Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2008 o 17:58, Qokos napisał:

Czy i jakie strzelanki polecacie na psp(coś w stylu metroida)?



Polecam, polecam... Ja ogólnie polecam Killzone ale mój kolega ma zna fajne na PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 17:58, Qokos napisał:

Czy i jakie strzelanki polecacie na psp(coś w stylu metroida)?


Medal of Honor Heroes 1 i 2


@arti95: wiesz, co to jest Metroid? FPS. Killzone nie zalicza się do FPSów -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupno PSP jednak dysponuje ograniczonymi środkami finansowymi.
Mój kumpel posiada PSP Fat wraz z GTA:VCS mało używane i chce je sprzedać, co dla mnie jest prawie idealnym wyjściem. Jednak w związku z tym mam takie pytania:
-jaką cene zaproponować kumplowi za jego konsolkę? (nie jest za bardzo w temacie, kupił ją dawno oraz chce się jej pozbyc-nie jest z niej zadwolony) Uważam ze 300 zł będa odopwiednią ceną, zgadza się?
-czy jest zauważalna różnica w grach pomiedzy psp slim i fat? (loadingi, grafika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jest zauważalna różnica, inaczej to PSP byu nie wyszło a mianowicie:
grafika jest lepsza ale nie dużo ( chyba o 1 stopien w rozdzielczosc)
psp slim jest prawie 20 % szybsze w ładowanie ( 19 % dokładnie)
psp slim jest około 30 % lżejsze i z 1/10 mniejsze, szybsze i wogle super, a 300 zł to jak najbardziej odpowiedna cena
pozdrawiam
ps. nawet mozesz mu powiedziec 250 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja mam fata, a kumpel ma slima. I szczerze mówiąc ja nie widziałem żadnych różnic, ale chyba jednak troszkę szybciej się gry wczytują.
Ale jeśli masz możliwość kupna taniej, to bierz, bo różnice nie są aż takie duże żeby wydawać 2x więcej na slima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:19, Wratih napisał:

psp slim jest około 30 % lżejsze i z 1/10 mniejsze,

Dla mnie to jest akurat wada :) Za cieńkie jest to dla moich dużych renców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:21, Rumcajs52 napisał:

> psp slim jest około 30 % lżejsze i z 1/10 mniejsze,
Dla mnie to jest akurat wada :) Za cieńkie jest to dla moich dużych renców :P

a dla mnie to nie wada tylko nawet zaleta, ekran jest takiej samej wielko.śći ma 2.5 cala a psp jest wystarczająco cięzkie i dobrze leży w kieszeni, jeśli chodzi o wstylistyke fat u mnie ma 1 /10 a slim ma 8 / 10 , dotykałeś kiedyś czegoś tak. .. fajnego? :P poprost milej sie gra jak sie ma w ręku coś takiego ;]
pozzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:15, Exef napisał:

Planuje kupno PSP jednak dysponuje ograniczonymi środkami finansowymi.
Mój kumpel posiada PSP Fat wraz z GTA:VCS mało używane i chce je sprzedać, co dla mnie
jest prawie idealnym wyjściem. Jednak w związku z tym mam takie pytania:
-jaką cene zaproponować kumplowi za jego konsolkę? (nie jest za bardzo w temacie, kupił
ją dawno oraz chce się jej pozbyc-nie jest z niej zadwolony) Uważam ze 300 zł będa odopwiednią
ceną, zgadza się?

300 zł jest rozsądną ceną.

Dnia 07.05.2008 o 19:15, Exef napisał:

-czy jest zauważalna różnica w grach pomiedzy psp slim i fat? (loadingi, grafika)

Różnice są takie, jakie wymienili Rumcajs52 i Wraith, z tym, że jest jeszcze coś - PSP Fat jest okrojony z kilku najnowszych funkcji - m.in. Skype''a. Ale jest też zaleta - prościej Fat-a przerobić na nieoficjalne firmware, a to otwiera zupełnie nowe możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Czyli to że jest trochę cieńsze, daje +7 do wyglądu? :D No no...
A ja podtrzymuję moje zdanie, FAT mi lepiej lezy w dłoni, a slim jest po prostu zbyt cieńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

akurat rozmiary i waga konsolki nie graja dla mnie rzadnej roli. Ładowanie - jak się wyłąduje to się podłaczy i siebedzie łądować chyba również to "19%" którcej nie robi dla mnie wiekiej różnicy.

1 stopien w rozdzielczości? Co dokładnie Wratih masz na myśli?
"1/10 mniejsze, szybsze i wogle super" - w jakim znaczeniu "szybsze" właśnie mi chodzi. :)

Rumcajs52 troszke, czyli różnica mało wyczuwalna przez Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Dla mnie różnica mało wyczuwalna, jak już mówiłem, jesli maż możliwość kupić za ~300zł to bierz, lepsza okazja się może nie trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:29, ziptofaf napisał:

Różnice są takie, jakie wymienili Rumcajs52 i Wraith, z tym, że jest jeszcze coś - PSP
Fat jest okrojony z kilku najnowszych funkcji - m.in. Skype''a. Ale jest też zaleta -
prościej Fat-a przerobić na nieoficjalne firmware, a to otwiera zupełnie nowe możliwości
;)


Akurat Skype mało mnie interesuje-już bardziej Go! Messenger (o ile współpracuje z MSN Messengerem w co wątpie).
A firmware od Dark Angel-a bardzo mnie interesuje ze względu na homebrew, które Sony i Big N niepotrzebie pomijają (np. ostania akieta sony na temat nieoficjalnego firmware).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:33, Rumcajs52 napisał:

>
Dla mnie różnica mało wyczuwalna, jak już mówiłem, jesli maż możliwość kupić za ~300zł
to bierz, lepsza okazja się może nie trafić ;)


Kumpel w porządku jest i chce pożyczyć PSP na pare dni bym przetestował-jednak i tak nie będę mial porównania z silimem, któego nikz t mych znajomych nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:35, Exef napisał:

Akurat Skype mało mnie interesuje-już bardziej Go! Messenger (o ile współpracuje z MSN
Messengerem w co wątpie).
A firmware od Dark Angel-a bardzo mnie interesuje ze względu na homebrew...

Heh, chyba miałeś na myśli Dark Alexa :D Według mnie jedyną zaletą Slima jest to, że jest lżejszy, reszta dodatków to zbędne bajery. Jak masz okazję tanio dorwać fata to nawet nie zastanawiaj się nad slimem, bo skoro nie widać różnicy (zbyt wielkiej) to po co przepłacać ;p

PS: Kiedyś przed premierą pokazywano filmiki z Crisis Core, jak to niby na facie koszmarnie długo się wczytuje (Slim ma więcej ramu). I co? Bullshit, kupiłem ostatnio CC na ultimie i śmiga aż miło, loadingi zupełnie mi nie przeszkadzają. Mam rzecz jasna fata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jak kupię GPS-a do PSP to jestem skazany na program MapThis! (czy jakoś tak:)) ??? Z tego co słyszałem to za fajny on nie jest (przygotowywanie map itp.) Jeżeli jestem w błędzie to mnie uświadomcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekaj, aż pojawi się w pełni Go! Explorer.
Podobno do wakacji mają przygotować mapy Polski.
A na lato będą mapy tych "lepszych" państw Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nestety musze sprzedać moje psp i mam do was pytanie ile moge dostać na allegro za taki zestaw

-psp slim piano black soft 3.90 M33 w idealnym stanie bez żadnej ryski jeszcze jest gwarancja na 10 miesiecy
-karta pamieci 4 gb oryginalna
-oczywiście pudełko instrukcja po polsku, ładowarka itp.
-kabel usb
-słuchawki oryginalne z pilotem
-twardy pokorowiec
-gra killzone liberation

prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:50, Steel Dogg napisał:

nestety musze sprzedać moje psp i mam do was pytanie ile moge dostać na allegro za taki zestaw


Przy odrobinie szczęscia z 600 złotych jesteś w stanie za to wyciągnąć. Sprzęt elektroniczny ma to do siebie, że sporo traci już w momencie wyjęcia z pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować