Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2009 o 16:33, kurczak-AFC napisał:

@Pernia
W sumie racja, lepiej kupić pokrowiec a nie etui. Ale nie gadaj głupot, że etui nic nie
daje oO. Daje i to sporo, wiem z doświadczenia. A gra się całkiem normalnie...

Mi ludzie mówią że nie daję nic, a nawet przeszkadza. mówiłem z tych opinii. poza tym, nie widze naprawdę sensu zeby psp zabezpieczać, bo psp Fat ( nie wiem jak przy innych) jest naprawde bezpieczne... 2 dni po zakupie, leżało grzecznie, i mały Pernia nie pomyslał, że blokada od hamulca ręcznego ważąca ponad 3 kg, (taki słupek) może mu wyleciec z ręki, i z 2m spaść na ekran. Stało się tyle, ze jest jedna dziurka w obudowie ( nie duża... nie przeszkadza w grze, bo sie ''maskuje''... dwa razy przeleciało przez cały pokój, kończąc swoją wędrówkę na ścianie ( wyleciała bateria, umd, karta pamięci), i nic. Raz rzuciła nim siostra, dalej nic. Działa staruszek. Podziwiam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem na Allegro aukcje, na których licytowano Grand Theft Auto: Liberty City Stories oraz LocoRoco (obydwa tytuły używane). Za pierwszy zapłaciłem 44 zł, a za drugi - 41 zł. :P Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Teraz poluję jeszcze na Fired Up (którego już dawno w swojej kolekcji powinienem mieć), Need For Speed Most Wanted 5-1-0 oraz Star Wars Battlefront II (tę produkcję muszę zakupić ze względu na multiplayer ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA ładnie kupiłeś, ale LocoRoco niekoniecznie. Nówka jest za 45-50 zł (ale zazwyczaj platyna). W Battlefront (nia pamiętam która częśc, ale chyba dwójka) grałem u wuja (oczywiście na PSP) i jakoś nie specjalnie mi się podobało. Strasznie ubogie mapki. Tego na pewno nie kupię.

P.S.
Prawdopodobnie jutro listonosz przyniesie mi Burnout Legends, więc będzie się działo ^^ Moja pierwsz gierka na PSP ;] (niby mam na karcie Undercover i FIFA 09, ale nie ciekawe są te gry, do tego pirackie [koleś co mi PSP sprzedał nie dośc że pirat, to jeszcze palacz straszny, bo cały pokrowiec wali mi fajami], ale wywalę je jak będę miał kabel USB [wiem, że można formata zrobic na PSP, ale boję się, że za dużo się usunie albo coś w tym stylu]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy płynność w grach zależy od modelu konsolki czy od oprogramowania do niej wprowadzonego? Jeśli od oprogramowania to czy mogę najnowszy soft wgrać do PSP Fat? Jaka będzie wtedy różnica pomiędzy moim PSP (Fat), a na przykład wersją 3004, oprócz wagi i gabarytów? Czy w PSP Fat mogę mieć Skype, kamerę i edytor filmów czy GPS? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wywalę je jak będę miał kabel USB [wiem, że można formata zrobic na PSP, ale boję się, że za dużo się usunie albo coś w tym stylu]).


Rób śmiało format :) Wszystkie folderu zrobią sie na nowo, po podłączeniu PSP do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 21:55, Mac Cry napisał:

GTA ładnie kupiłeś, ale LocoRoco niekoniecznie. Nówka jest za 45-50 zł (ale zazwyczaj
platyna).

Nówkę LocoRoco widziałem w gdańskim Saturnie za 39,90 zł, a ja płacę jeszcze za koszty wysyłki. Odpowiedź jest prosta - kupiłem tę grę w wydaniu premierowym, innej wersji bym nie przełknął. :P

Dnia 19.02.2009 o 21:55, Mac Cry napisał:

W Battlefront (nia pamiętam która częśc, ale chyba dwójka) grałem u wuja (oczywiście
na PSP) i jakoś nie specjalnie mi się podobało. Strasznie ubogie mapki.

Cholera, o tym nie wiedziałem... No cóż, muszę obczaić filmiki na Youtube, jak ludzie grają w tę produkcję. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 12:30, xbit71 napisał:

> GTA ładnie kupiłeś, ale LocoRoco niekoniecznie. Nówka jest za 45-50 zł (ale zazwyczaj

> platyna).
Nówkę LocoRoco widziałem w gdańskim Saturnie za 39,90 zł, a ja płacę jeszcze za koszty
wysyłki. Odpowiedź jest prosta - kupiłem tę grę w wydaniu premierowym, innej wersji bym
nie przełknął. :P

Tak przeglądałem allegro i trudno trafic na jakąś premierówkę (nową w folii), więc postanowiłem, że będę kupował tylko z platyny. Jak wszystkie takie będą, to też ładnie będzie wyglądac na półce :P

Dnia 20.02.2009 o 12:30, xbit71 napisał:

> W Battlefront (nia pamiętam która częśc, ale chyba dwójka) grałem u wuja (oczywiście

> na PSP) i jakoś nie specjalnie mi się podobało. Strasznie ubogie mapki.
Cholera, o tym nie wiedziałem... No cóż, muszę obczaić filmiki na Youtube, jak ludzie
grają w tę produkcję. ;]

Jeden z moich ulubionych i najskuteczniejszych sposobów na ocenienie gry przed zakupem :)

P.S.
Format się udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 12:43, Mac Cry napisał:

P.S.
Format się udał :)


No, format MS w PSP raczej nie udać się nie może :D. Ogólnie format jakiejkolwiek pamięci flash to standardowa operacja i nie ma co się tego obawiać :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań bo przymierzam się do kupna PSP :)

1.W PSP można używać internetu jest tam jakaś przeglądarka ??
2.Można emulować gry ale na jakiej zasadzie bo mam jeszcze pare gier na PSX:) i co mam z nimi zrobić zgrać zawartośćna kompa a potem na PSP ??
3.Jak przekonać mame aby dołożyła mi kase na PSP ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:01, The GaM3R napisał:

1.W PSP można używać internetu jest tam jakaś przeglądarka ??

Tak, ale bez obsługi flasha i polskich czcionek?

Dnia 20.02.2009 o 20:01, The GaM3R napisał:

2.Można emulować gry ale na jakiej zasadzie bo mam jeszcze pare gier na PSX:) i co mam
z nimi zrobić zgrać zawartośćna kompa a potem na PSP ??

Po prostu wgrywasz emulator a potem gry np. iso (psx), gbc (gameboy color). Dokładnie nie znam tego procesu ale instrukcję powinieneś bez problemów.

Dnia 20.02.2009 o 20:01, The GaM3R napisał:

3.Jak przekonać mame aby dołożyła mi kase na PSP ??

Powiedz że PSP zastąpi ci drogi odtwarzacz MP4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:09, krl.krl napisał:

> 3.Jak przekonać mame aby dołożyła mi kase na PSP ??
Powiedz że PSP zastąpi ci drogi odtwarzacz MP4;)


Tylko że MP4 już mam :P i w tym jest szkopuł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:01, The GaM3R napisał:

1.W PSP można używać internetu jest tam jakaś przeglądarka ??

Jest,

Dnia 20.02.2009 o 20:01, The GaM3R napisał:

2.Można emulować gry ale na jakiej zasadzie bo mam jeszcze pare gier na PSX:) i co mam
z nimi zrobić zgrać zawartośćna kompa a potem na PSP ??

Można, a jak to zrobić to dowiesz się na www.pspoland.pl

Dnia 20.02.2009 o 20:01, The GaM3R napisał:

3.Jak przekonać mame aby dołożyła mi kase na PSP ??

Sam kup oO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

allegro.pl

Z tego co tam widzę, to używki (różne wersje) bez dodatków (lub mało dodatków) są w cenie ok. 400-500 zł. Ja to jednak na okazję trafiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś użytkownikiem Allegro i tak trudno ci zajrzeć na tę stronę, by znaleźć odpowiedź na swoje pytanie? Aha, no tak, trzeba napisać posta i zdobyć Sekretarza ...
Muszę się pochwalić - przeszedłem Ridge Racer 2. :P Pół roku po kupnie tego tytułu gra w końcu uległa, dając mi poczucie satysfakcji. Dopowiem, że nad ostatnim Tourem duża liczba grających w tę produkcję siedziała bardzo długo, do dziś nie mogąc go przejść... Mnie się udało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 10:46, Mac Cry napisał:

allegro.pl

Z tego co tam widzę, to używki (różne wersje) bez dodatków (lub mało dodatków) są w cenie
ok. 400-500 zł. Ja to jednak na okazję trafiłem ;]

Za tyle to można z dodatkami kupić :) Nówka 550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG JAKI TYP oO. To po ch^& pytasz, skoro wiesz?! Co za klaun... Weź się ogarnij i zobacz na allegro a nie jak debil posty nabijasz oO.

@xbit71

Na jakim poziomie trudności grałeś? Z jakimi przerwami? Bo nie wieżę, żebyś przez pół roku napierdzielał w jakąś grę non stop i dopiero teraz ją przeszedł :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nikt nie mówi, że non-stop. Raz na tydzień (najczęściej sobota, wieczór) siedziałem dwie godziny nad jednym wyścigiem, nie mogąc go przejść. Zawsze, gdy przy mecie ktoś mnie wyprzedzał, myślałem, że wywalę konsolę za okno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować