Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Heh, mówiłem o grach :D Patrz to:

Oto wiadomość która ucieszy wszystkich - Sony za pośrednictwem swojego oficjalnego bloga zapowiedziało kilka mega produkcji na PSP! Wśród nich znajduje się LittleBigPlanet(jesień 2009),MotorStorm Arctic Edge(jesień 2009) Assasin''s Creed(koniec roku), Rock Band Unplugged oraz seria Petz!

News z PSP poland, na oficjalnym blogu Sony też jest :)

Oby tego AC nie zwalili, bardzo licze, że będzie to dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 21:56, xbit71 napisał:

O cholera, o Assassin''s Creedzie na PSP pierwszy raz słyszę. :D Trzeba będzie się zaopatrzyć.
:)


Tytuły są naprawde niezłe :)

Hmm, odnośnie AC, skoro dało radę w GTA przenieś na mały dysk UMD tak duże miasta, to i chyba Jerozolimię, Damaszek, Akkę i Masjaf, też można byłoby tam wcisnąć :D
Ciekawe jak będzie wyglądała walka. Tytuł ma duże szanse aby być hitem, ale żeby go nie ********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cholernie ucieszyłem, po przeczytaniu newsa o AC, LBP i MotorStormie na PSP. Będzie w co grać i konsolka znowu będzie katowana. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holly shit! Toż to super wiadomośc. Już nie mogę się doczekac LBP, AC oraz RBU (ciekawe jakie będzie sterowanie). Naprawdę jest na co czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypiętym poście jest napisane
''''Wersje PSP: PSP-1000 ( Fat ), PSP-2000 ( Slim & Lite ) i PSP-3000 ( Slim & Bright )''''
Więc czmeu mam na pudełku od mojego PSP 3000 napisane Slim and Lite PSP 3004?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:57, kurczak-AFC napisał:

W której części gta na psp są duże miasta? Bo ja po partii san andreas na kompie mogę
stwierdzić, że wersje na psp to jakieś wiochy totalne są :P.


Nie ma co porównywać SA do LCS czy VSC. Po prostu zwykła płyta DVD ma pojemność 4,7 GB, a płytki UMD skromne 1,8. No i trzeba brać pod uwagę parametry PSP, to nie to samo co komputerek z dwurdzeniowym procesorem. Gdyby przenośne konsole było w takie zopatrzone... <marzy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 13:20, delfo napisał:

Nie ma co porównywać SA do LCS czy VSC. Po prostu zwykła płyta DVD ma pojemność 4,7 GB,
a płytki UMD skromne 1,8.


No właśnie, więc wątpię, że w Assasinie będą wszystkie miasta z wersji konsolowych i na PC :D.

Dnia 25.02.2009 o 13:20, delfo napisał:

No i trzeba brać pod uwagę parametry PSP, to nie to samo co
komputerek z dwurdzeniowym procesorem. Gdyby przenośne konsole było w takie zopatrzone...
<marzy>


No racja, więc mogli by coś takiego wypuścić na rynek, przecież to nie problem ; /. Nie mówię już o PS3/XBOX w wersji handheld ale o czymś pomiędzy ps2 a ps3/ xbox a x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 16:17, kurczak-AFC napisał:

No racja, więc mogli by coś takiego wypuścić na rynek, przecież to nie problem ; /. Nie
mówię już o PS3/XBOX w wersji handheld ale o czymś pomiędzy ps2 a ps3/ xbox a x360.


Napewno da się coś takiego skonstruować, tylko trzeba brać pod uwagę koszty produkcji itp. Trzebaby też brać pod uwagę, że producent musiałby zmniejszyć fizycznie procesor i inne, a to kosztuje. Taki paradoks - im mniejsze, tym więcej kosztuje.

Gdyby już zostało coś takiego zrobione, to ciekawe ile musielibyśmy na to wybulić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:57, kurczak-AFC napisał:

W której części gta na psp są duże miasta? Bo ja po partii san andreas na kompie mogę
stwierdzić, że wersje na psp to jakieś wiochy totalne są :P.

Są takie same, jakie były w ich odpowiednikach na większe platformy, więc nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście newsa o poltce, która głosi, że w PSP2 nie będzie napędu UMD? Oto on:

"PSP2 w sumie już stało się faktem. W ostatnim czasie ciągle o nim jest głośno, pojawiają się co raz ciekawsze informacje, a Sony jak zwykle zaprzecza tym doniesieniom. Zresztą podobnie było z LittleBigPlanet i MotorStorm, o których nieoficjalnie było wiadomo już parę miesięcy temu przez mały wyciek z zamkniętej konferencji giganta.

Dziś natomiast prezes Acclaim Entertainment, David Perry dodał nowy wpis na twitterze, który brzmi następująco: "Słyszałem, że SONY ma PSP 2 i możemy dziękować Bogu, iż w końcu usunęli ten energochłonny napęd UMD!". O tak, sony ma PSP2.

Nie będzie napędu UMD czyli prawdopodobnie nie pogramy w swoje oryginały na UMD, jednak znając życie wsteczna kompatybilność w PSP2 i tak się znajdzie tyle, że same produkcji z pierszaka będzie można zapewne pobrać jedynie za pośrednictwem PS Store.

Akt. Sony odpowiedziało na ten wpis w standardowy sposób, czyli "Nie komentujemy".
"

News zapożyczony ze strony www.psp-team.pl

Osobiście w to nie wierzę, ponieważ nie mielibyśmy jak grać na oryginalnych wersjach na płytkach UMD? Jakby to rozwiązali? Do ściągnięcia przez PStore? A jak sprawdzą czy ktoś ma oryginał w domu?
Przypominam, że to tylko plotka.

A co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 16:33, delfo napisał:

A co Wy o tym sądzicie?

Coś czuję, że teraz w grę wchodzić będzie tylko sprzedaż przez PlayStation Store... Nie podoba mi się to. -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2009 o 16:33, delfo napisał:

Osobiście w to nie wierzę, ponieważ nie mielibyśmy jak grać na oryginalnych wersjach
na płytkach UMD? Jakby to rozwiązali? Do ściągnięcia przez PStore? A jak sprawdzą czy
ktoś ma oryginał w domu?

Nie sprawdzą. Będziemy kupować jeszcze raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 16:33, delfo napisał:

A co Wy o tym sądzicie?


Niemożliwe, aby była możliwość pobierania gier tylko przez Store. Ceny będą z kosmosu i na pewno szybko gry nie będą taniały. Po za tym nikt tego nie sprawdzi, że ktoś ma orginalną grę czy nie.
I nie każdy ma dostęp do bezprzewodowego internetu, czy internetu (choć to już powoli rzadkość).
Plotka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 16:26, Madoc napisał:

Są takie same, jakie były w ich odpowiednikach na większe platformy, więc nie wiem o
co chodzi.


Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Chodziło mi o porównanie miast z LCS i VCS do SA. W SA miasto jest dużo większe. A RyanKam napisał, że miasta w gta na PSP są ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 12:24, Zabuza95 napisał:

czy trzeba konsole przerobić żeby grać na TV?


nie

Po pierwsze zobacz czy dokładnie podłączyłeś kable, czy każdy jest w odpowiedniej wtyczce.
Po drugie sprawdź w menu PSP czyustawiłeś ,,Switch Video Output"
Po trzecie warto poczytać instrukcję, na pewno coś w niej znajdziesz na ten temat :)

Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak rzeczowa opinia :S. Jakby koleś miał 10k negów i tyle pozytywów co negów teraz, to wtedy mógłbyś tak napisać. W ogóle, ująłeś to jakby to był koniec świata i nic nie dało się z tym zrobić. I ta emota, najlepiej się cieszyć, że komuś coś nie działa oO.

@Zabuza95, www.pspoland.pl <- popytaj tam na forum. W najgorszym wypadku odeślesz kolesiowi kabel a on przyśle Ci nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować