Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2008 o 22:19, napster6 napisał:

Witam , może przesadzam ale przy włączaniu psp kiedy ładuje się soft zaraz przed dźwiękiem
powitalnym słyszę jakby trzask w głośnikach , nigdy wcześniej tego nie miałem w grach
też niekiedy coś takiego się zdarza. Czy to normalne.


Włącz konsolę, wyłącz dźwięk i wyłącz konsolę. Włącz ponownie i sprawdź, czy dzieje się to przy wyciszeniu. Jeśli nie, to oznacza to po prostu, że skoro masz dużą głośność, to jest to włączenie się głośników i tyle. Chyba rozumiesz, ocb ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 22:19, napster6 napisał:

Witam , może przesadzam ale przy włączaniu psp kiedy ładuje się soft zaraz przed dźwiękiem
powitalnym słyszę jakby trzask w głośnikach , nigdy wcześniej tego nie miałem w grach
też niekiedy coś takiego się zdarza. Czy to normalne.


Mi czasem głośniki trzeszczą jak słucham muzy, ale tylko przez chwilę . Wydaje mi sie ze nie masz sie czego obawiać .

Dziś ja o mało nie dostałęm zawału jak mi spadło PSP z 40 cm na twardą podłoge . Na szczescie nic sie nie stało , tylko płytka od bateri wyleciała .

Czekam niecierpliwie na tego softa 4.0 i na kase na gry !! Dostaje szmergla grajac nos top w 10 tych samych dem . Normalnie cuda wyrabiam z tymi demami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okay, chciałem się zapytać o GTA na PSP, wiem że już napewno padło to pytanie ale nie chce przeglądać całego tematu więc pytam po ile stoji jakies GTA na psp interesowałoby mnie np. liberty stories czy cos ala GTA san andreas na peceta ;] moze sie nawet nazywa gta; sananreas ! prosze o szybką odpowiedz z ceną !
pozdrawiam i dziękuję z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:00, DreaN napisał:

Okay, chciałem się zapytać o GTA na PSP, wiem że już napewno padło to pytanie ale nie
chce przeglądać całego tematu więc pytam po ile stoji jakies GTA na psp interesowałoby
mnie np. liberty stories czy cos ala GTA san andreas na peceta ;] moze sie nawet nazywa
gta; sananreas ! prosze o szybką odpowiedz z ceną !
pozdrawiam i dziękuję z góry :)


GTA na PSP najlepij kupić w sklepie Cenega . oto link :

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=products&sub=7&sort=1&page=2

Libe rty jest za 8 dych
Vice za 7 dych

W GTA VCS jest duużo wiecej mozliwosci oraz jest tansze . Bierz VCS :) ( moja skromna rada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:01, Ryan Kam napisał:

W GTA VCS jest duużo wiecej mozliwosci oraz jest tansze . Bierz VCS :) ( moja skromna
rada :D

O jacie thenks :P myślałem że coś koło 179 zł :)) Kupie sobie gta to co mi radzisz i jeszcze Need for speed most wanted bo mam akurat dwie stówki ;P z tydzien temu kupiłem sobie loco roco UUuu :P Bardzo fajne ale głównie grał mój młodszy brat ( właśnie pare minut temu skończył grę ; )
no to jeszcze raz thx,
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no własnie i jest problem . Starzy nie tolerują jednej jedynej gry i jest to własnie GTA no i raczej przez neta tego nie zrobie bo tata ma konto bankowe i ch*** : ) Czy np. w empiku czy w media markcie jest też wyprzeda.ż? :)
sory za 2 posty ale nie dało się EDIT :(
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat , ja też to za niedługo kupuję :) Więc jak będziesz miał czas, chęc i zasieg hotsopota propnuje partyjkę w trybie wieloosobowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W empiku zapłacisz za to jak za zboze . Gierka kosztuje chyba z około 150 - 200 złotych .
W media markt czy saturnach tez nie za ciekawie , chyba ze trafisz na wyprzedaż , ale takej ( chyba) na razie nie ma.

Ewntualnie jesli masz jakiegoś zaufanego kolegę jego mozesz poprosic go o kupno tej gry na swój adres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie i to mnie boli musze powiedziec staremu ze albo mi to kupi za moją kase tutaj albo sie wyprowadze z domu ;] Moze ten argument zadziala ^^ a przy okazji, nie wiem jak zainstalowac net''a na PSP ... Tak zeby było ze podlaczam do kompa i moge se grac przez neta da sie tak skonfigurowac ta konsolke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:13, DreaN napisał:

No własnie i to mnie boli musze powiedziec staremu ze albo mi to kupi za moją kase tutaj
albo sie wyprowadze z domu ;] Moze ten argument zadziala ^^ a przy okazji, nie wiem jak
zainstalowac net''a na PSP ... Tak zeby było ze podlaczam do kompa i moge se grac przez
neta da sie tak skonfigurowac ta konsolke?


PSP ma neta tylko przez WiFi. O ile masz w PC-cie bezprzewodową kartę sieciową (wydatek jakieś 50 zł), to się da, ale w innym przypadku jedynym rozwiązaniem jest szukanie w okolicy hot-spotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej możliwosci nie ma , przynajmniej ja sie z nią nie spotkałem .Masz dwie mozliwosci:

a.) Jesli masz liveboxa masz neta do PSP ( opisze ci to dokładnie jesli go będziesz miał )

b.) Kupujesz karte wi fi w pedrive i podłaczasz do kompa i przy właczonym kompie grasz przez neta np. siedząc na krzesle .( Karta jest tania około 2 dych , widziałem w Proline )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:11, Ryan Kam napisał:

W empiku zapłacisz za to jak za zboze . Gierka kosztuje chyba z około 150 - 200 złotych


Chyba, że jest wyprzedaż. Mi się ostatnio udało kupić jedną (kiepska, ale zawsze) za 39,90 zł ;)
Poza tym skąd ty te 200 zł wytrzasnąłeś? 80% tego, co można kupić na PSP w Empiku (w Słupsku) to wydatek max. 130 zł. Najdrożej, bo za 170, to widziałem Final Fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:19, ziptofaf napisał:

Poza tym skąd ty te 200 zł wytrzasnąłeś? 80% tego, co można kupić na PSP w Empiku (w
Słupsku) to wydatek max. 130 zł. Najdrożej, bo za 170, to widziałem Final Fantasy.



Skad ? W empiku w Katowicach jak ostatnio bylem tyle ta gierka kosztowała ;(
W saturnie nie było lepiej. Nie wiem moze teraz sie cos zmieniło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP - Temat ogólny - Przeczytaj zanim zapytasz


PlayStation Portable - co to jest ?: http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable

Wersje PSP: PSP-1000 ( Fat ), PSP-2000 ( Slim & Lite ) i PSP-3000 ( Slim & Bright ), PSP go

Cena: Około 669 złotych za starsze modele oraz 1033 zł za PSP go ( EMPIK )

Najnowszy soft : 6.20 (19.11.2009)

Połączenie PSP z internetem :

http://psp-team.pl/forumpsp/index.php?showtopic=6669&st=0&start=0

Gry w które warto zagrać : http://www.metacritics.com/games/psp/scores/

FAQ: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4927&pid=2858

Co dodalibyście do tych punktów ?

edit by Paladynka :)
[Aktualizacja - 18.04.2010 - Hellmut]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie - ile bym dostał sprzedając taki zestaw na Allegro?

-> PSP: Classic/Fat, kupione w lipcu 2007

-> Ładowarka

-> GTA: Vice City Stories

-> Ridge Racer 2

-> Tekken: Dark Resurrection

-> Killzone: Liberation

-> "zbroja" PlayGear Street

-> Głośniki PlayGear Amp

-> Bateria i Memory Stick "Pandory"

-> Dwie karty pamięci MemoryStcik Pro Duo 1GB SanDisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:29, Falconer napisał:

Jak myślicie - ile bym dostał sprzedając taki zestaw na Allegro?

Myślę że ok 900zł może do tysiaka byś dociągnął .Możliwe też ,że więcej byś wyciągnął sprzedając osobno ,bo niektóre rzeczy są w cenie np.GTA ,Pandora ,głośniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:54, jackass napisał:

> Jak myślicie - ile bym dostał sprzedając taki zestaw na Allegro?
Myślę że ok 900zł może do tysiaka byś dociągnął .Możliwe też ,że więcej byś wyciągnął
sprzedając osobno ,bo niektóre rzeczy są w cenie np.GTA ,Pandora ,głośniki.



Mi kolega chciał dać tysiaka za:
-grę "Killzone: Liberation"
-grę "Daxter
-PSP
-słuchawki
-poradniki i instrukcje
-kabel USB
i
-karte MSD 512MB
;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:08, arti95 napisał:

Mi kolega chciał dać tysiaka za:
-grę "Killzone: Liberation"
-grę "Daxter
-PSP
-słuchawki
-poradniki i instrukcje
-kabel USB
i
-karte MSD 512MB
;p

No to głupi jest ;] Trza było się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:11, bojanzaw napisał:

> Mi kolega chciał dać tysiaka za:
> -grę "Killzone: Liberation"
> -grę "Daxter
> -PSP
> -słuchawki
> -poradniki i instrukcje
> -kabel USB
> i
> -karte MSD 512MB
> ;p
No to głupi jest ;] Trza było się zgodzić.



Jeszcze mu mogę sprzedać.. tylko szkoda mi trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:15, arti95 napisał:

Jeszcze mu mogę sprzedać.. tylko szkoda mi trochę


Twój zestaw jest warty może z 700 złotych. Ja bym opchnął koledze od razu. Za tego tysiąca spokojnie kupisz nowe PSP ze wszystkimi akcesoriami i grami, które posiadasz i jeszcze Ci trochę zostanie na przykład na nową grę i większą kartę pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować