Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2008 o 17:19, jackass napisał:

Ale pieprzysz.PSP Slim&Light nie będzie miało więcej RAMu ,ani szybszego procesora.


Ej , ale czy ja coś wspominalem o ramach czy procku ?????
A ty od razu ,, ale pieprzysz " ?

Dnia 22.08.2008 o 17:19, jackass napisał:

Zmienia się tylko wyświetlacz i dodano nowy przycisk


i mikrofon ...

Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony naprawdę nie wie co zrobić żeby PSP zaczęło się sprzedawać (ostatnio biło rekordy w Japonii ale to przez dodatek do drugiego Monster Huntera, teraz już wszystko wraca do normy). Trzecia wersja konsoli, której prawie nikt nie chce, bo nie ma gier :/ Właśnie, gry by zaczęli robić. Kilka wprawdzie już zapowiedziano ale to ciągle mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 17:34, Ryan Kam napisał:

> Ale pieprzysz.PSP Slim&Light nie będzie miało więcej RAMu ,ani szybszego procesora.

Ej , ale czy ja coś wspominalem o ramach czy procku ?????
A ty od razu ,, ale pieprzysz " ?


> Zmienia się tylko wyświetlacz i dodano nowy przycisk

i mikrofon ...

Tyle

podobno mają jeszcze dysk zamontować, ale nie wiem ile w tym prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, co mają wgane CF''y... Mam zainstalowanego CF 4.01 M33-2 na PSP-2004 (Slim & Lite), większość homebrew da się odpalić, ale za nic nie potrafię uruchomić żadnych pluginów (mniemam, iż są to pliki z rozszerzeniem .prx). W ms0:/ utworzyłem folder seplugins i wgrałem dwa pliki z rozszerzeniem .prx. Jeden był od dodania piątego poziomu jasności ekranu, a drugi służył do robienia screenshotów w grach. Żadne z pluginów mi nie działa(ł) niezależnie od tego czy w Recovery Menu ustawiony miałem kernel 1.50 czy 4.XX... Aha, w RM jest folder ''plugins'', który pewnie służy do aktywowania owych pluginów, które są wgrane na karte... ale nic w tym folderze nie ma (tak jakby psp nic tam nie widział...). Format karty już robiłem, ale i to nie pomogło. Natomiast co dziwne otworzywszy plugin dot. zwiększania jasności ekranu działał, ale tylko otworzywszy go za pomocą programu Xplora (jak z tego programu wyszedłem, plugin już mi nie działał)...

A więc proszę o pomoc i z góry dziękuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze utworzyć plik tekstowy, w zależności gdzie mają być używane pluginy.
game.txt - jeżeli plugin ma działać w grach
vsh.txt - dla XMB
pops.txt - dla emulatora PSOne

Co ma się znajdować w pliku? Wszystkie ścieżki do istniejących pluginów. Wtedy w Recovery Menu pojawią się pluginy do aktywowania.

Dla przykładu mój plik game.txt. W folderze SEPlugins znajduje się:
ms0:/seplugins/cwcheat/cwcheat.prx
ms0:/SEPlugins/ScreenShot.prx
ms0:/SEp lugins/lcscheatdevice371.prx
ms0:/seplugins/Screenshot Plugin v1.2.prx



Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 13:46, xbit71 napisał:

CeSSar - n/c.
Mam pytanko. Jak uważacie - czy ta karta, która jest przedstawiona na zdjęciu, jest oryginalna?


Moim zdaniem to podróbka. Podrobionych kart Sony jest na rynku więcej niż oryginalnych :/. Sprawdź też cenę, oryginalna 4gb kosztuje około 80-100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 13:46, xbit71 napisał:

CeSSar - n/c.
Mam pytanko. Jak uważacie - czy ta karta, która jest przedstawiona na zdjęciu, jest oryginalna?

Podróba. Jak masz więcej kasy, nie patrz na cenę, kupuj SanDiska - KAŻDY jest oryginalny.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:
1.Chciałbym kupić psp, ale nie wiem czy czekać na premierę PSP 3000 czy kupić już teraz(nie spieszy mi się z kupnem więc raczej poczekam).
2.Jak wygląda podłączanie się pod internet?W domu mam router Pentagram Cerberus P 6331-4A, do niego podłączoną i zabezpieczoną hasłem neostradę 1024. Czy będą z podłączeniem jakiekolwiek problemy?
3.Jaki zestaw jest dobrze kupić? Czy kupić Base-Pack i do niego dokupić akcesoria czy od razu Giga-Pack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 21:21, RaXX napisał:

1.Chciałbym kupić psp, ale nie wiem czy czekać na premierę PSP 3000 czy kupić już teraz(nie
spieszy mi się z kupnem więc raczej poczekam).


Kup PSP 3000 . Ma troche wiecej możliwości niz PSP 2000 . Wiec poczekaj i kup sobie 3000 .

Dnia 07.09.2008 o 21:21, RaXX napisał:

2.Jak wygląda podłączanie się pod internet?W domu mam router Pentagram Cerberus P 6331-4A,
do niego podłączoną i zabezpieczoną hasłem neostradę 1024. Czy będą z podłączeniem jakiekolwiek
problemy?


Nie powinno byc żadnych problemów

Dnia 07.09.2008 o 21:21, RaXX napisał:

3.Jaki zestaw jest dobrze kupić? Czy kupić Base-Pack i do niego dokupić akcesoria czy
od razu Giga-Pack?


PSP i akcesoria kup odzielnie .

Jak masz jescze jakieś pytania pisz na moje gg lub tutaj . Chętnie pomogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 21:21, RaXX napisał:

1.Chciałbym kupić psp, ale nie wiem czy czekać na premierę PSP 3000 czy kupić już teraz(nie
spieszy mi się z kupnem więc raczej poczekam).

W obecnej chwili bym poczekał. Niby parę zbędnych bajerów, ale ten odświeżony LCD| z lepszymi kolorami wygląda zachęcająco ;)

Dnia 07.09.2008 o 21:21, RaXX napisał:

2.Jak wygląda podłączanie się pod internet?W domu mam router Pentagram Cerberus P 6331-4A,
do niego podłączoną i zabezpieczoną hasłem neostradę 1024. Czy będą z podłączeniem jakiekolwiek
problemy?

Nie ;)

Dnia 07.09.2008 o 21:21, RaXX napisał:

3.Jaki zestaw jest dobrze kupić? Czy kupić Base-Pack i do niego dokupić akcesoria czy
od razu Giga-Pack?

Giga Pack występował tylko w pierwszej wersji PSP-1000. Base Pack w przypadku PSP-2000. Kupuj po prostu PSP-3000 + karta pamięci 4 GB. Ewentualnie poczekaj trochę i zobacz czy na Allegro nie będzie nowych PSP, wyjętych z opakowania w celu przerobienia.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP-3000 ma mieć nową płytę główną, więc przerabianie umożliwiające uruchamianie homebrew najprawdopodobnie będzie niemożliwe. Ja osobiście kupiłbym Slima czy poczekałbym dopóki nie miałbym pewności, że konsolę będzie można przerobić. Jeśli nie zależy Ci na homebrew to poczekaj na PSP-3000 albo kup teraz z USA (cena wynosi ~ 150$, czyli niewiele ponad 300zł...), gdzie nowe PSP jest już dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 10:24, Kalejdoskop86 napisał:

Ile kosztuje PSP Classic?

Używaną kupisz za 300-400zł.

Dnia 14.09.2008 o 10:24, Kalejdoskop86 napisał:

i czy jak kupiłbym np. z USA to będę mógł grać w gry zakupione w Polsce?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 10:54, Solmath napisał:

> Ile kosztuje PSP Classic?
Używaną kupisz za 300-400zł.

Ne chcę używanej. :P

Dnia 14.09.2008 o 10:54, Solmath napisał:

> i czy jak kupiłbym np. z USA to będę mógł grać w gry zakupione w Polsce?
Tak.

A gdzie można kupić taką nieużywaną z USA? I ile kosztuje przesyłka oraz czas dostarczenia jaki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować