Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2009 o 22:08, xbit71 napisał:

> No to przeważnie wszędzie takie same :P
Niezbyt. Porównaj sobie grę wyścigową i jakieś GTA na PSP, wtedy zrozumiesz...

Takie same :P X - gaz, [] - hamulec, itp :D

Dnia 21.02.2009 o 22:08, xbit71 napisał:

> Wlazlbys czasem na gg ;/
Po co masz gadać z głupim? o.O

Ty to powiedziales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 22:13, kulfonito napisał:

Takie same :P X - gaz, [] - hamulec, itp :D

Podczas jazdy autem. A w przenośnym Call of Duty, to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 22:15, xbit71 napisał:

> Takie same :P X - gaz, [] - hamulec, itp :D
Podczas jazdy autem. A w przenośnym Call of Duty, to co?


Analog - chodzenie, przyciski geometryczne - kamera, triggery - strzelanie i cos tam jeszcze, D-Pad - jakieś tam używanie przedmiotów, zmiana broni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie grał ktoś w DBZ Shin Budokai na PSP jeśli tak to czy moze powiedzieć czy gra jest ciekawa i opłaca się ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Tak nikt nie pomógł :P

Ściągnałem w końcu demo Resistance Retribution. Pierwszy raz miałem styczność z tą serią. 10 minut dema całkiem przyjemne. Wygodne sterowanie, nawet grafa i miała rozwalanka (wybaczcie za to słowo, ale nie wiem jak sie nazywają, a nie chce mie się szukać nazwy) potworków.

Gra dobra wg. mnie do pożyczenia od kogoś, aby przejść i oddać. Na pewno będzie bardzo krótka.

Teraz czekać na paczkę z Medal of Honor Heroes II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszedł do mnie w końcu kabel USB i plastikowe etui (fakt, lipny plastik, ale mi wystarczy, z reguły szanuję rzeczy). Zdjęcia i muzyka działa, jedynie mam problem z filmami. Wrzucam film avi, ale nie mogę go odtworzyc :/ Niby mam przerobiony soft, więc co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:17, Mac Cry napisał:

Dzisiaj doszedł do mnie w końcu kabel USB i plastikowe etui (fakt, lipny plastik, ale
mi wystarczy, z reguły szanuję rzeczy). Zdjęcia i muzyka działa, jedynie mam problem
z filmami. Wrzucam film avi, ale nie mogę go odtworzyc :/ Niby mam przerobiony soft,
więc co jest?


PSP nie odtwarza avi tylko mp4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8,99 zł, długośc 1m (dwa wejśca, USB i ładowarka)

igi10=> Tylko że koleś co mi sprzedawał PSP powidział, że na tym przerobionym PSP można avi odtwarzac (a tylko do tego mi ta buracka przeróbka się przyda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:52, Mac Cry napisał:

Tylko że koleś co mi sprzedawał PSP powidział, że na tym przerobionym
PSP można avi odtwarzac (a tylko do tego mi ta buracka przeróbka się przyda).


Wierz mi... Nie tylko do tego ;D. Przejrzyj dział ''homebrew'' na forum pspoland.pl. Na pewno znajdziesz coś, co Cię zainsteresuje ;). Choćby psptube :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj swoje LocoRoco i Grand Theft Auto Liberty City Stories. Pierwsza gra niespecjalnie mnie zachwyciła, ale za to druga...
Nie wiem, jak to możliwe, by na tak małej płycie upakować tak świetną i rozbudowaną grę. Owszem, cholernie przycina, ale to GTA! Jest wszystko, co w poprzednich częściach, które wychodziły na mocniejsze konsole. Jestem cholernie zadowolony. Szkoda tylko, że napisy na pudełku są po francusku. :P Jakoś to przeżyję. ;)
EDIT: Czy ktoś wie, jak dodać do gry własne utwory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 19:19, xbit71 napisał:

EDIT: Czy ktoś wie, jak dodać do gry własne utwory?


Google ! :P

http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=45202.0

Grałeś w GTA VCS ? Tam to dopiero jest rozbudowany świat i możliwości, też sie tnie, ale to GTA :)

Natomiast dziś doszedł mi Medal of Honor Heroes 2. Wersja angielska, bo nie ma w instrukcji napisów po Polsku, Węgiersku i Czesku. Ma troszkę ładniejsze pudełko. Gra jest całkiem niezła, ale coś czuję, że nawet na ,,Hero" przejdą ją w dwa dni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W news''ie na temat nowej wersji PSP była mowa o problemach z ekranem w obecnej 3000. Czy te problemy występują często? Da się ich ustrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:04, Davw napisał:

W news''ie na temat nowej wersji PSP była mowa o problemach z ekranem w obecnej 3000.
Czy te problemy występują często? Da się ich ustrzec?


Ja Ci powiem że żadnych problemów nie zauważam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wkońcu przeszedłem demko Resistance: Retribution, nie żebym miał jakieś problemy, lenistwo mnie dopadło.

Co do samej gry, to pozytywnie mnie zaskoczyła. Na początku wydało mi się nudne trzymanie przycisku odpowiedzialnego za strzał, ale gdy wyskoczyli więksi wrogowie i trzebabyło załatwić ich wyrzutnią rakiet i granatami, które... nie otrzymały auto-celowania. I oczywiście późniejsza walka z mechem też cholernie mi sie spodobała. Jeżeli pełna wersja utrzyma taki klimat, to ja się na to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 14:37, kurczak-AFC napisał:

W PSP3004 problem ten nie występuje.


No to bardzo miło.

A co myślicie o tych ostatnich pogłoskach jakoby Sony miało wydać wersję 4000? Ja osobiście ucieszył bym się, bo prawdopodobnie 3000 poszła by w dół z ceną. Tylko za nim ukazało by się ewentualnie w Polsce to kupie sobie 5 psp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale to zależy od tego co tam zmienią. Jak znów będą tylko małe poprawki, to zostanę przy moim starym (nowym :P) modelu. Ale jak to będzie takie PSP 2 z jakimiś fajnymi bajerami (touchscreen? oO) to może wartoby było w niego zainwestowac (w zależności od ceny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować