Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Witam jaka kartę polecicie do PSP chodzi mi o wielkość czy 8 Gb wystarczy ( na filmy, teledyski zdjęcia itp.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:27, Chilid napisał:

Witam jaka kartę polecicie do PSP chodzi mi o wielkość czy 8 Gb wystarczy ( na filmy,
teledyski zdjęcia itp.=



Chłopie spokojne Ci 8GB wystarczy ;) Ja mam 512mb i starcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:03, Mac Cry napisał:

A jak zgrac w ogóle takie gry? Np. chciałbym jakąś grę z PSOne czy N64? Bo legalnie nie
idzie tego zrobic...


Masz rację. Niestety to nie jest legalne. W wypadku gier z PSX musisz pobrać ją na dysk wraz z boot loaderem. A w wypadku N64 musisz mieć odpowiedni emulator oraz rom danej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mózg ON widzę... A skąd mamy wiedzieć ILE będziesz chciał tam mieć muzyki i teledysków oO?! To raczej sam powinieneś sobie odpowiedzieć na to pytanie... To akurat ŻADNEJ wiedzy nt. PSP nie wymaga.

@Zabuza95, naucz się czytać ze zrozumieniem.

@rybisiu, podobno na PSX można legalnie ściągać gry za free z jakiejś tam stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:49, kurczak-AFC napisał:

@rybisiu, podobno na PSX można legalnie ściągać gry za free z jakiejś tam stronki.


Może i tak ale to i tak nie zmienia faktu, że trzeba będzie utworzyć boot loader. Bo inaczej emulator PSX wbudowany w PSP po prostu nie zobaczy tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PS Store można kupować gry z PSOne i wszystko śmiga.
Tyle że z tego co wiem to w polskim PSS nie ma zbyt wielu tytułów o ile w ogóle jakieś są.
Tak więc jak by się uprzeć jest legalna droga do tego, ale w Polsce niestety tylko teoretycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 14:20, Natchan napisał:

W PS Store można kupować gry z PSOne i wszystko śmiga.
Tyle że z tego co wiem to w polskim PSS nie ma zbyt wielu tytułów o ile w ogóle jakieś
są.
Tak więc jak by się uprzeć jest legalna droga do tego, ale w Polsce niestety tylko teoretycznie.


Tak to prawda. Tylko że ja miałem na myśli ten mniej legalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:49, kurczak-AFC napisał:

Mózg ON widzę... A skąd mamy wiedzieć ILE będziesz chciał tam mieć muzyki i teledysków
oO?! To raczej sam powinieneś sobie odpowiedzieć na to pytanie... To akurat ŻADNEJ wiedzy
nt. PSP nie wymaga.

Kolega jeśli odpowiadasz to już dawaj konkretną odpowiedz, Chodziło mi np. czy będzie dużo różnica z prędkością na poszczególnych kartach. Bo liczyć każdy umie jeden fimy ok 220 mb teledysk 20 mp3 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytałeś się czy 8GB wystarczy. A jeśli Ci chodzi o prędkość to polecam Sandiski bo są tańsze i równie dobre, o ile nie lepsze, od Sony. Ale Sony jest od zdzierania kasy, więc nie ma co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:44, kurczak-AFC napisał:

Zapytałeś się czy 8GB wystarczy. A jeśli Ci chodzi o prędkość to polecam Sandiski bo
są tańsze i równie dobre, o ile nie lepsze, od Sony. Ale Sony jest od zdzierania kasy,
więc nie ma co się dziwić.

Ok a posiadał może ktoś adapter karty co się w nią wkłada przykładowo 2 karty mini sd i jest łącznie 32GB w naszym PSP. Bo są już takie wynalazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym kupić PSP tyle że nie wiem które - na allegro jest rozpiętość od 500 do 1000 zł - mam 800 więc nie wiem na co się zdecydować. Czym różnią się normalne PSP od tych przerobionych 5.00-M33-3. bo i takie są sprzedawane na allegro.


jaki ma wyświetlacz PSP - ile cali ? jak sprawdza się jako odtwarzacz mp3 i jakie formaty filmów odtwarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o info o samej konsoli - http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable

Sam posiadam swój egzemplarz od dwóch dni (zamówiony w normalnym sklepie) więc nie jestem jakimś tam ekspertem, ale wiem, że przerobione konsolki potrafią więcej. Można na nich instalować różne przydatne funkcje i programy (?). Ja tam osobiście swojej nie będę przerabiać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zagrywam się w fajną gierkę. Z pozoru może trochę dla dzieci, ale gra jest świetna dla każdego. Serio!
Loco roco2 naprawdę świetne na stresujące dni. Jeszcze polecam midnighta L.A. , lub Fired Up ze znajomymi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 19:07, kurczak-AFC napisał:

Przerobione PSP daje więcej możliwości. A jakie, to już sobie poczytaj, było o tym tutaj
31632178362187362187razy.



no ale mógłbyś napisć to w kilku punktach bo stron o psp jest 222 w każdej po 25 postów wiec trochę szukania jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 19:12, sevrond napisał:

no ale mógłbyś napisć to w kilku punktach bo stron o psp jest 222 w każdej po 25 postów
wiec trochę szukania jest

wyszukiwarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wyszukiwarka to co :S? Ale ok, pewnie i tak nie potrafisz się nią posługiwać, więc:
Przerobione PSP daje Ci wiele możliwości. O wiele więcej niż nieprzerobione. Możesz odpalać na nim aplikacje homebrew, czyli różne ciekawe dodatki. Najciekawsze to: budzik, PSPtube (możesz oglądać filmy z youtube i wielu innych portali w tym stylu na Twojej konsoli), plugin pozwalający robić screenshoty, odpalanie gier z karty pamięci (niekoniecznie piraty...). To tylko kilka z tych aplikacji, jest ich cała masa i ciągle powstają nowe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 19:12, sevrond napisał:

no ale mógłbyś napisć to w kilku punktach bo stron o psp jest 222 w każdej po 25 postów
wiec trochę szukania jest


1. Wyszukiwarka dziala
2. Na stronie moze byc 20, 30, 40 lub 50 postow mozna sobie zmienic w ustawieniach przez co...
3. Liczba stron jest mniejsza, a forum sie wygodniej przeglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować