylko spytał mnie, czy będzie mógł grać w gry po podłączeniu konsoli do telewizora. Że filmy oglądać się da, to wiem, ale czy z grami może być tak samo? W końcu przez kabel tylko obraz idzie. Inna sprawa, że jeśli kabel jest krótki, to jest lekki problem z odległością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 14:44, NeVeN napisał:

Co to jest 4-digit password i gdzie go znaleść?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to 4cyfrowy kod. Jeśli straciłeś klucz, to musisz przywrócić w system Settings ustawienia domyślne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 12:31, NeVeN napisał:

I ja mam pytanie: Czy jest coś w stylu przenośnego dysku na PSP? Niżej zdjęcie. Zależy
mi na tym, by powkładać filmy na dysk podłączyć do PSP w samochodzie i oglądać. Memorka
jest zawsze za mała :P

O ciągłym czerpaniu streamingu nie ma mowy, ze względu na ograniczenie do USB Mode. Ale myślę, że jakiś dysk twardy z interfejsem, zasilaniem i obsługą zewnętrznych urządzeń (pendrivy) bez problemu by obsłużył wgrywanie danych z dysku na memorkę.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
Według mnie jest to mozliwe. Do odpalania gier przez TV-out wymagany jest kabel component ten co posiada 5 kabelkow. Lub urządzenie PSP On TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idzie podłączyć . Z drugiej sctrony jak jest sens podłaczcy ta konsole do telewizora , skoro zobaczy bardzo marna grafe na dużym ekranie ? Lepij niech kupi Playstation2 jesli chce grac na telewizorze :P PSP sie do tego nie nadaje .

Jakoś filmow z PSP, odtwaraznych na telewizorze jest podobno dobra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować