Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 15:32, Mac Cry napisał:

Fajnie, ale to zależy od tego co tam zmienią. Jak znów będą tylko małe poprawki, to zostanę
przy moim starym (nowym :P) modelu. Ale jak to będzie takie PSP 2 z jakimiś fajnymi bajerami
(touchscreen? oO) to może wartoby było w niego zainwestowac (w zależności od ceny).


Na razie to Sony nawet nie wypowiedziało się na temat tej pogłoski. A tak swoją drogą to ten wysuwany ekran to według mnie zbędny bajer, za który przyjdzie nam zapłacić dużo $$$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, tragedia... Zamiast inwestować w PSP mogliby siąść na dupach i pomyśleć nad SWOIM pomysłem nad konsolą nowej generacji a nie znów pomysły od microsoftu ściągać ;/. Fanboy''e off. PSP nie ma przyszłości... Co z tego, że wydadzą nową wersję, skoro bebechy pozostaną te same? No chyba, że mają zamiar wydać ps3 w wersji Portable :]. Wtedy jak najbardziej jestem za. Coś takiego jest potrzebne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem. Ten wysuwany to porażka wg mnie, ale na szczęście to tylko fan art. Mnie naszła taka myśl, żeby zrobili PSP2 właśnie takie: z wyglądu za dużo nie zmieniac, jedynie dodac drugi analog, ale inny, lepszy, nie taki co teraz jest. Bebechy wymienic na takie, które byłby w stanie uciągnąc gry z PS2 :P Wiem, trochę to wszystko utopijne, ale fajne i przydatne. Wypuściliby specjalny program, który emuluje orygnalne gry z PS2 bez żadnych przeróbek, a dzięki dwum anologom grałoby się tak samo jak przed tv. Co wy na to? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:14, Mac Cry napisał:

co wy na to? ;]


PSP nie są potrzebne kolejne wersje, tylko gry. Jak mają co roku wydawać nową kosnolę różniąca się paroma szczegółami, to ja dziękuje. Potrzeba gier, których jest dalej za mało.

kurczak-AFC

Na PSPPS3 długo jeszcze poczekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam podobał się pomysł z dotykowym wyświetlaczem(i to do tego rolowanym, co nadal nie znalazło w niczym zastosowania bo to testują).
Bebehy są ok moim zdaniem.
Zamiast wymyślać nowe wersje powinni pierw pomyśleć coś z grami..
Żeby zmusić producentów do wydawania takich. Czekam np. na remake FF VII, drugą część Killzone Liberation, kolejnego ch tSyphona i wiele innyytułów, ale na razie oficjalnie nie potwierdzono żadnej, co mnie martwi.

PS wyszło coś ostatnio wartego uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Niedługo wyjadę na troszkę do Anglii i będzie mi się nudziło bez gier i internetu. Czy do tego nadaje się PSP? A może lepszy byłby DS? Chodzi mi o gry i o internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:14, Mac Cry napisał:

Tak, wiem. Ten wysuwany to porażka wg mnie, ale na szczęście to tylko fan art. Mnie naszła
taka myśl, żeby zrobili PSP2 właśnie takie: z wyglądu za dużo nie zmieniac, jedynie dodac
drugi analog, ale inny, lepszy, nie taki co teraz jest. Bebechy wymienic na takie, które
byłby w stanie uciągnąc gry z PS2 :P Wiem, trochę to wszystko utopijne, ale fajne i przydatne.
Wypuściliby specjalny program, który emuluje orygnalne gry z PS2 bez żadnych przeróbek,
a dzięki dwum anologom grałoby się tak samo jak przed tv. Co wy na to? ;]


Jeżeli cię posłuchają :P to mam nadzieję, że te analogi nie będę za bardzo odstawały od reszty, bo kieszenie staną się postrachem PSP. Ja chciał bym tylko nowe Killzone na PSP. A ogólnie to jeszcze nie kupiłem nawet tej konsoli a już gadam. Jeszcze pozostało mi dużo tytułów do zaliczenia a tutaj już myślisz o nowych :).

Jak by na to nie patrzeć to jak nie ma nic lepszego trzeba brać to co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:43, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie. Niedługo wyjadę na troszkę do Anglii i będzie mi się nudziło bez gier i
internetu. Czy do tego nadaje się PSP? A może lepszy byłby DS? Chodzi mi o gry i o internet.


Na PSP masz dużo większy wybór gier. Do tego lepsza jakość grafiki i ogólnie mocniej rozbudowany tytuły (przynajmniej tak zauważyłem). Oczywiście możesz siedzieć w necie za pomocą kabla, wLan i Wi-Fi. O filmach oraz muzyce i innych bajerach, które można znaleźć w necie nie wspominam. DS to jedynie gry w typowo przenośnym/podręcznym wydaniu.

Oczywiście ta wypowiedź to jedynie moja opinia i za straty poniesione w jej wyniku nie odpowiadam.
Sry za double post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło :-) Teraz poczytam tylko więcej o sposobach podłączania się do internetu, ale dosyć przekonująca jest Twoja wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:35, Ryan Kam napisał:

> co wy na to? ;]

PSP nie są potrzebne kolejne wersje, tylko gry. Jak mają co roku wydawać nową kosnolę
różniąca się paroma szczegółami, to ja dziękuje. Potrzeba gier, których jest dalej za
mało.


Dokładnie... Ale przenośna wersja konsoli nowej generacji by się przydała ;). IMO jest to możliwe ale koszty byłyby zapewne ogromne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie napisałem wcześniej, nie ma sensu robic nowej wersji, a takie PSP2, które nieźle zawróci na rynku.

Co do tych analogów, to nawet mam wstępny pomysł, ale nie wiem jak to by się w praktyce sprawdziło. Gdyby się udało, to wystarczą lepsze bebechy, emulator i grac w pozycje z PS2 :P Fajna sprawa, bo jest kilka gier na PS2, w które chętnie bym zagrał, ale szkoda mi kasy na tą konsolę.

A jeśli chodzi o gry na PSP, to na ich brak jak na razie nie marudzę, bo dopiero startuję z tą konsolką i z góry wiem co chcę kupic, jednak gdy już do wszystkoch "fajnych" gier się dobiorę, to może byc problem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:11, Mac Cry napisał:

Co do tych analogów, to nawet mam wstępny pomysł, ale nie wiem jak to by się w praktyce
sprawdziło. Gdyby się udało, to wystarczą lepsze bebechy, emulator i grac w pozycje z
PS2 :P Fajna sprawa, bo jest kilka gier na PS2, w które chętnie bym zagrał, ale szkoda
mi kasy na tą konsolę.


Więc tak: jeśli mieli by dać drugi analog to byłby to OGROMNY plus. Pod warunkiem, że by było sensownie ułożone, nie jednym poziomie. Niewygodnie się na tym gra... Tzn. niewygodnie w porównaniu do pada z xbox''a. Jeśli jeden byłby po jednej stronie niżej a po drugiej wyżej to by się świetnie grało :). Swoją drogą dziwne, że jeszcze na to nie wpadli :P. Wiele miejsca taki analog nie potrzebuje a wygoda gry w strzelankach poprawia się więcej niż dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię sobie takiego pada a la X360 do kompa, bo wszyscy go tak zachwalają ;] Ale wracając do tematu: jest możliwe (przynajmniej tak mi się wydaje) na upchnięcie drugiego analogu. A mój pomysł polega na tym, że pod analogiem zrobic takie wgniecnie, dzięki któremu analog byłby przybliżony do tego z padów, a i by za bardzo nie wystawał. Wg mnie to dobre i jak na razie jedyne rozwiązanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ładowaniem PSP kiedy mam baterie na wyczerpaniu to mam wyłączyć konsolę i podłączyć do ładowania czy zostawić włączoną, jest w ogóle jakaś różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:25, xbit71 napisał:

Gdy konsola jest włączona, to nadal pobiera prąd, proste...


Czyli przed ładowaniem wyłączyć konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładuj baterię dopiero wtedy, gdy Ci PSP się wyłączy. Takie doładowywanie jest szkodliwe dla baterii (tak samo jak w telefonach komórkowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 21:15, Mac Cry napisał:

Ładuj baterię dopiero wtedy, gdy Ci PSP się wyłączy. Takie doładowywanie jest szkodliwe
dla baterii (tak samo jak w telefonach komórkowych).

Kiedyś tak było. Dziś można tak robić bez szkody dla baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować