Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 20:00, kuba9876543210 napisał:

Firmware nie, ale może jednak w złym formacie masz te filmiki. Spróbuj je przekonwertować
np. programem PSP Video 9 czy podobnym. Możliwe też, że wgrałeś do złego katalogu. Możliwe
też, że masz podrobianą kartę pamięci, przez co jest bardzo wolna i/lub gubi/niszczy
losowe/wszystkie pliki.


mam właśnie ten programik i przez niego zmieniałem format filmików próbowałem wielu filmików ale nic... nie no do katalogu na 100% pakuje dobrego bo moj kumpel ma psp i nawet próbował z tym cos zrobic ale nic...
A karte mam Memory Stic pro duo 1 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu ściągnij program, który zmierzy prędkość zapisu i odczytu twojej karty. Jak wyniki będą słabe, to będziesz więdział, że masz podróbkę. Być może nie wiesz, ale karty Sony, są bardzo często podrabiane, nawet jeśli sprzedawane są w oryginalnych opakowaniach.

http://dl.qj.net/PSXReality-Memory-Stick-Tester-v1.0-PSP-Homebrew-A pplications/pg/12/fid/12184/catid/151

Jeśli okaże się, że to nie jest wina karty, to spróbuj przekonwertować te pliki jakimś innym programem. Jakim? poszukaj w Google, znajdziesz pełno takich programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

orginalność karty sprawdź w inny sposób. Włącz PSP i naciśnij trójkąt. Wybierz ''information''. Jeśli przy Twoim MagicGate jest UNKNOWN tzn, że masz podrabianą kartę. Jeśli będzie napis SUPPORTED, tzn, że masz kartę oryginalną.
Wątpię aby to jednak była wina Twojej karty pamięci bo ja mam NIBY podróbkę (opakowanie z hologramem sony i GWARANCJA ;s a mimo to mam magic gate UNKNOWN) a i tak mi wszystko śmiga bez problemów...
Popróbuj z konwertowaniem plików, tak jak Ci kolega doradził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 16:31, arti95 napisał:

The sign-in ID (e-mail address) or password is incorrect.

Mam to samo i też nie wiem, o co chodzi. :P
Troszkę to deprymujące, zwłaszcza, że nie mogę pościągać sobie żadnych dem... Cóż, stworzę nowy adres mailowy i wszystko się wyjaśni... I hope so. :P
A tak BTW... Jeśli chodzi o nowy soft, to rzeczywiście - szkoda czasu. Dodaje zbyt mało rzeczy, by można go nazwać dużym krokiem do przodu. Chętnie, podczas przeglądania stron internetowych, na PSP usłyszałbym moją muzykę. Radio internetowe się popsuło. -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:55, kurczak-AFC napisał:

orginalność karty sprawdź w inny sposób. Włącz PSP i naciśnij trójkąt. Wybierz ''information''.
Jeśli przy Twoim MagicGate jest UNKNOWN tzn, że masz podrabianą kartę. Jeśli będzie napis
SUPPORTED, tzn, że masz kartę oryginalną.
Wątpię aby to jednak była wina Twojej karty pamięci bo ja mam NIBY podróbkę (opakowanie
z hologramem sony i GWARANCJA ;s a mimo to mam magic gate UNKNOWN) a i tak mi wszystko
śmiga bez problemów...
Popróbuj z konwertowaniem plików, tak jak Ci kolega doradził ;)


Mam napis Supported, a pliki już skonwertowałem tak jak należy więc nie wiem nadal w czym problem :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 09:22, xbit71 napisał:

> The sign-in ID (e-mail address) or password is incorrect.
Mam to samo i też nie wiem, o co chodzi. :P
Troszkę to deprymujące, zwłaszcza, że nie mogę pościągać sobie żadnych dem... Cóż, stworzę
nowy adres mailowy i wszystko się wyjaśni... I hope so. :P
A tak BTW... Jeśli chodzi o nowy soft, to rzeczywiście - szkoda czasu. Dodaje zbyt mało
rzeczy, by można go nazwać dużym krokiem do przodu. Chętnie, podczas przeglądania stron
internetowych, na PSP usłyszałbym moją muzykę. Radio internetowe się popsuło. -.-''



Mi się podobała możliwość podłączenia PSP do telewizora lecz gdy zobaczyłem cenę kabla...//massakra// Nie będę dawł za kabel 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... A czy to przypadkiem nie działa tylko z telewizorami z amerykańskim systemem telewizji analogowej (NTSC)? Jeśli się mylę, to znaczy, że coś mnie chyba ominęło... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 13:30, xbit71 napisał:

Hm... A czy to przypadkiem nie działa tylko z telewizorami z amerykańskim systemem telewizji
analogowej (NTSC)? Jeśli się mylę, to znaczy, że coś mnie chyba ominęło... :P



Z tego ci widziałem te kable to mam takie wejscia w telewizorze... Ale nie wiem na stówe czy bedzie chodziło bo nigdzie nie pisało o tej informacji którą ty mówiłeś.. Ja też jestem tym troszke zdziwiony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 11:56, arti95 napisał:

Mi się podobała możliwość podłączenia PSP do telewizora lecz gdy zobaczyłem cenę kabla...//massakra//
Nie będę dawł za kabel 100zł


Poszukaj na allegro. Ja wczoraj zamówiłem kabel AV Component (umożliwiający oprócz oglądania zdjęć i filmów, także granie) za 21,99 (z przesyłką wychodzi mi 31,99). W sklepach internetowych widziałem ten kabel w cenach 40-100zł ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to na pewno component? ja się raz spotkałem z czymś takim, że typ w tytule aukcji napisał COMPONENT a kabel był zwykły ;p. Dopiero w opisie mu się przypomniało co sprzedaje a opis był DŁUUUUUUUUUGI xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy firmware 5.1 oprócz poprawienia błędu, który do tej pory uniemożliwiał użytkownikom kart o pojemności 8 i 16 GB pobieranie czegokolwiek z Playstation Store wprowadza jakieś zmiany ?

Bardzo czekam na opcję robienia screenshotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:02, Ryan Kam napisał:

Czy firmware 5.1 oprócz poprawienia błędu, który do tej pory uniemożliwiał użytkownikom
kart o pojemności 8 i 16 GB pobieranie czegokolwiek z Playstation Store wprowadza jakieś
zmiany ?

Bardzo czekam na opcję robienia screenshotów :)


Tylko to naprawia. Niestety bez nowego oprogramowania w ogole sie nie wejdzie teraz do sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:55, Kafar napisał:

Tylko to naprawia. Niestety bez nowego oprogramowania w ogole sie nie wejdzie teraz do
sklepu :(


Problem rozwiązany bo alex już zrobił softa, który umożliwa korzystanie z PSPStore

http://pspoland.pl/

Ciekawe jaka będzie odpowiedź Sony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:53, Ryan Kam napisał:

> Tylko to naprawia. Niestety bez nowego oprogramowania w ogole sie nie wejdzie teraz
do
> sklepu :(

Problem rozwiązany bo alex już zrobił softa, który umożliwa korzystanie z PSPStore

http://pspoland.pl/

Ciekawe jaka będzie odpowiedź Sony ;)


Tak.. chwsile po napisaniu posta to zauważyłem i zrobiłem update. W ciągu 1 dnia raptem wypuścił 2 i 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś SONY kręci z tymi zmianami w 5.01, ja posiadam 2 karty - 8GB i 16GB Mark2 (oczywiście oryginalne od SONY) i jakoś nie miałem żadnych problemów z PS Store i jakoś nie widziałem, żeby inni mieli takowe :P Także jeżeli SONY chce zablokować dostęp do PSS osobom posiadającym CFW to jak dla mnie popełniają wielką głupotę, bo wielu osób mających właśnie CFW bardzo często kupuje u nich gry, jak np. ja (trochę kasy już wydałem zarówno na PL, jak i na US PSS, choćby wczoraj kupiłem Castlevanię na US i jeszcze 3 gry z PSX''a na PL ;P) i tym samym tracą klientów.
Ale jednak muszę trochę SONY pochwalić, bo jak się okazuje w PL PS Store na PSP są dostępne niektóre gry, które pojawiły się już wcześniej na innych europejskich PSS, lecz na polskim nie (np. Sheep z PSX''a) i druga rzecz to wczoraj zauważyłem, że pomimo tego miałem PSP aktywowane na amerykańskim koncie, to mogłem uruchamiać gry ściągnięte z polskiego sklepu, jedynie jedno demo (Space Invaders) nie chciało się uruchomić. Potem spróbowałem w drugą stronę, czyli aktywowałem na polskim koncie i spokojnie uruchamiały mi się gry z US PSS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może PSS jest dobre lecz nie do końca BARDZO mało tytułów jest. Niestety nie tylko tytułów ale chyba od otwarcia PSS to nadal są 6! tylko zwiastunów filmowych, 3 theme (z tego co pamiętam 3 może ciutke więcej ale nie jest tego dużo)!!! TYLKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:53, Kafar napisał:

Może PSS jest dobre lecz nie do końca BARDZO mało tytułów jest. Niestety nie tylko tytułów
ale chyba od otwarcia PSS to nadal są 6! tylko zwiastunów filmowych, 3 theme (z tego
co pamiętam 3 może ciutke więcej ale nie jest tego dużo)!!! TYLKO


No trochę przesadziłeś na PL PSS jest 21 pełnych gier na PSP, 22 z PSX''a, 4 theme''y, 7 tapet i trochę dem i trailer''ów gier i filmów. Na US PSS są 34 gry na PSP, 25 z PSX''a, 21 theme''ów, 104 tapety, no i jeszcze trailery i dema. Mnie gry na PSP w PSS w ogóle nie interesują, bo wolę wersje UMD, wyjątek stanowią gry dostępne tylko w PSS jak np. echochrome (dopiero w Europie wypuścili wersję na UMD, którą też mam, bo ma inne level''e), no i jeszcze The Cryptics (to już nie gra, a komiks cyfrowy - polecam :P). Na PSS kupuję głównie gry z PSX''a - z US kupiłem już 12 i z obecnych tytułów zamierzam kupić jeszcze z 2-3, a na PL 10 i jeszcze ze 3 mnie interesują. Mam nadzieję, że dodadzą wkrótce jakieś nowe tytułu jak np. MGS''a 1 (który jest dostępny narazie jedynie w JPN PSS), GTA 1 i 2 (po dodaniu Driver''a, pojawiły się plotki, że i GTA będzie dostępne), Spyro 2 (był wypuszczony już raz, ale miał błędy i zniknął :P), no i z chęcią bym zobaczył Gran Turismo 1 i 2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 18:39, Kafar napisał:

To co wymieniłeś to bardzo mało.. nie patrze na US bo nie jestem w US. Więc u nas kiepsko
wręcz bardzo jak na sklep.


Ja tam polecam Ci założyć konto na US, jedyny problem to płatności - większości polskich kart kredytowych nie przyjmuje, jak korzystałem z karty Citibanku to musiałem także skorzystać z "wirtualnej karty" (Entropay lub Wirecard - ale podobno we wrześniu przestały działać, lecz nie mogę tego potwierdzić, bo ostatni raz korzystałem w sierpniu z Entropay''a, a Wirecard nigdy mi nie działał :P). Jakiś czas temu otworzyłem konto w mBanku i ku mojemu zdziwieniu mogę płacić używając bezpośrednio eKarty (podałem adres pizzeri w Waszyngtonie xD).
A tak przy okazji, dziś był update na PL PSS - 6 nowych tapet, 2 trailery i jedna gra na PSX, niestety Crash Bandicoot 3, którego mam już z US PSS :/ Liczę, że może w US będzie dzisiaj jakiś update i dadzą coś ciekawego z PSX''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie czy ktoś z was używa kabla i podłącza PSP do telewizorka? Bo Ja podłączam wszystko ok oprócz kolorków, które się pokiełbasiły, w skali RGB za dużo jest zieleni, a w ogóle nie ma czerwonego itp., ktoś wie czemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować